Sanırım hamileyim!!!

E

EU1

Ziyaretçi
SEVİNSEMMİ ÜZÜLSEMMİ BİLMİYORUM AMA SANIRIM HAMİLEYİM.TÜM BELİRTİLER BENDE MEVCUT, AZ SONRA HASTANEYE GİDİP KAN TESTİ YAPTIRCAM...
NEDEN BÖYLE DİYORSUN DİYE SORMAYIN.
BENİ TANIYANLAR BİLİR, BEN ÇOCUĞUMU DAHA İYİ ŞARTLARDA DÜNYAYA GETİRMEK İSTERDİM.
VE DAHA ERKENDİ KANIMCA.
SEÇİMLER DE YAKLAŞIYOR BEN HAMİLE HAMİLE NASIL KOŞTURCAM ŞİMDİ...
KAN TESTİNDE BAKALIM NE ÇIKACAK AMA GARİP HİSSEDİYORUM KENDİMİ.
EŞİM BİLE ÇOCUK ÇOK İSTEMESİNE RAĞMEN BENİM YÜZÜMDEN DÜŞÜNCELERE KAPILDI.
NAPICAZ DİYOR...
ALLAH HAYIRLISINI VERSİN.
HAYIRLISIYSA OLSUN...
:uhm:

her doğan cocuk rızkıyla gelir
düşün isteyip de hamile kalamayanları
gir bi oku tüp bebek bölümünü
haline şükret
varsa şayet gebelik durumu Rabbim sağ salim kucagına almanı nasip eder inşallah...

hakkınızda hayırlısı canım.
Unutma her cocuk kendi kısmetiyle gelir Şeniz

herşeyde bir hayır vardır,unutmayın..
ben çok sevindim,eğer pozitifse sizde sevinin..
inanın dünyaya gelen bebek kendi rızkıyla geliyor...
Allah hayırlısını versin...
sevgiler...

allahın verdiği herşey güzeldir tabiki, iyisi kötüsü yok..
zaten aklıma bir de bebeğini olmayanlar geliyor, daha çok şükrediyorum.
gerçi olursa çok sevincem, ya çok garip bişi hiç hazırlıklı olmadığım için şaşkınım galiba.ama size haber vercem.bakalım ne çıkacak.

yapmayın üzülmeyin bence hamileyim diye.
ben de bana göre çok zamansız bir zamanda, tamamen süpriz bir şekilde hamile kalmıştım.
ilk bir hafta ne yapıcağım ben diye ağlamayla geçti, 3 gün sevindim, sonra da 1 ayım neden düştü diye ağlamakla geçti.
bence şimdiden sevinin siz.
üzüntülerle başlamayın hamileliğe
durumunuzu bilmiyorum ama gene de sevindim adınıza.

haber vercen tabi kızım deli mi ne yaaa
madem hazırlıksızsın
cocugun donunu bezini zibinini falan alikoyariz :nazar:

bence şükretmelısın allahın size verdiği bu armağan rızkıyla gelır.boyle düşünme ve eşinide düşüncelere sokma...aldırmayı felan düşünme..

yapmayın üzülmeyin bence hamileyim diye.
ben de bana göre çok zamansız bir zamanda, tamamen süpriz bir şekilde hamile kalmıştım.
ilk bir hafta ne yapıcağım ben diye ağlamayla geçti, 3 gün sevindim, sonra da 1 ayım neden düştü diye ağlamakla geçti.
bence şimdiden sevinin siz.
üzüntülerle başlamayın hamileliğe
durumunuzu bilmiyorum ama gene de sevindim adınıza.

hadi yaaa acayip üzüldüm şimdi bak ..
allah korusun tabi, hele onu hiç kaldırmamam..
maddi durumum çok şükür iyi ama ben ev almayı ve çocuğumu hep kenidinin olacağı odada büyütmek isterim.hayalim bu çünkü...

