Sanal aşkıma güvenebilir miyim?

Danismamgerekenkonular

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
1
0
Hanımlar selam, yaklaşık iki yıldır olacak birisiyle sanaldan konuşuyoruz ama her şeyi. Özellikle de yoğun bir sexting durumu da var. Bu konu belki doğru olup olmadığı yönünden sizin için tartışmaya açıktır bilemem. Ama birbirimizin sırdaşı olduk bir yandan. Çok yoğun tutkulu bir iletişim bizimkisi normal sohbet gülmek eğlenmek hatta arada şiddetli tartışmalar küsmeler bile var. Benim aklımı kurcalayan şey ise bu gerçeğe dönmeli mi? Sizce ona güvenebilir miyim? Ciddi bir şey olur mu? İkimizde çok yoğunuz o da bana aşık olduğubu söyleyip görüşmek istiyor. E iki senede az değil o yüzden bende inanıyorum açıkçası duygularına çok içten istiyor beni. Ama yinede gerçekte işler tuhaf bir hale dönebilir mi siz ablalarıma sormak istedim. Yani güven konusu az çok neler oluyor diğer kızların başına neler geliyor biliyorsunuz(işin içinde sexting olduğu için). Ya da ben çok mu derin düşünüp boşa kuruntular yapıyorum? Bu kimseye güvenememe huyum yüzünden bu aşkı ziyan etmek istemiyorum bende çok aşık oldum. Birbirimizden kopamıyoruz.

Sexting nereden yaptınız cep telefonu mu, sosyal medya falan mı? Birbirinizin adını soyadını, telefon numarasını, nerde çalıştığını falan biliyor musunuz? Açıkçası ben sanaldan aşık olsam, reelde daha iyisini bulunca direkt satarım. Kimse olmadığı için yürümüş bir iletişim sizinki

Adam evli bile olabilir, sizinle de aklı cinsellikte olduğu için konuşuyor ve görüşmek istiyor ve emin olun sexting yaptığı tek kişi siz değilsiniz şu an. 5 yıl da görüşseniz bu böyledir asla değişmez. Aşk dğil yani sizinki, kandırmayın kendinizi ve kandırılmayın karşı taraf tarafından

katiliyorum sana adam kimbili evli gercekten seven adam adam gibi simdiye kadar sevdigini usülünce tanisir realde ciddi adimlar atardi demek ki vakit geciriyor cani istedikcede fantazi cinsellik vs neresinden bakarsak bakalim bosa gecen abuk subuk seyler vs ile zaman kaybi

Yüzyüze gelince büyü bozulabilir. Adamın oturmasını, kalkmasını, bir garsona davranışını, nasıl yürüdüğünü, nasıl koktuğunu görünce belki kafanda düşündüğün o kişi olmadığına karar verebilirsin. Hepsi berbat ötesi olabilir. Tam tersi de olabilir elbet ama 2 senedir sanal olarak bir ilişki yürüten birisi de bana çok harikaymış hissi vermiyor. "Bir çık disarda gez ulan" derler adama :)

Ay benim bir arkadaşım tam bir buçuk sene ins.'dan biriyle konuştu. Sevgili falan oldular. Ama telefon numarası falan almak yok sadece ins. üzerinden. Neyse sonra çocuğun aslında fotoğraflardaki kişi olmadığını öğrendi. Buna rağmen affedip devam etti. Çocuk sonunda kız çıktı

İki yıllık sanal mı???? Sizi bilmem ama adam kesin işi birileri ile reele dökmüştür. Nasıl sıkılmıyorsunuz yahu?

15 yaşında internetten biriyle tanışıp 2 yıl hiç görüşmeden sevgili olduk o zamanlar 1 mesaj 2 kontordu hey gidi...arada cam fln açardık gerçekten muhabbetimiz çok güzeldi çok ortak noktamız vardı. 2 yıl sonunda yüz yüze gorustuk. İlişkimiz daha da güzel bir hal aldı. Sonra bana söylediği bir yalanı öğrendim, büyük de bir yalandı simdi detay vermek istemiyorum. Terk ettim. Aşk acısını ikimiz de dibine kadar yaşadik vs ilklerimi yaşadığım çok acayip ama cok güzel bir iliskiydi... hey gidi...liseli filansaniz böyle şeyler güzel ama sonu boka da sorabilir dikkat etmek lazım

2020 yılına dek aşırı iyi, yetenek derecesinde koku alabiliyordum. Sonrasında gelmedi, ben umudu kestim maalesef. Psikoloji bozan bi durum.
Acana bende de mi aynı sorun var.hiç ağzımın tadı yok.hadi yiyecekler de kalitesizleşti ama hepsi mi öyle olur.eskiden kakaolu pudingi yiyemezdim, yarısına anca gelirdim, fazla kakaolu diye.tıkanırdım.şimdi hepsini yesem gık demiyorum.korktum bak şimdi.sucuğun, yoğun kakaonun tadı gelmez mi ya insana ?

Varsa da senden başkasının bilmesi/ anlaması pek mümkün değil benim bir anda bıçak gibi gitti şu an gibi aklımda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…