Sanki çift çizgiiiii:)))

nina23

oğlum EGE'm
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
172
1
MERHABA ,a.s.

SANKİ DİKKATLİ BAKARSAM ÇİFT ÇİZGİ GÖRÜYORUM..ÇOOK SİLİKMİŞ GİBİ..
YADA ONU GÖRMEK İSTEDİĞİM İÇİN BANA ÇİFT ÇİZGİYMİŞ GİBİ GELİYOR:gitme:
AYYY DELIRIYOR MUYUMMlaelaelaelaelae
HASTALANMAMA 1 GÜN VAR VE BELİMDE VE KASIKLARIMDA ÇOK AĞRI VAR..GÖĞÜSLERİMDE NORMALINDAN DAHA FAZLA ŞİŞMİŞ GİBİME GELİYOR..
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hakkinda hayirlisi bence yarin git hemen kan testi yaptir keske burada oyle bisansim olsa hemen yaptiririm

benimde çok silikti çizgim.ertesi gün biraz daha belirginleşir.yarın tekrar yap...

ay ay iste aynı benim durumum.

canım inşallah hamilesindir Allah gönlüne göre versin hafta sonu geçsinde yine adet olmazsan pazartesi kan testi yaptır bence

canım umarım görmek istedğin değilde gerçekten olumlu olan çıkmıştırrr...hakkında hayırlısı olsun..

hadi insallah canim
hakkinda hayirlisi neysse o olsun
rabbim gönlüne göre versin insallah

canım hevesini kırmak istemem ama kan testini mutlaka yaptır bence emin ol kafanda acabaların kalmasın yada idrar testini tekrarla inş bebişin seninledir :Saruboceq:

canım bebndede aynı durum soz konusu ama kımseyı ınandıramıyorum kocam dahıll,beyaz ısıga tutunca bellı oluyoduu bıde gunes ısıgına tutunca tekrarlıcam ben bıraz daha hasta olmassam yada kan testınde baktırırım en ıyısı kan tahlılı bı tanem en azından kesın sonucc

canım benim ilaç falan kullandın mı ya da çatlatma iğnesi oldun mu?geçen hafta aynı şey benim başıma geldi,kan testi yaptırdım onda da hamile çıktım ama doktorumu aradığımda bana çatlatma iğnesinin (ovitrelle) içinde zaten HCG (hamilelik hormonu) olduğunu ve henüz iğnenin etkisiyle sonucun bu olduğunu,iğnenin testleri yanılttığını,perşembe günü tekrar test yapmamı söyledi..bugün aslında adet günüm ama polikistik overim olduğu için çok düzensizdir o yüzden hiç ciddiye almıyorum bu durumu..ama regl olacakmışım gibi acayip kasıklarım ağrıyor ve göğüslerim de hem şişti hem de çok acıyor..bu arada perşembeyi bekleyemedim dün ve bugün evde idrar testi yaptım hala ikinci silik çizgi orada duruyor :) ama kan testi için (regl olmazsam inşallah) perşembeyi bekleyeceğim doktorumun dediği gibi..cumartesi günü de KPSSye giriyorum.Bu kadar heyecana kalbim nasıl dayanacak hiç bilemiyorum valla..Eğer ilaç,iğne vs kullanmadıysan git bir kan testi yaptır..normal değerler 0-5 arası üzerinde çıkınca gebesin demek,benim 29,17 çıkmıştı..umarım hamilesindir tatlım.. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

merhaba kızlar ;

hala regl olmadım ve çok korkuyorum test yapmaktan , ben 3 ay önce 2 haftalık düşük yaptım..ve şimdi aynı şeyleri yaşıcakmışım gibime gelıyormafoldumbensenağlama
sankı heran regl olucakmışım gibime gelıyor..karnıma ağrı giriyor birde sankı sol kasığımda bi farklı ağrı war neden olabilir??

canım bence birkaç gün bekle tekrarla testi hemen belirgin içizgi olmuyor zaten ben 4 gün sonra yapmıştım 2. testi de hala silikti. ben burda uğraşmama rağmen kan testi yaptıramamıştım hastanede sağlık ocağında yoktu sinir olmuştum ama beklemiştim. hayırlı olsun

ay hiçbişeyyymafoldumben
yarına randevu alabildim bakalım..tekrar test alıp yapmadım :umursamaz:
en iyi sonuc kan testinde..

canım temiz bi kaba idrar ve klorak koyuyomuşsun kabarırsa hamilesin deilse kabarmazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…