SARILIK SORUNSALI

Peki vücüdu da varmı sarılık yada renk koyuluğu

Peki vücüdu da varmı sarılık yada renk koyuluğu
Sizin mesajlarinizi goruyorum surekli… Merak etmeyin daha bebeginiz cok kucuk sarilik oyle kolay kolay gecmiyor. Kandan gitse bile vucuttan ve gozden cok zor gidiyor. 4. Ayin icerisinde bile doktor sari gordu oglumu. Bence yeni yeni aciliyor benim oglumun rengi. Bence siz de bi kan testi yaptirin iciniz rahat etsin

Doktor 10 gün sonr getirin deddi

Kanda en son düşmüştğ 10 olmuştu 10 gün sonra tekrar götğreceğiz o zmana kadar bende burda içim rahatlar belki diye sürekli geziniyorum

Hem mama hem anne sütü sütğm az olduğu için mecbur mamayla desteklemek zorundayım
Korkmayin gercekten normal cok uzun zaman surdu bizimki.. anne sutuyle besleniyorsa 3 aydan sonra da kanindan temizlenebilir.
Benim ilk bebeğim de vardı sarılıp ama sadece yüzünde hafif vardı hiç korkmadım geçer diyordum geçti çok şükür ama benim bebeğim vücudu da hem esmer hem sarı olduğu için korktum acaba karaciğere zarar vermiş de o yüzden mi rengi koyulaşmış diye Ama çoğu kişinin bebeklerinin de vücudu esmer ve sarıymış

Evet isterseniz ozelden yazin sizinkinin yasindayken benim sari akca pakca bebegim kara koyu sariydi…

Merhaba arkadaşlar tekrar yazıyorum içi rahatlamıyor bir türlü 40 günlük oldu bebeğim yeni doğunca sarılık olmuştu kilosuna göre değeri fazlaydı ve ışık altına yatırdık bir gece değeri düştü tekrar yükseldi ve 20 günlük oldu düşmeye başladı ama doktor uzayan sarlık olmuş dedi 2 gün önce tekrar götürdüm ve değeri 7 olmuş dedi ama teno çok koyulaştı bebeğimin ve bacaklarında her yerinde sarılık var rengi o kadar koyu ki her gören rengine şaşırıyor esmer bile diyemiyor lat çikolata bebek diyorlar normalde uzayan sarılık osada yavaş yavaş renginin açılması lazım değilmiyid acaba yaşan oldu mu lğtfen yazın

Benim bebğim 40! Günlük 2 önce değeri 7 çıktı ama rengi halen çok koyu ve sarılık vücüdünda var her yerinde var sadece ayğında yok sizin bebeğinizinde öylemiysi rengi

Rengi koyulaşmışmıydı peki benimki çok esmer olmuş rengnin böyke olduğunu sanmıyorum sarılıktan dolayı oldupu sanıyorum çünkü doğunca bembeyaz doğdu
Siz cok acele ediyorsunuz. Eger doktor bir problem yok dediyse bir problem yoktur. Guvenin doktorunuza. Eger icinize sinmiyorsa baska bir doktora daha gosterin veya kan testi yaptirip karacigerine baktirin. Boyle daha kotu surekli stres yapiyorsunuz, yapmayin. 7ye dusmus ne guzel sarilik degeri, gittikce de dusecek. 4-5 ayi bulacak renginin duzelmesi.

Aslında karaciğer değerine de baktık tahliler normal çıktı ama işte fazlasıyla pimpirkli biriym bir tülü ikna olamıyorum rengi açılınca belki ikna olurum çünkü baya sarılın var

Aslında karaciğer değerine de baktık tahliler normal çıktı ama işte fazlasıyla pimpirkli biriym bir tülü ikna olamıyorum rengi açılınca belki ikna olurum çünkü baya sarılın var
Sarılık değeri 7 çıktı dediniz. 7 çok düşük bir değer. Uzamış sarılık olmuş
Günden güne açılır rengi. Güneş ışığına çıkarın biraz öğlenleri iyi gelir

Sarılık değeri 7 çıktı dediniz. 7 çok düşük bir değer. Uzamış sarılık olmuş
Günden güne açılır rengi. Güneş ışığına çıkarın biraz öğlenleri iyi gelir
Evvet doktor uzamış sarılık olmuş dedi bakalım ne zman atacak bu sarılığı aykarına kadar var tüm vücudunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…