Sarımsak çayı

nekomori

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2014
90
1
34
Sarımsak çayıyla zayıflayanınız varmı kızlar? 2 gündür içiorum ama dün akşam içince bi aç hissettim kendimi tadıda çok iğrenç :KK50::KK50::KK50: tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok sveinirim

Bende 4 gundur iciyorum sabah aksam aktardan aldim 11 cesit bitki var icindede. hassas bunyeli degilim ama 4 gundur basim cok agriyor midem bulaniyor asir halsizlik var onada baglamak istemiyorum cunku isyahimi kapatti sanki cok kacirsan mide bulandiriyor yedirmiyor icmekde istiyorum o yuzden yarin sabah dahiliyeye gidecem aceba tansiyonumu mu bozdu bide kan tahlili yaptircam sikintim baska nedendense icmeye devam edecem bakalim ne olacak

Bende 4 gundur iciyorum sabah aksam aktardan aldim 11 cesit bitki var icindede. hassas bunyeli degilim ama 4 gundur basim cok agriyor midem bulaniyor asir halsizlik var onada baglamak istemiyorum cunku isyahimi kapatti sanki cok kacirsan mide bulandiriyor yedirmiyor icmekde istiyorum o yuzden yarin sabah dahiliyeye gidecem aceba tansiyonumu mu bozdu bide kan tahlili yaptircam sikintim baska nedendense icmeye devam edecem bakalim ne olacak

valla bendede aynı şeyler var içmeyi bıraktım annem içio denek etti kendini :KK16:

arkadaşlar benim kuzenim bir hafta içti ve garip belirtilerden dolayı hastanelik oldu, zayıfladı ama şimdi yemek yemeyi bırakın serumsuz gün geçiremiyor, aktardan almıştı sakın içmeyin, doktor bundan olmuş demiş, beyni etkileyip bulantı yapıyormuş bugün saf gibiyim deyip durdu mesela, çok pişmen içmeyin derim ben

arkadaşlar benim kuzenim bir hafta içti ve garip belirtilerden dolayı hastanelik oldu, zayıfladı ama şimdi yemek yemeyi bırakın serumsuz gün geçiremiyor, aktardan almıştı sakın içmeyin, doktor bundan olmuş demiş, beyni etkileyip bulantı yapıyormuş bugün saf gibiyim deyip durdu mesela, çok pişmen içmeyin derim ben

bana da çok yararlı gelmedi anneme sölüyümde içmesin bari :KK50: çok geçmiş olsun canım bilgilendirdiğin için teşekkürler

Aynen bende saf gibi dolasdim durdum elim kolum kalkmiyo bi bitkinlik hali oyuzdende yarin icin dr ye gitcem neyse icmeyim artik yesil caya devem

geçmiş olsun canım kilo vermekten çok daha önemlisi sağlık yeşil çay içmek daha faydalı :21: sarımsak çayını içmiorum o zaman zaten tadıda iğrençti canıma minnet :KK76:

bana da çok yararlı gelmedi anneme sölüyümde içmesin bari :KK50: çok geçmiş olsun canım bilgilendirdiğin için teşekkürler

rica ederim canım, inşallah belirtilerden de hemen kurtulursunuz, garip bişey bu çay, bugün daha iyi kuzen ama doktor çok kızdı , sevgilerimle.

Ben içiyorum ama evde kendi yaptığımı vede tabiki diyetimle birlikte 88 kilodan 76.3 kiloya düştüm.

Internette vede burda sitede tarifi var
2-3 parmak ucu taze zencefil yoksa kuruda olur
3 diş sarımsak
1 tatli kaşığı bal
1 tatlı kaşığı limon
2 bardak suda Zencefiller 6 dk kaynatilir ve ocaktan aildiktan sonra sarimsaklar bıçak sırtınla ezilerek içine atılır ve 5 dk demlenir. Ilindikdan sonra bal ve limon eklenerek içilir.

anam bu pek güzel bi tarifmiş hazırından iyidir bunu deniyim bide hem bunu içebilirim bence çok teşekkürler :21:

Internette vede burda sitede tarifi var
2-3 parmak ucu taze zencefil yoksa kuruda olur
3 diş sarımsak
1 tatli kaşığı bal
1 tatlı kaşığı limon
2 bardak suda Zencefiller 6 dk kaynatilir ve ocaktan aildiktan sonra sarimsaklar bıçak sırtınla ezilerek içine atılır ve 5 dk demlenir. Ilindikdan sonra bal ve limon eklenerek içilir.

bide şey sorcaktım günde kaç kez içtin acaba aç karna falanmı içtin ?

Ne aç nede tok olacaksın vede normalde günde 2 kez diyo ama ben sadece akşamları yatmadan içtim .

Aktardan her bulduğunuz çayları almayın mazallah bitkiden bile zehirlenirsiniz evde yapın bende evde hem sandaloz sakızı hem karbonatlı su hemde sarımsak çayıyla zayıfladım

X