Sarılık olmaması için şekerli su vermek doğru mu?

Chills

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
274
161
28
Oğlumun sarılık değeri 11.5 ve 15 olursa kuveze alınır deniyor. Sarılık olmaması için bize bir tatlı kaşığı suya şeker karıştırıp vermemizi söyledi büyükler. Bunu yapan var mı? Fayda gören? Bende yapayım mı?

Hiç duymadım böyle bir şey uzulerek yardımcı olamıyorum. Bizim doktorumuz 13 iken 3 adet hap vermişti minicik sütüm ile ezip ağzına damlatmami istemişti 2 günde bir tekrar bakıldı ve o ilaç çok iyi gelmişti 13 ten 10 a sonra da 8 e derken geçip gitti. Rabbim şifa versin inşaallah minnnak melege doktorunuz size en iyi tedaviyi soyleyecektir

Oğlumun sarılık değeri 11.5 ve 15 olursa kuveze alınır deniyor. Sarılık olmaması için bize bir tatlı kaşığı suya şeker karıştırıp vermemizi söyledi büyükler. Bunu yapan var mı? Fayda gören? Bende yapayım mı?
İlk 6 ay su bile içirmeyin diyor doktorlar şekerli su hiç olur mu? Doktorunuz önermedikçe yapmayın bence

15le hastaneden çıktık sık sık beslenme sağladık 2 gün arayla bakıldı kendi kendine düştü.

Sık sık emzir, eski usül kafaları boş ver.
Benim çocuğumun da sarılık 14 şu an yıkıyorum ve sık sık emzirmeye çalışıyorum yarın kontrolümüz var inşallah düşmüştür

Tabiki de öyle bişey yapmayın. Diğer konunuzda sarılık olmasın diye mama veriyorum demişsiniz burda da sarılık demişsiniz. Hem emip hem mama yiyormus zaten idrarla atacak o sarılığı. Bizimki de aynı degerdeydi sadece emerek attı mama bile yoktu. Sık sık da tamamen soyup güneşe yatırdık.

X