şansımız nisan ayı olsun diyenler

dualarımız seninle hayırlı olsun herşeyden önce. bebiş gelsin bu ay sana:)

alalh cc bu hayırlı gunlerde ısteyen herkeze versın ıns cnm sımdı benım hafıff agrılarım var sımdı ben ısten cıkınca saat 18 da tahlıl yaptırmayamı ıdeyım yoksa pazartesıyı beklıyeyımmı ?

alalh cc bu hayırlı gunlerde ısteyen herkeze versın ıns cnm sımdı benım hafıff agrılarım var sımdı ben ısten cıkınca saat 18 da tahlıl yaptırmayamı ıdeyım yoksa pazartesıyı beklıyeyımmı ?

GİT BENCE varsa kanda mutlaka çıkması gerek adete 1 gün kaldı :)) hayırlısı inşllh :))) ii haberler bekliyoruz senden... gelcek inşllh

GİT BENCE varsa kanda mutlaka çıkması gerek adete 1 gün kaldı :)) hayırlısı inşllh :))) ii haberler bekliyoruz senden... gelcek inşllh

malesef polıkılınıgı aradım 16,30 kadar alıyorlarmıs kanı yarın ogle arası ızın almam gerkıyor oda pazartesı sonucu verecek yanı :):KK52:

kızlar 4.5 yıllık evliyim ilk defa klomen ve ovitrelle kullandım iğneyi yaptıralı 1 hafta oldu eşimin biraz sperm hareketliliği düşük bende de tüylenme problemi var onun dışında herşey çok iyi ama hiç olmadı bebeğimiz gerekenleri yaptık şimdi tevekkül sırası inş tutmuştur.

kızlar 4.5 yıllık evliyim ilk defa klomen ve ovitrelle kullandım iğneyi yaptıralı 1 hafta oldu eşimin biraz sperm hareketliliği düşük bende de tüylenme problemi var onun dışında herşey çok iyi ama hiç olmadı bebeğimiz gerekenleri yaptık şimdi tevekkül sırası inş tutmuştur.

4.5 yıllık evlisin ama nekadardır korunmuyorsun? Inşllh bu ay allah güler yüzünüze

canım ben hiç korunmadım ara ara dra gittim fakat devamlı test yapmalarından usanıyordum her ay aynı testler tekrarlanıyordu bu ay karar verdim dra gittim hemen test yapıp tedaviye geçti o kadar şaşkınımki halen ilaç verdiğine çünkü devamlı test yaparak beni geçiştireceklerini düşünüyordum.

malesef polıkılınıgı aradım 16,30 kadar alıyorlarmıs kanı yarın ogle arası ızın almam gerkıyor oda pazartesı sonucu verecek yanı :):KK52:

emel yanıma gel ben senın kanını kendı adıma verırım:KK66:)) aramızda sır kalsın ama...:))) hemen de cıkarttırırım sonucunu:)) hangı hastanede calıstıgımı ıse soylemem ıcın ozel mesaj at bana:))

emel düşünüyorsun hala kıs dövecem seni he:))) kokrmaa eger 26 gunde bır oluyorsan zaten gunun gectı yok 28 gunde bır oluyorsan gunun yıne 1 gun gectı:))) kacısın yokkkkk

emel düşünüyorsun hala kıs dövecem seni he:))) kokrmaa eger 26 gunde bır oluyorsan zaten gunun gectı yok 28 gunde bır oluyorsan gunun yıne 1 gun gectı:))) kacısın yokkkkk

:) tamam tamam dun ıdrarda yaptım cıkmadı bugun ızın alıcam kanda baktıracagım bakalım neolacak

emel yanıma gel ben senın kanını kendı adıma verırım:KK66:)) aramızda sır kalsın ama...:))) hemen de cıkarttırırım sonucunu:)) hangı hastanede calıstıgımı ıse soylemem ıcın ozel mesaj at bana:))

ah canım arkadasım benım yakın olsma gelırdım emme ben sana uzak dıyarlardayım özl mj atamıyorum 100 mj doldurmammı gerejıyormus ne sen at bana

gunaydın cnm dun test aldım yaptım ama cıkmadı yok galıba :KK43:

benimde çıkmadı ama dediğim gibi adetimiz gelmedi ve hala bir umut var :KK34: Bende bugün bütün belirtiler yok oldu sanki normal bi gündeymişim gibi gelmez inşllh ve gelmeme sebebide bebek olur başka dertlerden dolayı gelmemesini istemem

emellin ve ayıgıt ıkınızın kan sonucunu buyuk bır sabırsızlıkla beklyıorum... bana haber vermezsenız darılırım bakk.

X