şanliii fenerbahçeeeeeee

Demek ki ne yapacaz kendi aramızda bilip bilmeden boş boş konuşmayacaz.aklı olan Fenerli olur gerisi yalan değil mi?GS avrupa da bazı alt düzey takımları yenebilir ama onu SARAÇOĞLU'NDAKİ yeşil çimlerin üstünde oturtup sanık olarak ifadesini alacak olan kimmiş:ŞANLI FENERBAHÇE imiş. Şu GS takımı taraftarlarının yüzünü ne zaman güldürecek yen yen nereye kadar birileri buna dur desin yoksa GS'li arrkadaşlar bunalım geçirip psiklojileri bozulacak....Adnan Polat yine cok iddiali konusmustu. Fenerin buyuklugunu bir kere daha tribunde gozleriyle goruyor. Mactan sonra neler soyleyecek bakalim...[/SIZE]
.:roflol: :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ŞANLI FENERBAHÇEEEEEEE

nasıl yendik amaaaaaa hihoyyyt
oleyyyyyyy:lepi::lepi:

Oy cimbomum cimbomum kurbandur sana canummm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

SARIIIIIIIIIIIIIIIIIII
LACİVERRRRTTTTTTTTT
EN BÜYÜKKKKKKK FENERRRRRRRR

:teytey: :teytey: :teytey: :hooray: :hooray: :hooray: :sm_cool:

Bi GS li olarak sizi kinayabilirmiyim ? saka saka yahu banane ben hic kiskanmiyorum vallahi :KK70:
cunku o bizim sampionumuz GALATASARAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY peh fb miys daha ne be :p muhahaha

fb_gs_0912_14.jpg

tbrkler fb bir bjk olarak çok güzel bir maçdı

Demek ki ne yapacaz kendi aramızda bilip bilmeden boş boş konuşmayacaz.aklı olan Fenerli olur gerisi yalan değil mi?GS avrupa da bazı alt düzey takımları yenebilir ama onu SARAÇOĞLU'NDAKİ yeşil çimlerin üstünde oturtup sanık olarak ifadesini alacak olan kimmiş:ŞANLI FENERBAHÇE imiş. Şu GS takımı taraftarlarının yüzünü ne zaman güldürecek yen yen nereye kadar birileri buna dur desin yoksa GS'li arrkadaşlar bunalım geçirip psiklojileri bozulacak....Adnan Polat yine cok iddiali konusmustu. Fenerin buyuklugunu bir kere daha tribunde gozleriyle goruyor. Mactan sonra neler soyleyecek bakalim...[/SIZE]
.:roflol: :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ŞANLI FENERBAHÇEEEEEEE
[/COLOR]
CANIM HARİKA DÖKTÜRMÜŞSÜN YAAA SÜPERSİN hihoyyyt

DEMEKKİ ADNAN POLAT :tomato: NAPMİCEK.. FB HAKKINDA KONUŞMİCEK...
YOKSA NOLİCEKKK .. 4 TANE FB DEN YİYİVERCEKKKK...
GS VİTAMIN İHTİYACINI NASIL GIDERCEK ... FB DEN 4 YADA 6 YIYEREK GIDERİVERCEKKKK :roflol: :sm_cool:

Son düzenleme:
:teytey:teşekkürler şanlı fenerim çok güzel sıraladın golleri boncuk gibi :teytey:
gerçi biz alıştık artık kadıköy'de aslanı miyavlatmaya :sm_cool:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

loy loy loy loy loy loy loy

FENERBAHÇEEEEEEEE
DİRİMİZDE YETER ÖLÜMÜZDE BEEEEE

İŞDE BUDUR YANİ...YİNE ŞAŞIRTMADI FENERBAHÇEM...

