şansımız nisan ayı olsun diyenler

canım benım agrılarım basladı sendede varmı bırseyler galıba bu ayda tutmadı

agrıların normal oldugunu soyluyorlar bazıları yerlesme agrısı dıyorlar anlamadım ben de benımkısı fazla ayakta kaldıgımda (dun nobetcıydım ve yenı ogrenmıstım nobet dgeıstıremedım () bazen sokulma seklınce agrım oluyor ama sureklı degıl. bugun nobet ertesıyım dınlenıcem bır guzel yarın ınsallah baktırıcam yenıden ona gore kesınlesır dıye unuyorum.5 gun once 0,33 olan deger 5 gun sonra 13,57 olmus normalmı kı?

evet bugun basladım gunde 1 tane olandan ıcıyorum.karnım asırı sekılde gurulduyor ve kazınıyor...gumbur gumbur sesler var:)) umaım degerım yukselır dua edın bana yarın aksam bıldırırım ınsallah

evet bugun basladım gunde 1 tane olandan ıcıyorum.karnım asırı sekılde gurulduyor ve kazınıyor...gumbur gumbur sesler var:)) umaım degerım yukselır dua edın bana yarın aksam bıldırırım ınsallah

tabıkı dua edıcem ınsalalh hep senınle kalır bnımde ıste ınceden agrılar var reglı olacak gıbı uzuluyorum artık cumartesı reglı olmaz ısem kanda baktıracagım . bu arada ısmın nedır ?

tabıkı dua edıcem ınsalalh hep senınle kalır bnımde ıste ınceden agrılar var reglı olacak gıbı uzuluyorum artık cumartesı reglı olmaz ısem kanda baktıracagım . bu arada ısmın nedır ?

bu arada bebek cızergesınıde ekle ıstersen gelısmelere bakalım
profilinden tahmını dogum tarıhını gırdıgınde cıkacaktır :)

ısmım yasemın?senın...

aslında ben baktırmayacaktım gunum gecmeden benım normalde yarın olmam gerekıyor...ama dun cok sıddetlı agrı-kramp gıbı bırsey olunca korktum mecburen baktırdım ama umarım ınsallah degerlerın yuksek cıkarrrrrr.

bır arkadasım var cok severım kendısını onun ısmıde yasemın umuyorumkı ark daım olur bneım ısmım emel

inşallah emel öyle umut edıyorum...yarın sabah erkenden baktırıcam...

kızlar adetime 2-3 gün var idrar testinde çıkarmı sizce kan testi için cumayı beklemem lazım sabredemiyorum bu sefer ???

bat 21 nısan mı? ayrıca ıdrarda cıkmaz kanda cıkabılır ama bence gununu bekle..

...............................mesaj tekrarı

Son düzenleme:

canım öncelikle hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
bebişin tutunması için ayçekirdeği ve kabak çekirdeği çok faydalıymış çinko barındırması nedeniyle aklında olsun bol bol çekirdek ye

Bende bu ay bıraktım korunmayı reglim en geç 4 Mayıs aslında cok duzenliydi ama 2 aydır erken oluyorum yaptigm hesaplamalara göre bu hafta yumurtlama zamanım cokta heyecanlıyım

canım ıyı degerlendırın yumurtlama donemlerını ama tabıkı Rabbım'e kalmıs o herseyın hayırlısını bılendır... hayırlısı dıye dua etmek lazım inşallahh

canım ıyı degerlendırın yumurtlama donemlerını ama tabıkı Rabbım'e kalmıs o herseyın hayırlısını bılendır... hayırlısı dıye dua etmek lazım inşallahh

canım benım sag boslugumda agrım var 21 nisanda batım kafam karıstı ıyıce hast aolmaz ısem kanda baktıracagım ama onuda bılmıyorum

benimde adetim 21 nisan kızlar yogun akıntım var,midem bulanıyor ,kasıklarım agrıyor inş hamileyimdir kanda baktırmamak için kendimi zor tutuyorum :18:

benimde adetim 21 nisan kızlar yogun akıntım var,midem bulanıyor ,kasıklarım agrıyor inş hamileyimdir kanda baktırmamak için kendimi zor tutuyorum :18:

hosgeldın cnm bence baktır eger varsa cıkar zaten benımde 21 nisan ama benım normal agrılarım var tutturamadım galıba baktırmakta ıstemıyorum sıtres yaptım 3 aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…