sancı ve bel ağrısı adet mi?

lazanya000

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
171
20
25
Bugün yumurtlamadan sonraki beşinci günüm . Bu sabah tuvalete gittikten sonra , sık sık olmasada hafif sancı ve bel ağrısı oluyor . Acaba regl mi olucam 😕

Kızlar kaç gündür bel ağrım var bi anda geliyor. Sizde belirtinidir testtede silik gördüm ama emin olamadım

Sen gununde bi test yap bakalim 😄 insallah hamilesindir canim
Karnımda sancılanma var . İlişki esnasında daha çok arttı aynı adet sancısı . Ben elendim sanırım . Adet öncesi gelen sarı akıntı da azıcık geldi dört gün sonra falan hastalanırım. ilk denemem tutmadı . Bidahaki ovülasyonda görüşürüz 🤣

Karnımda sancılanma var . İlişki esnasında daha çok arttı aynı adet sancısı . Ben elendim sanırım . Adet öncesi gelen sarı akıntı da azıcık geldi dört gün sonra falan hastalanırım. ilk denemem tutmadı . Bidahaki ovülasyonda görüşürüz 🤣
Canim benim belirtim ayirici olarak hamile oldugumda iştahim kesildi bide gogus uclarim sutyene bile degdiginde agriyodu 😂 ama adet sancisi hep vardi umudunu kaybetme

Canim benim belirtim ayirici olarak hamile oldugumda iştahim kesildi bide gogus uclarim sutyene bile degdiginde agriyodu 😂 ama adet sancisi hep vardi umudunu kaybetme
beş gün daha bekliyelim bakalım ama geçen ayla aynıyım birebir. Gidiyim ben . Kırmızılar gelsede yazarım gelmesede . Bikaç güne yine görüşürüz

X