BİRGÜN HERKES FB Lİ OLACAK hihoyyyt:dance:

hihoyyyt

mazinde bir tarih yatar yaşa fenerbahçe....:teytey::teytey:

ne diyelim
sözün kısası
allah cimbomu
f:nazar:ener yensin diye yaratmış:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

hala şunu kabullenmiyolar tmm galatasaray avrupa fatihi bizde galatasarayin fatihiyiz okdarrr bizim tebrik bölümümüze gi,rmeyijn rahasiz oluyosaniz kizlarrr muckkkkkkklkkkk

"OBAMA YARDIM ET"
* GALATASARAY camiasına verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
* OBAMA, Cimbom'a yardım et.
* GALATASARAY, Fenerbahçe'yi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne verse milyonlarca euro tazminat alır. Böyle işkence yapılır mı. Her sene her sene.
* KADIKÖY'E turuncu giyip geldiniz fakat yine de sizi tanıdık.
* GALATASARAYLILAR, 'Fenerbahçe'yi yenemiyoruz' diye üzülmeyin. Rüya yazıp 1907'ye yollayın. Rüyanızda Fenerbahçe galibiyeti görün.
* GALATASARAY ve Kadıköy kelimeleri bir arada ise 4 düşün 1 söyle.

'BU SEFER 4'TE KALDIK, 6'LI YATTI'

* 4-1 kere maşallah
* Hevesin kursakta kalması Fenerbahçe: 4 Galatasaray: 1
* Ben her 'Kasım'da 4 köşe olurum artık. Tanınmamak için turuncu giymişler.... ama Fener yine tanıdı
* Gelin kızımıza DEDE'sinden 4'ü 1 yerde..
* Ayni yer, Ayni takimlar, ayni kasim, ayni senaryo,
* Kadıköy'de Galatasaray'a su bile yok.
* Galatasaray Fenerbahçenin 4 te 1 i etmez
* Aslan'a sormuşlar: Senin rengin neden turuncu?
Cevap vermiş: Aslında kırmızıydı.Kadıköye gelince korkudan rengim uçukladı.
* İstersen donalatalım 4-1 yanı bayraklarla, İstersen çınlatalım 4-1 yanı şarkılarla...

ASLANLAR ORMANA FUTBOLCU KADIKÖYE YAKIŞIR

* Rüya yaz 1905 e yolla Kadıköy'de galibiyet rüyana gelsin

* Çıldırttık gönderdik

* "4" büyük yok "1" büyük var..FENERBAHÇE

* BABA "BANA GENÇLİĞİNDE FENERBAHÇE'Yİ YENDİĞİMİZ GÜNLERİ ANLATSANA"....

* GS takvimlerden Kasım ayının çıkartılması talebinde bulunmuş.

biraz matematik çalışalım

* 6 - 0 = 6
* 4 - 1 = 3
* 6 + 3 = 9 KASIM
* Galatasarayı koluma takarım,KADIKÖY'de 4-1 tur atarım, olmadı bi de seneye 5 atarım :)
* Kadıköye giden 4 yoldan 1 i kasıma çıkar
* Sevgili Selocan, Cimbomlu arkadaslarim 1 kere caldirip kapatti, 4 kere aradim cevap yok, hatlari mi arizali acaba?
* 444 1 444 ALO KADIKÖY
* Büyük İskender:Galatasaray Fenerbahçe'yi Kadıköy'de En son ne zaman yendi Polatım?
Polat:Ha-Tır-La-Mı-Yo-Rum.

KASIM'DA FARK BAŞKADIR...

* Rand Rover ile FENERBAHÇE'nin ortak yanı nedir?
İkiside 4 çeker.

* Kadıköy merkez şubemizde Yengeç Dansı Kursları verilmektedir.

KADIKOY CIVARINDAN 4 + 1 EV ARANIYORR

* Galatasaraylılar artık İstanbuldan Ankaraya giderken İzmitten geçemezler.Ne de olsa plakası 41
* Dedemizin yüzünü güldürdünüz ya,Allah da sizi güldürsün!
* Aslan Terbiyecisi İş Başında 11.Sezon [DVD]
* Haber saldım 4-1 yana cimbom susuz kalmış
* Ah be emre AŞIKmısın:KK70:
* Remember Remember The 9 of November :)

sarıııııııııııı....laciveerrrrttt en büyüüüükkk feneeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr:)

mazinde bir tarih yatar
yaşa fenerbahçe
ne mutlu seni sevene
yaşa fenerbahçe....

ayrıca izmitte oturduğum için bu galibiyeti bize armağan eden aslanlara helaal olsuunnn...

Belinay Merveciğim bu yazıyı print yapıp asıyorum. Ellerin dert görmesin.

X