Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

cnm bu yazıyı hamilelk belrtlerne konu açarak yazsana bu yazıyı ben okumuşdm biliyrdm...herkes için çok faydalı olcğnı düşünyrdm ..şuan ben bunu uygulyrm aklmda yok dilerm aklmda yokken gelr bebişim :)) rabbim ne zaman verirse....hayrlısını versin dyrm sadece..

ben yazıyı okuyunca kafama dank etti zaten 2 aydır saçma sapan şeyler yaptı şimdi kendimden utanıyorum hele ilk ay allahım sanki hamileyim sakınıyorum bi de kendimi sonra meşgale lazım dedim olmaz böyle dedim bıraktım beklemeyi zaten şimdi yaz olursa daha çok sakınmam gerek kendimi kim denize havuza atlıcak kaydıraktan kayıcak karşıdan da bakamam o yüzden şimdi beklentim yok olursa allahtan olmazsa üzülmek yok yaz geldi tatil var zıplamak koşmak var kafamdan sildim bu ay ne yumurtlama hesapladım ne adetimi işaretledim ne zaman adet olacağıma bile bakmadım nasılsa gelir

şuan liste yapmıyorum psikolojik olarak etkilenmeyelim diyeee ama siz yine muhabbetinizi edin konuşun dertleşşin ben buralarda haa bu arada haziran topiğim yine çoştuuu hamile haberleriyle umarım bu topiğimdede hepinizi hamile çıkarmadan bırakmıcammm evvelallahhhhhh :) sevgilerimleeeeeeeeeeeeee

Son düzenleme:

hosgeldın canım demekkı zamanı var egerkı ıcınde kaldıysa gıt baska dr lara gorun ıcın rahat etsın bende gıtmıstım 3 dr hepsıde ıyı demıstı banada sukurde bı sorun cıkmadı bır yıl denedık sonrasında bebısım oldu sımdı ıkı yasında bır kızım var ınss rabbım kısmet ederse ıkıncıyı ıstıyoruz,,,ınss burdan hayırlı haberlerımızı alırız hepımızde

amınn canım amınn hayırlısını versın rabbım yeterkı bat ne zaman naz'cım beraber ılerleyelım =)))

ellerıne saglık canımmm ama sen yınede yaz yaaa olsun ınsan orda ısmını gordukcede mutlu oluyor heycan yapıyoruz =)))) ben verıyorum bırdahakı bat'ım 11.07 yaz bızı lıstene nagısss

cnm benm benm bat temmuzda 2 temmuz:))) sendn sonrayım ben :))) haberleşrz..kıbrısa tatile gidcz :)) orda yapar belki gelrm dyrm :))

benim bat 01/07 yada 02/07 olması gerekiyor 2 aydır değişken gününden önce koşarak geliyor

Batın açıklaması adet dönemimi oluyor hanımlar fransız kaldım :)

Biz allahın izniyle 6 haziranda karar verdik bebişimizin olmasına inşallah rabbim hayrılsııyla bu mutluluğu bizlerede tattırır.

Rabbim düşünen herkeze hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah herkezin gönlünce olsun allah yar ve yardımcınız olsun arkadaşlar dua ile kalın

Kulun kula duası kabul olur ve hayırlı olur diye duymuştum herkez birbine dua etsin :)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar, 14 aydir bebek istiyoruz ve 2aydir da klomen tedavisi oluyorum. bu ay da neyazikki sonuc hüsran oldu ve dün adet oldum. umudum temmuza kaldi. umarim bu ay hepimiz hamis oluruz.

bende inşallah 20 haziranda gelecek adetimden sonra bebek çalışmalarına başlıcam...
Allahım isteyen herkese hayırlısıyla bebeişler nasip etsin....

slmm herkese hayırlı kandiiler olun inşallah maalesef adetli oldugum için çoğu ibadetimi yapamicm.Bana da dua edinn arkadaşlar adetimin 2 .günü ve cok sancılı yeni bat ım 13 tmmuzzzz bn ide ekle nagiiişş.
iNŞALLAH TEMMUZ bizim ayımız olurr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…