Sandoloz ve Elma Kürü

efece1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
7
0
Slm kızlar bu klilolardan benim gibi kurtulmak isteyenler varsa bence sandoloz+lma sirkesini denemeli ben 3 günde bir kilo verdim cok kasmadım diyet yaparken ama sandoloz sakızı +elma sirkesini düzenli olarak kulandım isterseniz gelişmeleri sizinle paylaşarım bu sene bu kilolar gidecek.....

Cnm nerdn blablrz bu sandaloz sakizini? Fiyatini ogreneblr mym? Birde nasil zayifladniz birz bilgi verirsen sevinirim. :)

nilüfer bütün aktarlarda vardır 100 gr 5 tl sabah ve akşam yemeklerden 45 dk önce fındık büyüklüğünde sandoloz sakızını çiğniyorsun ağzında kum gibi oluyor hemen arkasından 1 bardak sıcak ve ılık arası suya 1 y.k elma sirkesi koyup içiyorsun bununla birlikde 3 bardakda yeşil çay içersen daha etkili tek kural şeker yok hemde hiçççç....umarım faydasını görürsün canım..

merhaba arkadaşım.bende6 gündür yapıyorum fakat ben sabah içiyordum kilomda bi değişiklik yok ama sanki görünüşde verdim gibi.birde sizin dediğiniz gibi sabah ve akşam deneyim ben sabah içiyordum bi deneyim bakim nasıl olcak.ben kısmadım kendimi ama gerçekden iştah kesiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…