şanliii fenerbahçeeeeeee

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Demek ki ne yapacaz kendi aramızda bilip bilmeden boş boş konuşmayacaz.aklı olan Fenerli olur gerisi yalan değil mi?GS avrupa da bazı alt düzey takımları yenebilir ama onu SARAÇOĞLU'NDAKİ yeşil çimlerin üstünde oturtup sanık olarak ifadesini alacak olan kimmiş:ŞANLI FENERBAHÇE imiş. Şu GS takımı taraftarlarının yüzünü ne zaman güldürecek yen yen nereye kadar birileri buna dur desin yoksa GS'li arrkadaşlar bunalım geçirip psiklojileri bozulacak....Adnan Polat yine cok iddiali konusmustu. Fenerin buyuklugunu bir kere daha tribunde gozleriyle goruyor. Mactan sonra neler soyleyecek bakalim...[/SIZE]
.:roflol: :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ŞANLI FENERBAHÇEEEEEEE

• Konu Sahibi EU2
yine aylardan kasım.... :) VE YİNE YENDİKKKKK

• Konu Sahibi EU2
laylaylaylay laylaylaylay laaayyyy:lepi::lepi:

• Konu Sahibi EU2
cimbomlu arkadaşlara çok geçmiş olsun tabiki en büyük fenerbahçeeeeeeeeeeeeeeeee
:hooray:
başka büyük yok:hooray::lepi:

• Konu Sahibi EU2
Bu bi gelenek.. Fenerbahce yener GS yenilir bu hep boyledirrrr :dance:

• Konu Sahibi EU2
Tarih tekerrür etti.GS siz avrupayı devirin,FB'de sizi.Tavşan kaç,tazı tut. :)) fener kasım ayını çok sever. kasımda aşk başkadır :)) Ne zamandır bu maçı bekliyorduk, .İTİNAYLA ASLAN TERBİYE EDİLİR..

• Konu Sahibi EU2
biz geçen kasimda olduğu gibi yine bu kasimdada aynisini yaptik ve atamiza hediyemizi verdikk...atam sen rahat uyuuuu izindeyizzzzzz :))senin izindeyizzzz

Polat stadı terk etti!
Fenerbahçe'nin maç öncesi favori olarak gösterilmediği derbide farklı galip gelmesi Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ı üzerken, başkan maç sonunu beklemeden stattan ayrıldı!
Maç 3-1 devam ederken maçın bitimini bekleyen Polat, uzatma dakikalarında gelen Deivid'in golüyle yerinden kalktı ve stadı terk etti.

Polat'ın hayli üzgün olduğu gözlerden kaçmadı!

daha karpuz kesecedik nereye polat nereye be polat abi daha dur 6 - 0 lık maçın videosunu izlicektik şükret diye Polat dünyada en cok konusan adamdır..
Carlosun ancak posterini alırsınız....anladınız siz onu
ama sen büyük konusma en iyisi ÇILDIRRRR

HADİ GALATASARAY HADİ AYHAN HADİ EMRE HADİ ARDA SİZ ÇILDIRMAYA DEVAM EDİNN :)

Efsane yine yazdi destani.fener yaptimi mükemmeli yapar.teşekkürler fenerbahçemmm:)))

canim bir trabzonsporlu olarak tebrik ederim....ankette demistim iyi oynayan kazansin diye demekki fener iyi oynadi ve kazandi..ben izleyemedim ama sonuclari takip ettim netten.....baya canli gecmis mac......

Kalpleri fetheden renkler
Yaşa Fenerbahçe
Türk’ün kalbi sende atar
Yaşa Fenerbahçe

Mazinde bir tarih yatar
Yaşa Fenerbahçe
Ne mutlu seni sevene
Yaşa Fenerbahçe

Maç yaparken sahada
Sarı Kanaryalar
Rakip takıma krampon toplatırlar
Sıkı dur karşı defans Fener geliyor
Şut ve gol ağları deliyor

Kalpleri fetheden renkler
Yaşa Fenerbahçe
Türk’ün kalbi sende atar
Yaşa Fenerbahçe

Mazinde bir tarih yatar
Yaşa Fenerbahçe
Ne mutlu seni sevene
Yaşa Fener, Fener, Fenerbahçe

Bence Galatasaray TFF'a itiraz edip asla Fenerbahçe'yle Kasım ayında oynamamalı:)
Aragones'in bile bu akşam önünde olan kafası yukarı kalktı:)

FB.................. Sarı kanaryalarım................Sen çok yaşa

aşkınla coşkunla sen çok yaşa
yükseliyor bayrağın arşa
aşkınla coşkunla sen çok yaşa
yazdık büyük ismini dağa taşa

yüz yıl önce doğdu şanlı efsane
yüz yaşında mutlu ol fenerbahçe
yüz yıl önce doğdu şanlı efsane
yüz yaşında mutlu ol FENERBAHÇE'M.... Galatasaray camiasına verdigimiz rahatsızlıktam dolayı ozur dileriz

galibiyet güzel olsada, en önemlisi her zaman dostluk ve centilmenlik kazansın.

emre aşığada teşekkür ediyorum zavallım ne fırça yiyordur şu an ama mersi emrecimm sevdim bak senii :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…