haber vercen tabi kızım deli mi ne yaaa
madem hazırlıksızsın
cocugun donunu bezini zibinini falan alikoyariz :nazar:

zaten kk olmasa ben ne anlarım çocuk bakmaktan...
canımsınız..
ay içim bi garip oldu şimdi...
tekmeliyormu ne laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin,
sağlıklı bir doğum nasip etsin,
sen bunları düşün bence ilk olarak,
gerisi madiiyat falan önemli değil,her bebek rızkıyla dünyaya gelir,
sakın üzülmede,bir bebek sahibi olabilmek için,dünyaları verecek olanlar var:nazar:

eğer böyle bir şey varsa hayırlı uğurlu olsun inşallah ..
Allahım isteyen herkese nasip etsin tabi 1,5 sene sonra banada...
Seni çok iyi anlıyorum çünki bende evliliğimin ilk aylarında böyle bir korkuya kapılmıştım
ve bütün gece benden daha anne olmaz , buna hazır değilim, daha ben çocuğum diye ağlamıştım
Allah razı olsun ertesi gün hapını çıkarandan.
Ama bizim birde çok büyük bir engelimiz vardı askerlik.. Eşim 70 gün önce askere gitti başalmış iş bitmişten sayılır diyerek avutuyoruz kendimizi..
Ay konunu istila ettim gibi oldu ama doluymuşum demekki , konuşmaya ihtiyacım varmış kusura bakma..
Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin , Vakti zamanı ne ise o yavru kapınızı çalıcaktır elbet..
Allahım sağlıkla , hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...
Eğer yoksa da yine Rabbim dileğinizi nasip etsin ne diyelim ki başka..
kermit bende yeleğini örerim kız..

rabbim hakkında hayırlısını versin...eli ayagı düzgün aklı yerinde yavrular kısmet etsin hepimize inşallah pozitiftir :))

canım hakkında hayırlısı
ben evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım.o kadar borcumuz vardıki.eşyaların taksidi.yazlığın borçları bide hamilelikte hastaydı bebeğim kaybetme tehlikemiz vardı inan dünyanın parasınıda döktük doktora.
ben hiç sevinemedim 20. haftama kadar.yaşayıp yaşamayacağı belli değildi.ama ALLAHın mucizesi (bu prof olan doktorumunda söylediği şeydi hiç ümidim yoktu bu çocuktan dedi)
şükür yaradanım bize bağışladı. tam borcumuz bitti rahat etcez derken bu sefer doğduktan sonra 7 aylıkken hasta olduğunu öğrendik yine mucize bir şekilde tamamen tesadüfen öğrenmiştik hastalığını.ameliyatlar testler yine dünyanın parasını döktük borçlandık.şükür bunuda atlattık.ama hiç isyan etmedik.
ve birgün hiç aklımızda yokken hatta alma umudumuz bile yokken ev aldık.bu oğlumun nasibiydi bizce.
canım seni üzmek değil sabah sabah amacım.dilerim sağlıkla sıhhatle alırsın kucağına .hayırlı uzun ömürlü bir evlat olur.hayırlı insan olur.unutma ALLAHIN kötü işi olmaz.sağlıklı ,mutlu olunda elbet alırsınız evinizi.oda rızkını nasibini getirecek beraberinde.ŞenizŞeniz

aaaaaaaaaaaa :asigim:
gıbık naptın nenn
eferim sana tebrik ederim seni
hakkında hayırlısı olsun , gelipte hamile değilmişim deme fururum seni :nazar:

Canım neden bilmiyorum ama ben çok sevindim. Her çocuk nasibiyle gelir. Borcun falanda yokmuş nasılsa kafana takacak bişey yok keyfini ve mutluluğunu yaşa bu durumunun kıymetini bil. Senin yerinde olmak isteyen o kadar çok insan varki.

zamansız ve hazırlıksızken hamile olunca galiba insan çaresiz kalıyor ama kızlarında dediği gibi bebeği olması için yıllardır tedavi gören arkadaşlarımız var
Rabbim her şeyin en doğrusunu bilir eğer gerçekten hamileysen Rabbimin bir bildiği vardır hiç telaşlanma endişelenme.
İnşallah bebeğin de rızkıyla beraber yuvanıza bereket huzur ve mutluluk getirir.
Şimdi senin yerine kendimi koyuyorum benim eşimde 30 yaşına geldiği için baba olmayı çok istiyor ama biz daha çok yeni evliyiz. Üç dört sene geçsin borçlarımız var onları bitirip rahatlayalım kiradan kurtulalım da bebeğimizi sağlıklı ve her şeyi dört dörtlük büyütelim isterim ilk kez anne olacak herkeste böyle hayaller vardır mutlaka
ama diyorum ki yarın bi gün öğrensem ki gebeyim sevinçten uçarım herhalde.
Allahım bana bu güzelliği yaşattığı için şükrederim.

