Sarışın bayan ..???

incir cekirdegini doldurmayacak kadar kucuk bi mevzuyu dert edip paranoyak oluyoruz
ah biz kadınlar...
bu kadar detaycı olmasak hayat daha cekilebilir bi hal alacak bundan eminim
karsımızdakinin her hareketinde her sözünde ima aramak yalnız bizlere mahsus
erkeklerde bu yok
o yüzden daha mutlular
o yüzden daha geç yaşlanıyolar

ben şu fikre katılıyorum, bu durum için geçerli olmayabilir tabi ama erkekler genellikle hoşlandıkları bir kadından bahsetmek için dillerini tutamıyor ama bizi kıllandırmama için de onu kötülüyorlar. önemli olan senin eşine güvenmen canım, onu en iyi sen tanıyorsun.

Ayy kızlar yapmayın noolur yaa.
Böyle şeylerle nasıl da hayatınızı kendinize zindan ediyorsunuz gözünüzü seveyim azıcık rahat olun.
Derdiniz mi eksiliyor anlamıyorum ki neden kılı kırk yarıyorsunuz, hiç mi kendinize güveniniz yok, ömür geçer mi böyle ilahi ya.

cnm erkekler bizim kadar hassas ve ayrıntılı düşünemedikleri için böyle gaflar çıkabilir ağızlarından çok düşünülmemiş bi konuşma bu emin ol. asıl üstünde çalışılmış kurgulanmış cümlelerden korkmak gerek.!! biz kadınlar bu iki konuşma tarzını ayırt edebilecek güce sahibizyerimseniben

ne demişler sarışının adı esmerin tadııııı........hiç canını sıkma ..üzrine gidersen aranızdaki iletşim bozulur sana her söyleyeceği kelimede acaba yıne aramız acılırmı dıye dusnur ve gıderek suskunlasan tvde uyuklayan bırı halıne gelır......çok istiyosa yapay sarısın oluverırsın:):):)

Sırf o sarışın begeniyor diye sarı olmam asla!
yapaccagım en son şey olur bu ..
beni oldugum gibi kabul etmeli çünkü beni bu şekilde begendiğini söylüyordu
Hayatta sarı yapmam saclarımı !!

canım bunda ne var yani :)))) dedikodu yapmıs işte kocan..

bence ondan cok sen kadını guzel buluyosun onun için bozuldun gibime geldi.oyle olabilir mi acaba? cunku kocanın dediğinde hiçbişii yok

Sırf o sarışın begeniyor diye sarı olmam asla!
yapaccagım en son şey olur bu ..
beni oldugum gibi kabul etmeli çünkü beni bu şekilde begendiğini söylüyordu
Hayatta sarı yapmam saclarımı !!

canım zaten degınmek ıstedıgım noktaaa ayrıııı dedım ya sarısının dı esmerın tadı demısler....onemlı olan bu olayın cok uzerınde durmaman yoksa ıletısım porblemı olur aranızda sac rengını degıstırmek tamamen sana kalmıss.....

erkekler fazla begenmedikleri kadınlara kokos derder eşimle dısarıya cıktıgımızda falan öyle cok süslü kadınlaRA iyordu valla

onu gerçekten beğense, size bahsetmezdi bence.
öylesine yorum yapmıştır, takılmayın. fazla tepki vermeyin.

sarışınlar üstüne alınmasın sakın ama sarı saçı pek sevmem
eşim istiyor diyede yapmam senemin dediği gibi,
ama canım bence eşinin içinde kötü bişey yok
eğer olsadı sana bunu anlatmak yerine içinde tutardı diye düşünüyorumm..
ama böyle şeyler insanın sninirini bozuyor değilmi
benimde bozardı doğruyu söylemek gerekirse....
ama eşinin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum canımyerimseniben

