Şansımız Haziran ayı olsun göbüşler bebişle dolsun !

slm arkadaşlar benim adet tarihim 02 haziran 3 aydır bebek için ümitleniyorum ama sonu hep hüsran bu ay acayip kaptırdım kendimi 15 gündir yaptığım testin haddi hesabı yok en son dün yaptım ama yine negatif adet belirtiside yok anlamadım kendimi hamile gibi hissediyorum sonra bir anda geçiyor geçen hafta çok felaket sancım oldu ama gaz sancısı gibi kasıklarımda hatta gece uyutmadı beni sonra geçti nedir anlamadım bana yardım edin lütfen hamilelik ne zaman belli olur illa adetin geçmesinimi beklemem lazım 3. ay olucak hala neden olmadı doktora gitmektende çok korkuyorum kötü bişey sölicek diye((((((((((((((((((

canım, benm de bat ım 3 haziran ben de 2 gün önce test yaptım negatif.
şunu bunu geçtim düşünüp isteyip bekleyince olmuyor ben ilk bebğime sürpriz hamile kaldım şimdi bekliyoruz ama olmadı galiba bu ay. rabbim hakkımızda hayırlı zamanda versin, OL desin inşallah

herşeyi oluruna bırakman lazım cnm öncelikle kafandan çıkar hamileliği belkide psikolojik olmuyordur hem çok yenisin 3 ay çok kısa bir süre benim 1,5 senedir hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen olmuyor ama umudumu hiç yitirmedim her ay yeniden heyecan başlıyor bol bol dua et Allah ım yardımcın olsun sabret olur inş.birgun merak etme

çok teşekkür ederim ama beklemek ne kadar zormuş allahım isteyen herkese verir işallah herkesin duaları kabul olur canım seninde az kalmış işallah 4 haziranda hayırlı haberlerini okurum

Kesinlikle dua et bazen rabbim zaten olduracağı birşey için kulunun duasını da beklermiş, bol bol dua edelim hem de önce birbirimiz için sonra kendimiz için bilmem ne kadar uygun olur ama sanırım olur bir sofrada yemek yiyeceklere uzun uzun kaşıklar vermişler sapları uzun uzun haydi yiyin demişler herkes kendi kaşığıyla dalmış yemeklere ama sapları o kadar uzunmuş ki kaşıkların hiçbiri doğru dürüst yiyememiş sonra başka bir grup oturmuş sofraya onlar herbiri bir diğerine uzatmış kaşığı herkes birbirini yedirmiş böylece hepsi tok kalkmış sofradan...dolayısıyla birbirimiz için kendimiz için dua edelim stresten endişeden Allah memnun olmaz sabırdan hayrı dilemekten olur herhalde...İnşallah bebeğine kavuşursun canım kaldı ki sorun da olabilir burada kaç arkadaşım sorunundan bahsetti dünyada herşey insan için Allah esirgesin sağlık sıhhat versin yeter ki birgün bebek sahibi olursak bunun Allah tan geldiğini ve gerçekten o zaman için en hayırlısı olduğu için geldiğini bilelim ve unutmayalım..çok kafa ütüledim biliyorum ama düşüncelerimi paylaşmak istedim...

çok sağol cnm çok beğendim yazını ben namaz kıldığımda hep dua ediyorum hepimize Allah ım dualarımızı kabul etsin senin varmı bebişin

merhaba arkadaşlar; ben bugün test yaptım tek çizgi çıktı ama bir saat sonra yanında silik bir çizgi daha belirdi acaba nedeni ne olabilir hamile miyim değil miyim ?

ne güzel anlatmışsın

çok sağol cnm çok beğendim yazını ben namaz kıldığımda hep dua ediyorum hepimize Allah ım dualarımızı kabul etsin senin varmı bebişin

Beğendiğine sevindim canım, Allah razı olsun duaların için ben biliyroum hepimiz ediyoruz birbirimiz için "tüm bekleyenlerle birlikte bana da nasip et" diyoruz..Bizim de henüz yok hayırlısı inşallah bekliyoruz bakalım...:)

merhaba arkadaşlar; ben bugün test yaptım tek çizgi çıktı ama bir saat sonra yanında silik bir çizgi daha belirdi acaba nedeni ne olabilir hamile miyim değil miyim ?