Son düzenleme:
tebrik ederim canim...
icini ferahlat cünkü bebek kismetiyle geliyormus...
bence cok sevinmelisin...
bak bize,yillaridir ugrasiyoruz....

asla aldırmayı düşünmem zaten.allah korusun.
şimdi test yaptırdım bakalım ne çıkacak...

Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin,
sağlıklı bir doğum nasip etsin,
sen bunları düşün bence ilk olarak,
gerisi madiiyat falan önemli değil,her bebek rızkıyla dünyaya gelir,
sakın üzülmede,bir bebek sahibi olabilmek için,dünyaları verecek olanlar var:nazar:

inaşallah eğer varsa hayırlısıyla inşallah ama allah olmayanlara da versin.

eğer böyle bir şey varsa hayırlı uğurlu olsun inşallah ..
Allahım isteyen herkese nasip etsin tabi 1,5 sene sonra banada...
Seni çok iyi anlıyorum çünki bende evliliğimin ilk aylarında böyle bir korkuya kapılmıştım
ve bütün gece benden daha anne olmaz , buna hazır değilim, daha ben çocuğum diye ağlamıştım
Allah razı olsun ertesi gün hapını çıkarandan.
Ama bizim birde çok büyük bir engelimiz vardı askerlik.. Eşim 70 gün önce askere gitti başalmış iş bitmişten sayılır diyerek avutuyoruz kendimizi..
Ay konunu istila ettim gibi oldu ama doluymuşum demekki , konuşmaya ihtiyacım varmış kusura bakma..
Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin , Vakti zamanı ne ise o yavru kapınızı çalıcaktır elbet..
Allahım sağlıkla , hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin...
Eğer yoksa da yine Rabbim dileğinizi nasip etsin ne diyelim ki başka..
kermit bende yeleğini örerim kız..
yaaa gördünmü aynı durumdayız işte.sen yine şanslısın eşin askere gitmiş. benimki daha gitmedi ve ne zaman gideceği belli değil çünkü tecilli...
bi de beni düşün.

aaaaaaaaaaaa :asigim:
gıbık naptın nenn
eferim sana tebrik ederim seni
hakkında hayırlısı olsun , gelipte hamile değilmişim deme fururum seni :nazar:

dur yav daha biliyorsun erken yaaa
daha bu kociş askere gitmedi...

zamansız ve hazırlıksızken hamile olunca galiba insan çaresiz kalıyor ama kızlarında dediği gibi bebeği olması için yıllardır tedavi gören arkadaşlarımız var
Rabbim her şeyin en doğrusunu bilir eğer gerçekten hamileysen Rabbimin bir bildiği vardır hiç telaşlanma endişelenme.
İnşallah bebeğin de rızkıyla beraber yuvanıza bereket huzur ve mutluluk getirir.
Şimdi senin yerine kendimi koyuyorum benim eşimde 30 yaşına geldiği için baba olmayı çok istiyor ama biz daha çok yeni evliyiz. Üç dört sene geçsin borçlarımız var onları bitirip rahatlayalım kiradan kurtulalım da bebeğimizi sağlıklı ve her şeyi dört dörtlük büyütelim isterim ilk kez anne olacak herkeste böyle hayaller vardır mutlaka
ama diyorum ki yarın bi gün öğrensem ki gebeyim sevinçten uçarım herhalde.
Allahım bana bu güzelliği yaşattığı için şükrederim.

ya bende acayip sevindim çok güzel bir durum ama korkuyorum galiba

inaşallah eğer varsa hayırlısıyla inşallah ama allah olmayanlara da versin.
dur yav daha biliyorsun erken yaaa
daha bu kociş askere gitmedi...

dikkatli oynaşsaydınız :nazar:
kocan gidince yalnız kalmazsın işte yerimseniben

X