sancım var ama güvenemiyorum

arzu-ela

hayat bana güzel...
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.523
1
38
kızlar üç gündür hafif hafif kasılmalarım var ama bugün şiddetlendi sabahtan beri sancı vuruyor geçiyor,yarım saatte vuruyordu şimdi saatleri pek tutmuyor.sancı vurdugu zaman kötü oluyorum sonra hemen geçiyor rahatlıyorum ben genede güvenemiyorum gerçekmi yalancımı diye şaştım kaldım valla:1no2:

sancıların 10-15 dakkaya düştüyse hemen hastaneye git derim çünkü bebiş geliyor
allah yardımcın olsun sağlıkla bebişini kucağına al.

canim sancilarin vurdugunda sicak bir dusa gir eger gecerse bilki hazirlik sancilari bende hep ayni telasa dusuyorum ama doktorum dusun iyi gelecegini eger dogum sancisiysa ne yaparsaniz yapin gecmez dedi,konuyu yeni acmissin bi sicak dus al bakalim nasil olacak,

canım nasılsın merak ettim valla
yatmaya gidecem son bir kez bakayım dedim....
bir ses ver .....

arzucum ne durumdasın ınşalah gelıyordur senın mınık..bende beklıyom ama tık yok belımde sancılar var ama okadarcıkkkkk

ayyyy allah yardımcın olsun canım bir ıkınmada inşallahh çıkartırsın bebeşini.dikkat et ay kimbilir kac cm açıklık vardir o kasılmalarla oh ohh saglıklı dogumlar inşallah 8 cm açılmıstıri:KK70::KK70: rahat rahat dogurursun:)

nasilsin kiz gecti mi bak ikinci bebisin daha erken gelebilir ne oldu nasilsin gecti mi agrilarin hadi bakalim hayirlisi olsun insallah ?

kızlar sagolun.sancılar agırlaştı valla kasıklarım agrıyor şimdi oglumu anneme bırakıp hastaneye gidicez yatırmazsa akşam kesin girerim nete,ama bence dogum sancısı çok sıklaştı kasıklarım patlıcak gibi oluyor gece hiç uyuyamadım dua edin ne olur oglumu bırakıp gidicez duramıyorum senağlama

kızlar sagolun.sancılar agırlaştı valla kasıklarım agrıyor şimdi oglumu anneme bırakıp hastaneye gidicez yatırmazsa akşam kesin girerim nete,ama bence dogum sancısı çok sıklaştı kasıklarım patlıcak gibi oluyor gece hiç uyuyamadım dua edin ne olur oglumu bırakıp gidicez duramıyorum senağlama

amannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn allahim insallah hadi canim insallah dogurup da ole gelirsin rabbim yardimcin olsun bi ih demeden kurtarsin insallah ay allahim bana biseyler oluyor dogurun uleynnnnnnnnn allah yardimciniz olsun :lepi::teytey::teytey::teytey:

Allah yardımcın olsun herşey yolunda gider inşallah.doğuma girersen biz bekleyenlere bol dua et lütfen :a015:

hadi arzucum inşallah doğum ağrisidir da rabbim seni bir avazda kurtarirr...bebişini sal salim alirsin kucağinaa

arzucum durma bence bi baktır doktora ya, belki hakikaten geliodur bebiş, kontrol altında olur en azından, hadi inşallah kolayca doğar bebişin canım

canım bence hastaneye git benim ilk kanamam olmuştu sancım yoktu ama iyiki eve gitmeyip hastenede beklemişim sancıyı hemen başladı çünkü ama genede sen bilirsin tabiki canım allah kolay doğum nasip etsin inşallah...bir avazda...

kızlar ben geldim açılma yokmuş:1shok:çok şaşırdım felaket sancılarım var doktor bebek rahime düşüyor onun sancısı dedi,2güne dogum olur dedi.açılma olmadıgı için yatış vermediler,ama anlamıyorum ya sürekli sancım geliyor son sancılarım çok arttı duvarlara vuruyorum geldiginde nasıl açılma olmaz kafayı yicem çok üzüldüm psikolojim berbat ne zamana kadar sürecek bu sancılar bilmiyorum:1no2:senağlama

ah sekerim canim bitanem ya benim de ayniydi sancilar cokdu acilma yok nedir bizim bu seyimiz ya neyse hayirlisi bekliyoruz artik hayirlisi

canım ya sancı gelince gözlerim kararıyor kilitleniyorum nasıl açılma olmaz anlamadım:1shok:az önce gene geldi ölüyorum sandım nasıl olcak anlamadım.oglumdada çok çekmiştim bundada çekcem herhaldesenağlamasenağlama.annemde nerdeyse aglıcak bana sancı gelince kadın çok kötü oluyor

canım ya sancı gelince gözlerim kararıyor kilitleniyorum nasıl açılma olmaz anlamadım:1shok:az önce gene geldi ölüyorum sandım nasıl olcak anlamadım.oglumdada çok çekmiştim bundada çekcem herhaldesenağlamasenağlama.annemde nerdeyse aglıcak bana sancı gelince kadın çok kötü oluyor

vallaha canim bende bilmiyorum ayni sen gibiyim sanci oluyor ama acilma hic olmuyor delircem allah yardimcimiz olsun cok zor bu hamileligimiz senağlama

canım ben sayfanın sonunda doğum haberini alıcam sanmıştım .. neyse sağlıkla gelsin canım kızın ...biraz daha sabret

X