bir cok kiside ikinci cizgi yarim saat yada bir saat sonra cikiyo. ben bi kere gecen ay test aldim testin icinde 5 dkikada sonuc veriyo yaziyodu. vede yanina eklemislerdi 45 dk. bi degisiklik olmazsa testi atabiliriz. yada bi kac gun sonra testi tekrarliyabiliriz. pahali bi testti ama ucuz testler bile ayni sonucu veriyo. bunfan sonra pahali test lere para vermicem ucuzuda ayni 1saat beklicem cope atmicam. bi arkadasimda 5 dk icinde ikinci cizgi silikmis. ama yarim saat sonra bi bakmis koyulasmis cizgi. yani hersey olabiliyo. testi bence tekrarla canim.

evde yapılan testlerin geçerlilik süresi ilk 15 dak.1 saat sonrasında çıkan sonucu dikkate almayın diye çoğu test zaten belirtiyor,günün geçtimi?geçmediyse biraz daha bekle derim hayalkırıklığına uğramazsın....

yarın hastaneye gidicem bide tahlil yaptırıyım bakalım ama belirtiler çok yoğun var adet günüm geçti benim testte de 5-45 dakika arası çıkabilir diyo nasip

yarın hastaneye gidicem bide tahlil yaptırıyım bakalım ama belirtiler çok yoğun var adet günüm geçti benim testte de 5-45 dakika arası çıkabilir diyo nasip

askmeyvesi aldığın testte eğer böyle bişey yazıyorsa doğrudur ama benm kaybettiğim bebeğimde anında çıkmıştı 2. çizgi, onu adetim geçtikten 8 gün sonra yapmıştım
bugün ben de acayip bi bel ağrısı var regl olcam anlaşılan.

yazıyo böyle bi yazı benim tahminim gebelik varsa iki haftalık ondan olabilirmiş

melek2828.......................BAT- 10 Haziran ******rhm filmi çekilmiş****
melisdeniz...........................BAT-15 Haziran
pembekelebek.....................bat-18 Haziran
ebah234...........................BAT-4 Hazirannn
plebisit82..............................bat-15 Haziran
nagihan_14...........................bat- 15 Haziran***incir ve havuç kürü ve ov.olş.*****
nesecim..............................bat-7 Haziran
uykucupisi.............................bat- 11 Haziran
yakamoz2012...........................bat- 8 Haziran
oz-me....................................bat-yok
jade86....................................bat- 19 haziran
ssevde.....................................bat-8 haziran
yoncamel...............................bat-11 haziran
ruzgar................................bat-15 haziran

lady-eliph...............................bat-1 Haziran :) lelelel :) maşallahhhhh ilk hamişimizzzzzzz

hll5277..................................bat-8 haziran
ozme.....................................bat-9 haziran****karanfil tarçın zerdeçal kürü******
mavihayal.............................bat-16 haziran************ada çayı kürü******
asmin44.................................bat-17 haziran
yazeell....................................bat-16 haziran
dolly....................................bat-29 haziran
sel....................................bat-13 haziran********folikasit,bal ve tarçın kürü******
dcl-xcl.................................bat-14 haziran
sedser...................................bat-6 haziran
perilous................................bat-19 haziran
dentur.....................................bat-6 haziran
karamano.........................bat-belitmemiş
mavera49............................bat-23 mayıs (umarım güzel sonuç alırsın)
şifacı...............................bat-31 haziran
ebebebruli.............................bat-14 haziran ***havuç ve incir kürü***
rüzgar.................................bat-17 haziran
dilsudonder.................................bat-1 haziran
zencefiil.............................bat-4 haziran
tgbesr....................................bat-haziran
pampişim..............................bat-16 haziran

dolu sayfalarımız olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhh

çok mutluyummmmmm

:) gelsin umutları hazirana kalanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ya allah bismilaahhh ilk listemizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

rabbim gönlümüzdekinde ve kalbimizden geçenlerden razı gelsinnnnnn aminn

Son düzenleme:
valla bn kullaanıym ama pekdüzenli değil 2 günde bir kullnym 2 kere kullundım bu ay 2. çizgi silikti .Bu gün de yapacm. Bakalım ne olacak koyu çizginin belirgn olması mı gerekiyo bilmemmmm

canım çalışıyorum yaa sürekli online olamıyorummm :)) bende kullanmaya başladım 2 gündür kullanıyorum bugün birazcık koyu
bide ateşte ölçüyorum vs vs :)

yaaa annem çok doğurgan bir kadın tabiri caizse babam (rahmetli) çeketimi atsam hamile kalıyorsun kadın derdi :) biz 3 kardeşiz düşük ve kürtajda oldu toplam 4 tane yani doğsalar 7 kardeşizzz ben hiç mi hiç anneme çekmemişimmm yaaaaa allah allahhhhhh bunda bir iş var :)))))))))))))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…