Saç Rengi ve Saç Boyama Sarı saçtan tek seferde dönmek?

Belkide hamilelikten olmuştur, ya da saçınızın yapısından kaynaklanmıştır. herkesin saçı farklı sizin de dediğiniz gibi :) peki sonra ne yaptınız ? Koyu renkte mi kaldınız yoksa tekrar sarıya mı döndünüz? :)

hiiiç bişey olmaz ben döndüm koyu kahveye sonra akıyo tekrar boyuyosun falan ama zarar vermedi hiç

Kahveyi bir sure kullandm cocugum biraz biyuyene kadar. Karamel yaptim bir suredir kullaniyorum simdi tekrar koyuya donmeye dusunuyorum belki sari tonlarindada balyaj attiririm kahveye. Cok cabuk sikilanlardanim ben :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kulağa çok hoş geliyor bahsettiğiniz tonlar. Bende yapım gereği normalde çok çabuk sıkılırım herşeyden ama saç konusunda fazla hassasım, o yüzden kolay kolay cesaret edemiyorum renk değişikliğine :))))

Gozunu karartip boyat bnce:)) degisiklik iyidir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aaah ah senin gibi açık kumral hayaliyle röfleli saçlarımı boyattım.
Kuaförden tam istediğim renkle çıktım.Tabii 1 hafta sonra o renkten eser kalmadı.
2.hafta bana geldiler,saçımı kendim boyadım.1-2 hafta öyle idare edip tekrar kuaför.
Bütün bu boyamalar en fazla 2 hafta etkili oldu.Sonra gelsin kızıllık gelsin yeşillik...

Son kez kendim iyi bir markanın 8.1+7.1 numarasıyla boyadığımda saçım iflas etti.
Yılarca saçım yanmadan sarı kullandıktan sonra,kumrala dönme sevdasıyla saçım yandı.
Üstelik boyarken saat filan tutmuştum,çok dikkat etmiştim.

Bu süreçte okumadığım kuaför sayfası,güzellik forumu,makyaj bloğu kalmadı.
Ne yaptıysam diplerdeki kızıllıktan,uçlardaki yeşillikten kurtulamadım.
Artık evde boyamaya korkuyorum,yine kuaförde boyatıyorum.
Saçlarım şu an kus..k rengi ile b.k rengi arası çok tatlı bir renkte:)
Fakat korktuğum için 1 aydan önce boyatamıyorum.Bu hafta tekrar boyanacak bakalım hayırlısı.
5. aya girdim hala bir ümit :)

İnanmıyorummmm büyük büyük geçmiş olsun, çok üzüldüm gercekten... Arka arkaya sürekli boyandığı için saçınız kaldırmamış demek ki ((

Aslında ilk boyada biraz koyu yapmaları gerekiyor ki yıkadıkca kumrala dönsün... Ben az önce kuafördeydim, başka bi kuaföre gittim . Adam; "saçını boyarım ama ilk boyada senin istediğin gibi kumral tonlarına boyayamam, ilk boyada rengi ne kadar koyu tutarsak o kadar iyi olur çünkü sarı saça boya yapıldığında çok çabuk akar, koyu bi renk yaparsak yıkadıkça kumral renge döner" dedi. Haftaya boyatacağım galiba :/

merhaba cnm saçını boyadın mı nasl oldu merak ettim bende aynı şeyi düşünüyorumda bilgi verirsen sevinirim
:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…