Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

2 buçuk ay önce 9 haftalıkken düşük yaşadım. Bu aralar yine belirtiler var ,kasıklarım ve belim fena ağrıyor,ama ister istemez korkuyorum tabi. Yine hamile kalırsam düşük olur mu diye

2 buçuk ay önce 9 haftalıkken düşük yaşadım. Bu aralar yine belirtiler var ,kasıklarım ve belim fena ağrıyor,ama ister istemez korkuyorum tabi. Yine hamile kalırsam düşük olur mu diye

kötü düşünme canım neden düşük olsun tekrar
korkma boşuna

yarın öğlen haber veririm kızlar dua edin ne olur gebe olduğumu öğreneyim tam 9 gün oldu gecikeli.

hadi inşallah yaa heyecanla bekliyorum hayırlı güzel haberini

kızlar kan tahlilim negatif ama halen adet olmadım 1 ağustosta tekrar gideceğim o zaman usg ile bakacak.
neden geciktiğini anlamak için.

(( kuzummm cok uzuldum yaaaa ama neden hersey iyiydi neden boyle oldu nagisimmmm lutfen en yakin zamanda haber ver bana olurmu...

canım benım tebrık ederım yenıden hamişsin heralde valla bılmıyorum canım yaa doktorlar bısey bulamadım ilahi olum yapılacak herseyı yaptık herseyın hayırlısı ben gülümmmmm sımdı yenıden basladım calısmalara daha yenı yenı topıklere gırıyorum bıraz atlatmam zor oldu kurtajım zor gectı cok etkılendım amam rabbım sabrınıda verıyor alırken sımdı bomba gıbıyım sukurler olsun yıne goruselım tatlımm cok optummmmm sızlerı cokda ozledımmmmmmmm yıyenıme ıyı bakkkk

sagol canım evet turkıyede hamıle kalmısım burda ogrendım ama geldıgımde senın haberını aldım cok uzuldum ınss en yakın zamanda bebegıne yenıden kavusacaksın onemlı olan saglık nagısım senın saglıgın yerınde olsun gerısı bos tatlım hersey gonlunce olsun ınss rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasın....gorusecez ınss goruselım msn veya face varsa daha sık goruselım ozelden bana yazarsın canım...

Şekerim ekle nagihan_ceyhan@hotmail.com msn den görüşürüz şuam telden giriyorum
suan gebelik belirtileri yasıyorum bugün yola çıkıyorum bayramın 4 gunü belli olacak haberleri sana verırım görüşelim mutlaka iyi dileklerin için çok Sağol canımbenim çok öpüyorum ailene mutlu Bayramlar geçirmen dileğiyle yeğenlerimi çok öp göbüşündeki tatlımdan iyi bak çok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…