Sanırım Meleğim Yolda..

Prenses10_

MeleGiM Yolda :)
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
141
59
Adetim Geceli Tam 3 Gün oldu , ve adetim geçmeden yaptıgım testte silik silik çıkmıştı, adetim geçtikten sonrada yine yaptım yine silik silik çıktı..
Testlerin tarihleri şu şekilde ;
01.10.2014
02.10.2014
03.10.2014
04.10.2014
Tam olarak emin değilim , birde beni bazı kız arkadaslarım korkuttu kimyasal gebelik olabilir diye ..
Korkmamı gerektiricek birşey varmı yokmu bilmiyorum.. Bayramdan sonra doktora gitmeyi düşünüyorum..

Gebeliğini bu şekilde öğrenen kızlar varmı acaba ?

Eklentiler

• 10723477_1473081232968477_587697608_n.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 207
[QUOTErenses10_, post: 37189980, member: 628889"]Adetim Geceli Tam 3 Gün oldu , ve adetim geçmeden yaptıgım testte silik silik çıkmıştı, adetim geçtikten sonrada yine yaptım yine silik silik çıktı..
Testlerin tarihleri şu şekilde ;
01.10.2014
02.10.2014
03.10.2014
04.10.2014
Tam olarak emin değilim , birde beni bazı kız arkadaslarım korkuttu kimyasal gebelik olabilir diye ..
Korkmamı gerektiricek birşey varmı yokmu bilmiyorum.. Bayramdan sonra doktora gitmeyi düşünüyorum..

Gebeliğini bu şekilde öğrenen kızlar varmı acaba ?
[/QUOTE]
Canim gunden gune koyulasmis sonuc , bence hamilesin hayirli olsun neden kimyasal gebelik olabilir dediler anlamadim. Tabi en dogru sonucu kan tahlili verir. Ve bhg degerlerin 2 gunde bir 2 katina cikmali. Eger sonucunda dusme olursa kimyasal gebelik olur diye biliyorum ben.

Çizgiler olduğu için demişlerdi , sitedeki yorumlarada bakmıştım ve çoğu arkadaslar bu sekilde olmuş O yüzden bende korktum ilk bebeğim olucak , yinede baktığımda silik testlerb bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum acaba hemen mi gitsem bi özel hastaneye test yaptırmak için ?

Bu arada yanlis yazmisim beta hcg testi demek istemistim hamilelikle ilgili hormonlar ilk once kanda yukseliyor sonra idrarina geciyor canim. idrar testlerinin gunden gune koyulasmasi o yuzden. Kandaki degerde dedigim gibi 2 gunde bir yukselirse korkma hersey yolunda olur insallah. Degerlerin dusmesi durumuna kimyasal gebelik deniyor. yakinda bir hastane varsa beta hcg tahlilini yaptirabilirsin. Ayy cok sevindim senin adina ne guzel bayram hediyen gelmis canim darisi benim gibi bekleyenlerin basina insallah saglikla

Amin darısı bekleyenlerin başına , bayram hediyem doğum günü hediyem oldu sanırım bu bebiş ve inşallah herşey yolunda gider. Son bi kaç gündür geceleri kasığımda batma oluyor bi sağ birde sol tarafta , belim desem o apayrı birsey ve bugunde kokulu bi akıntım başladı yada bana öyle geliyor... Hastane var tabikide ama hemen çıkarmı sonuç özel de ? yada bayram sonrasınımı beklemeliyim... Ve sunuda belirtmek isterim biz bebeğimiz olsun diye çabalamadık allah herhalde bebeği şimdi uygun gördü... Tabikideee inşallah yanılma yoktur hamileysemde bebeğimi sağ sağlim elime almak isterim..

Hayırlıolsun bebişin canım benim de kızımda idrar testim böyle silik çizgi çıkmıştı sonra kan testi yaptırmıştım hamile olduğumu kesin olarak öğrenmişyim şimdi 4 aylık dünyalargüzeli bir bebişim var :) size de en güzel bayram hediyesi olmuş :* sağlıkla kucağına al inş :) etrafın ne dediğine de hiç takılma ağzı olan konuşuyor :d

Amin ALLah uzun ömürler versin bebişine bahtı açık olsun inşallah...
İnsanlar korkutuyor işte ne olursa olsun bizler şuan hemen herseye inanıyoruz , bu durumda ...
Hem bayram hediyesi hemde 21 ekimde doğum günü hediyesi oldu sanırım bebeğimm...
Alllah sağ sağlim kucagımıza almak nasip etsin...

Rabbim herseyin zamanini bilendir, ne guzel nasip etmis sizede.. gonlunu ferah tut insallah saglikla gelir. Bende 18 aydir bekliyorum henuz nasip olmadi bize dedigim gibi hic hamilelik yasamadim ama hep duydugum belirtiler sendekiler, akintininda arttigini duydum ancak koku olmasi iltihap durumunda olur diye biliyorum. sonucuda en gec 2 saatte verirler bence..

canım benimde aynı senin gibi çıktı valla benim Salı günü randevum var bende bekliyorum inşallah vardır hiç böyle olmamıştı

Belkide bana kokuyor gibi geliyor çünkü bu sıra burnum çok hassaslaştı , Allah herkese nasip etsin melekleri , ben biraz daha bekliyim bayramdan sonra tam kesinleşir... Şimdi gidip negaitf felan cıkarsa erken gebeli olduğu için üzülürüm..

canım benimde aynı senin gibi çıktı valla benim Salı günü randevum var bende bekliyorum inşallah vardır hiç böyle olmamıştı

Bende bayramdan sonra gitmekyi düşünüyorum tam net bi şekilde çıkması için.. Yada eşimle konusup özel bi hastaneye gidip kan testin yaptırcm.. Allah herkese bebiş nasip etsin..

Bende bayramdan sonra gitmekyi düşünüyorum tam net bi şekilde çıkması için.. Yada eşimle konusup özel bi hastaneye gidip kan testin yaptırcm.. Allah herkese bebiş nasip etsin..
Amin canım inşallah iki senedir bekliyoruz bi problem yok dediler her ay hüsran bu sefer ne bilim bi umut var kozlar o Işık sönmesin testin resmini atamadım ama iki test yaptım pozitif seninkide benimki gibi Hayırlısı olsun

böyle testlerim inşallah vardır

Eklentiler

• image.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 80

Hamilesin kiiii

Cooookk tebrik ederim canım. Benim de böyle silik baslamıstı. Sımdı 29 haftalıgım.
Ne kimyasal gebeliği yahu herkez de doktor kesilmiş !!! Benim ilk hamileliğimi öğrendigimde doktora gittim ilk ultrasondu 5 haftalık falan kese görünmüştü gerizekalı doktor bok gebelik kürtaj olacaksın diyince yıkıldım hemen ablamla baska doktora gittim alttan ultrasonla baktı meslektasına hakaret etti resmen 5 haftalık bebegin kalbini karından mı dinlemeye calıstı bir cana kıyacaktı cahil diye. Aklında olsun canım bu anlattıgım. Allah sağlığıyla kucagına almayı nasip etsin insallah

Amin inşallah kucağıma almak nasip eder. Teşekkür ederim aklımdan hiç çıkmaz artık bu :) sende bebeğini sağ saglim al kucağına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…