Sanırım delirdim...

nephilim

Bir Umuttu Yaşatan İnsanı
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
266
16
38
yhaa arkadaslarım ablalarımmm...ne olduunu anlamadım vallahi.benim saclarım kıvırcık normalde ve kısalığı kulağımın az altında.genelde fönlü kullanıorum ama az önce bi türlü şekil veremedim fönsüz haline ve çok normal bi içgüdüyle gidip makası aldım ve hiç acımadan dibinden kestim saclarımı kaldım ööle dımdızlak....ne yapacam ben şimdi yhaaa....

alemsiniz valla ne diyim.
yarın öbür gün ayakta dururken elinizi kolunuzu nereye koyacağınız bilemezseniz; onu da kesip atmaya kalkmayın sakın..

yapılacak tek şey arkadaşların da dediği gibi peuk ya da kaynak.

onlar çok yapay duruuo bide perukla ilgili bi hikaye biliom asla kullanamam....

inanmıyorum nasıl yaptın yaa .... fisfisfis
dikkat et güselim böle canın sıkıldığı zaman delilik yapma... =S
ama kıvırcık saçlar kısayken jole falan sürüldüğü zaman uçuk güsel bi hava katıyor ya öle yap ya da peruk al kendine...

Ayy sen ne yaptın? Valla dalgın dalgın gezinirken ,bunu okuyunca şoke oldum? Keşke joleleseydin ya Edinin dediği gibi. Şimdi işin sabıra kaldı.. peruk ta istemiyorsun..

Psikolojin pek iyi değil galiba arkadaşım..
İstersen bir terapiste görün..:teselli:

Psikolojin pek iyi değil galiba arkadaşım..
İstersen bir terapiste görün..:teselli:

yhaa hayır bööle düşünmenizi istemem.ben gayet iiim.ama bi türlü şekil veremöedim jöleledim toplamaya kalktım ama olmadı ve en sonunda sinirlendim aldım makası elime....
lütfen bööle düşünmeyin :1no2:senağlama

canım yapmışsın olmuş bir kere bazen insanın canı sıkılınca ne yaptığını bilemiyor. daha fazla sıkma canını şapka tak özgür tipler olur ya kendi bildiği gibi yaşar öle bi hava vur etrafına olan olmuş hem ilk saçlar kesildiği zaman mutlaka bi tuhaf olur 1 hfta sora falan kendine gelirler. seninde düzelir...:/

Seni üzmek istemedim,yanlış anlamışsın..
Ama sinirlendiğin zaman normal olmayan tepkiler veriyorsun anlattığına göre,ben daha sağlıklı bakarsın hayata diye dedim..
Yoksa iyiyim diyorsan problem yok..:teselli:

hadi dalga geçecek başkasını bul..
burası oyun yuvası değil.. kreşte...
yanlış yerdesin..:mymeka::mymeka:
ben de yolda yürürken bileğim burkuldu tutum bileğimi kırdım napiim şimdi-tatlicadiarzu-

hadi dalga geçecek başkasını bul..
burası oyun yuvası değil.. kreşte...
yanlış yerdesin..:mymeka::mymeka:
ben de yolda yürürken bileğim burkuldu tutum bileğimi kırdım napiim şimdi-tatlicadiarzu-

çok sağol ablam gerçekten...
allah razı olsun...:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…