sanırım ocak annesi olucammmm

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
canlarım pazar akşamı annemdeydim ve lavaboya girdiğimde daha ayıptır söylemesi tuvalete oturmadan çok azda olsa suyum geldi dr.aradık miktarını sordu ağrım olup olmadığını sordu devam ederse hb.vermemi istedi.ertesi gün zaten kontrol vardı gittik herşey çok iyi bebeişim baş aşağı gelmiş gelişimide 2 hafta kadar önde olduğundan 10 sonra kontrole gel dedi ortalama 2 haftaya kadar doğum gerçekleşir şimdilik normal doğum görünüyor dedi.... yani bebeişim ocakta gelebilirrrrrr...zaten sancılarım sıklaştı çok hayırısı bakalım...:CüvCüv::emir_bebek:

Hadi hayırlısı canım....

Sağ salim kavuşuesun inşallah bebeğine....

Ayyy gözün aydın negüzel valla sağlıklı olduktan sonra erken gelsinler kaçıncı haftandasın canım

gözün aydin cnm ins. saglikla alirsin bebisini kucagina cok bisey kalmamis
darisi bizim basimiza :))

gözün aydı canım Allah sağlıklı bir şekilde bebeğini almayı nasip eder inşallah.Darısı bizim başımıza.

ayy ne büyük heyecan, sağlıklı olsularda gerisi önemli değil, hadi bakalım

gözün aydın canım. sağ salim al da kucağına erken olsun önemli değil. darısı bizlerin başına

canım hayırlısı bakalım benden sonra sıraya yazıl bakalım
:)
ben 24 saat sonra hastaneye yatmış ve 26 saat sonra doğuma alınmış olacağım
heyecandan mıdır nedir bilmem bu gece sancılarım arttı

bu tatlı heyecanı hepiniz en güzel şekilde yaşarsınız inş.
güzel haberlerini bekleyeceğiz

Hadi hayirlisi bakem, insallah bebisin saglikla dogar, tabi hepimizinkide yaninda insallah...

canlarım iyi dilekleriniz için çok tşk ederim allah hepimizi sağ salim kurtarsın.
canlarım ben şu an tam 36 haftalık hamileyim.pst günü doktordan geldikten sonra kağıtlara baktım doktorum 38+3 e denk diye yazmış yani 2 hafta önden gidiyoz.baş aşağıda gelince 2 hafta sonra doğum gelir dedi.yani 38 üzerine 2 hafta daha koyarsak eğer tam 40 haftalık oluyor...

Canım gözün aydın, ikiniz içinde hayırlı sağlıklı bir doğum olur inşallah. Çok heycanlandım ben yaaa, artık her an doğum başlayabilir yanihihoyyyt

ewet cnm her an doğum başlayabilir bende çok heyecanlıyım.
zaten sancılarımda sıklaştı akşam giren aralıklı ağrılar yüzünden sağa sola dönememe yüzünden sinirlerim gerildi herhalde başladım yatakta ağlamaya...
zaten iyice büyüdü karnım herşey zorlaştı...allah kolaylık versin hepimize..

ewet cnm her an doğum başlayabilir bende çok heyecanlıyım.
zaten sancılarımda sıklaştı akşam giren aralıklı ağrılar yüzünden sağa sola dönememe yüzünden sinirlerim gerildi herhalde başladım yatakta ağlamaya...
zaten iyice büyüdü karnım herşey zorlaştı...allah kolaylık versin hepimize..

senemcik senın dogumun benımle aynı güne denk gelmıyormuydu yaa..erken mı gelıcek senın kuzucugun..hadi hayırlısı bakalım..:sm_cool:

senemcik hadi hayırlısı bakalım...benimde bebiş 2 hafta önde gidiyor...38-39 hafta görünüyor normalde bugün 36+3 günlüğüm...sancı dediğin nasıl yani beline falanmı vuruyor...beim alt tarafta rahimde oturdugum yattıgım zaman kalkamama gibi durumum oluyor zor kalkıyorum zor yürüyorum 5 dk sonra geciyor.ve karnım geriliyor bazen bumudur acaba...bugün dr daydık haftaya belli olucak catı muaynesinden sonra bebişimin kafası suan asagıya dogru...normal yani insallah catım dar değildir ama bebişim masallah 3500 gr suanda 36+3 günlüğüm...4 kiloyu bulurmus...

hakkımızda hayırlısı allah saglıklı hayırlı dogum versin..bebişlerimizi sag saglim kucagımıza almayı nasip etsin insallah.

şubat anneleri yavaş yavaş ocak ayına taşınacak bu gidişle. doktorumla sezeryana karar verdik.ocak ayının sonu gibi benim bebiş de gelicek.sanırım bende ocak annesi olucam.ayy o kadar heyecanlıyımki...

bende sanırım ocak annesi olucam
bugün dr kontrolü vardı 2 subat normal tarihi ama o vakitten önce olur büyük ihtimal dedi sezaryen istersem 19 şubatta alacakmış kararsızım
normal dogum istiyordum ama bugun ki kontrolde biraz tırstım

X