Sanırım delirdim...

bnm bi arkadaşımda öle yapmıştıı o tam kazıdıı saçlarını
3 ay kadar felan dışarı çıkmamıltı sonra dipler çıkınca da
şapka ile dolaştı yazık kıza kanserliymiş gbi bakıyolardıı
hep bu tepkiyi alıorım diodu
senn çaren ise cnm az bi saç bıraktysan git onu kuaföre düzelltr ve dik dik yap tarz yaptım dersin
yok o da yoksa en iiperuk yada kaynak

insan bazen sinirlenince sonunu düşünmeden böyle delilikler yapıyor işte.
bir de yaş 22 tam deli çağları
biraz eleştirileriniz acımasız olmuş. herkese destek için yüzlerce mesaj yazıyorsunuz.
destek olmamız lazım değil mi?a.s.
dalga geçiyorsa bir daha açtığı konulara cevap yazmayız olur biter!
buraya sıkıntılarımızı yazıp duyduğumuz cümlelerle destek alıp rahatlamıyor muyuz?
:1hug: a.s. :enbuyukkk:

kızlar doğruda soyluyor olabılır arkadaş. bende geçen sene temmuzda duştan çıkıp saçımı taramaya çalışırken aynısı yaşadım. çok boyadan yıprandıgı için tıftık tıftık oluyordu bende 10 dk içinde vermiş oldugum kararla dıpten kestim makasla sonrada kafama sapka takıp kuafore gıttım 3 numara kestirdim. ertesi gunde peruk almaya tarla başına gittim:) canım sıkıldıgında takardım perugu evde tarardım:) şimdi şimdi toplanmaya başladı sacım.
ama arkadaşın anlatımı bıraz farklı oldugundan ınsan supheye duşuyor tabı dogrulugunda.

aaaaaaaaaaaaaaaaa ne yaptin neden yaptin ki?????????

ay kızlar alemsiniz valla, moralim çokbozuktu çok sinirliydim ama sayenizde gülmekten yerlere yattım, arkadaşım sen yanlış anlama canım,sana gülmüyorum asla,yapılan yorumlara koptum ben :roflol::roflol: canım niye kendine zarar veriyorsun günah değilmi sana,şimdi yapılacak en doğru şey,diğer arkadaşların dediği gibi kuaföre gidip saçlarını düzelttirmek başka bi çare yok gibi görünüyor, ama bidaha böle bi anlık sinirle cinnet anında kendine zarar vermeye kalkışma, olmazsa bir uzmandan yardım al canım

aaayyyy ne diiiiimmmm ben sana
kııısss çok sinirlisin sanırım
vay seni alanın haline
peruk yada kaynak yada postiş

ilk fırsatta inanmayanlar için resmimi çekip koyacam buraya.o zaman herkes inanır sanırım...

onlar çok yapay duruuo bide perukla ilgili bi hikaye biliom asla kullanamam....

bencede hiç doğal durmuyor peruk.o hikayeyi bende biliyorum duyduğumda çok tırstım.asla kullanamıyorum.ne istedin kııızzzzz saçlarından.neyse kökü sende uzar yine.git bir şekil verdir bari.nasıl kestin.nasıl yaptın.çıııllllgııınnnnkaydirigubbakcemile

ya o hıkaye nedir çok merak ettım mumkunse yazılabılır seyse anlatsanız olmaz mı?

kızın bu yaptığına niye bu kadar şaşırıyorsunuz ben de buna şaşırıyorum.hayatım boyunca 4 kez falan bu işlemi ben de yaptım.Hem de her seferinde saçlarım belimden aşağıya kadar uzun ve sağlıklıyken.
illa bi sorun aramayın kızda.Tamam kolay cesaret edilecek bir şey değil ama herkesin aklından geçmiyor mu zaman zaman saçını kökünden kazımak,sadece bazıları bunu eyleme geçiriyor işte.
ilk kestirdiğimde lisedeydim,3 numara mıdır nedir ondan kestirdim,elle tutulmuyordu yani.insan içine de gayet rahat çıktım,okula gittim ertesi gün doğal olarak.Sonra bir seferinde bir sonbahardı,sonbaharda biraz zor şekil alır hale geliyor saçlarım,aynen senin gibi delirip kestirdim,yine belimi geçiyordu saçlarım,bu sefer kulağımın üstünde,daha normal bi saç kestirdim kısalık olarak.bi kere de kalçalarımdan bile daha aşağıdaydı saçlarım,gittim kökünden kestiriverdim,arkaları,her tarafı kazıttım,sadece tepede,alnıma yakın olan yerde elle zor tutulacak kadar,2 cm falan heralde,saç bıraktırdım,onları bi güzel jöleleyerek çıkıyordum,çok da havalıydı bence,rahat da ettim,hareket serbestliği kazandırdı bana.Kuaför önce kulağımın üstünde bi saç kestirmek istediğimi sanmış,ordan tutup ayar yapıyodu,kazı kardeşim hertarafını dedim,şok oldu adam,vazgeçirmeye bile çalıştı.yani illa bişey aramayın altında,köklü değişiklik yapmakta fayda oluyor bazen,ben hiçbirinde çok büyük pişmanlık yaşamadım,kökü de bende nasıl olsa ve çabuk uzuyo zaten.

ya şu peruk hikayesi nedir anlatın merak ettim valla....

resminide ekle canım bi görelim anlattığın kadar vahimmi durum .....

derler ya dünya ne kadar ters diye
hakket ya gerçekten tersmiş
millet düz saçlarına bukle yaptırır yani perma
perma saça sahip olanlarda düz yaptırırlar fönle şekil vermeye çelışırlar keşkem kesmesydin be canısı
gerçi kısa saçınıda gördüm yakışmışda yani
bence seb kafana göre takıl canısı

aman ya saçma sapan işler
ben de şimdi içerde oturan patronumu kesmek
istiyorum hadi gidip keseyim ozman
böyle iş mi olur..kötükedihüsoklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…