anlamıyorum sarısın bayanlar erkek gozlerınde guzel ama basıt duruyorlar ne ıs anlamadım bende sarısındım bı sene once sonradan sacım yıprandıgı ıcın boyadım ve kahve olunca herkes boyle daha agır daha guzel olmus dedı sarı sacta hafıflık nerde anlamadım:1no2: konuna gelınce esın oylesıne bahsetmıs olabılır yada gozune sureklı bu bayan takılıyor ılgısını cekıyor bos bulundu ve bunu sana soyledı yanlıs anlamaman ıcın de hatunu kotuledı benneyaptımki erkek dııl mı hepsı aynı ulasamadıgı ete mındar derler

ayrıca su da var sarısınları yada sarı saclıları yerden yere vurmak manasız..bana sarı sac daha cok yakısıyor ve ben daha cok begenıyorum her renk herkese yakısmaz zaten genelde ulasılmayan ete mındar denmıyormu? onemlı olan sac dııl ıcınde tasıdıgı beynı ve kalbı!! sunu da soyleyım kadın olsun erkek olsun bırılerının arkasından kotu tabırler kullanmak ne fayda saglıyor anlamıyorum kokos vs denmıs hele busozlerı bı erkek soyleyınce bana cok tuhaf gelıyor kendı esının arkasından boyle tabırler kullanılsa acaba nası bı tepkı verırdı buda ayrı bı boyut

gereksiz bir sinir harbi içindesin, boşuna kendine zarar veriyorsun. Sanki o kadın eşinden çok senin dikkatini çekiyormuş da eşin de onun lafını açınca kıskanmışsın gibi bi durum gördüm ben. Detayları da çok anlatmamışsın. Bugün yolda gördüyse o kadını bahsetmesi normal olabilir. Ama o kadın kimdir? yakınlığı nedir? onları da bilmiyoruzki. O yüzden fazla yorum yapamadım.

sarı saclıları yerden yere vurmadım.Sana yakışıp yakışmadıgı anlamında yorum da yapmadım sen neden üstüne aldın onu da anlamadım ben burada baska bir bayandan baHsederek konu actım..
Yarası olan gocunurr....
Ben sadece canımın bir sıkıntısını anlattım ok.:bbo::bbo:

esın oylesıne bahsetmıs olabılır yada gozune sureklı bu bayan takılıyor ılgısını cekıyor bos bulundu ve bunu sana soyledı yanlıs anlamaman ıcın de hatunu kotuledı benneyaptımki erkek dııl mı hepsı aynı ulasamadıgı ete mındar derler

senin bu cümlenden şu sonuç çıkıyor : sinemciq kıskanmakta haklı.

ben böylemi düşünüyorum hayır anlık bir şeydi ama bir hemcinsimizin bu yorumu oldukça düşündürücü

ister sarışın olsun,ister esmer,ister kumral...
Yeri geliyor ben bile aşırı süslü püslü,boya kazanına düşmüş gibi dolaşan,bütün parfümü üstüne boca etmiş hemcinslerimden tiksiniyorum,itici geliyor.
Banu Alkan gibi dolanıyorlar ortalıkta.
Her şeyin bir adabı var.
Büyük ihtimalle eşin çok itici bulmuştur, rahatsız olmuştur bu sebeble dalga geçmek istemiştir.a.s
Eşinden eminsen hiç şüphe etme derim ben.
a.s

sarı saçlılar üstüne alınmasın ama ben sarı saçı sevmem derseniz bir sarı saçlı da çıkar bende koyu renk saçı sevmem, esmerler üzerine alınmasın, der. ve bu esmerleri rahatsız eder. ben kumralım ama saçım sarı. koyu renk saçıda sarıyı da kızılıda severim. ama her renk herkese gitmiyor... bana mesela koyu çok gitmez. kendi saçım koyu kumral olmasına rağmen. sarı daha yakışıyor... ama ben sarıyı esmeri,,kızılı sevmem asla ,demem. her renk yakışanda ,çok da güzel durur...önemli olan o rengi, güzel taşıyabilmek.........

Iste bu kadar

Burda sac renklerinin tartsimasi yapilmiyor.

Kim nasil istiyorsa öyle tasisin, ayrica her kadin kendine göre güzel tasidigni düsünür!! Sen seversin ben sevmem fakat bunun hicte önemi yok tasiyan insan sevdikten sonra..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…