şanliii fenerbahçeeeeeee

bende FENERBAHÇE ye teşekkür ediyorum bize bu mutluluğu tekrar yaşattığın için teşekkürler FENERBAHÇEM....

Terih tekerrürden ibarettir :))) . Geçmiş olsunnn , zaten biliyorduk başka bi ihtimal yoktu mac bizimdi teşekkürler FENERBAHÇEM ...

fenerimm yaa iştee buu....armut spor cimbom patlarr:roflol::roflol:

^^^^^^^^^^ çıkış yok ^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^ hayalini bile kurma ^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^ bu senin kaderin ^^^^^^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^^^^ şimdi terbiye zamanı ^^^^^^^^^^^^^^^^

Atam İzindeyiz Bizde Fenerbahçeliyiz!..

1 Avans 4 de biter... :)

Adnan Polat son ana kadar dayandı. Ama ne zaman ki Güiza'nın 4. golü geldi, çileden çıkıp sahayı terk etti. O anlar böyle fotoğraflandı;
terklk0.jpg

75646dz4.jpg

adnan cım?
saatini mi unuttun apar topar gidiyosun? :)... ben söylimmm canım Herkes haddini bilecek. 20 :45...

fb yaz 1907 ye gönder

kucak dolusu gol cebine gelsin.muhahahaaa

ya aslında rahat 9 olurdu da neyse 4 te yeter bee :)
hiçbir zaman yenileceğimiz gibi bi ihtimal gelmedi aklıma biliyodum kazanacağımızı
çünküüüüüüü en büyük FENERBAHÇEEEEEEEE

ya kizlar su FB GS rekabeti cekemezligi anlamiyorum hic bir zamanda anlamiyacagim, abartili bence bos verin dostluk kardeslik daha önemli mactan muctan

hüli şekerim haklısında bu sevinçç güzelim sevinçççç :)

wal8cn3yy4.jpg

Dansa devam renkdaşlarııım..............:sm_cool::lepi:
Tebriklerin en büyüğü gelsin FENERBAHÇEME....a.s.:nazar:

wal8cn3yy4.jpg

Dansa devam renkdaşlarııım..............:sm_cool::lepi:
Tebriklerin en büyüğü gelsin FENERBAHÇEME....a.s.:nazar:

işte bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sağol arkadaşım sen anladın onu :lepi::lepi::lepi::lepi:

şimdi cimbomlular çildirabilir.... çildirinn çildirin fener yendi çildirin zuhahahahahahha

Valla arkadaşlar ben farklı bir sonuç beklemiyodum zaten. Gs kimleri yenerse yensin, biz şanlı tarihimizden biliyoruz ki bizim karşımızda kedigillerin en masumu halini almasını biliyolar :1shok:

Ayrıca şunu söylemeden geçemiycem, FENERBAHÇE'm bazı küçük takımlara yenilse veya berabere kalsada şu gs'yi yenmenin tadı başka beeeeeeee :nazar:

Bu arada Belinay arkadaşımın dediği gibi psikolojisi bozulan arkadaşlar olursa gs'li arkadaşlara online psikolojik destek vermeye hazırım

a.s.

Son düzenleme:
n5521968718711ki4.jpg

Anlamammı canım.....:jeyyar:bak aha buda senin için.....:teytey:Şeniz

X