Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Salonumuzdaki GÜMÜŞLÜK ve İÇ DEKORU resimleri paylaşalım....

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
Merhaba arkadaşlar yeni gümüşlük aldım boyu kısa ama geniş koyu kahve üzerindede taşlarla süslemeleri var ama şuanda içi boş..kararsızım annelerimizin yaptığı gibide içini çay bardaklarıyla falan süslemek bana hoş gelmiyo...sizler gümüşlüklerinizin içini nasıldekor ettiniz...kadehlerlemi,biblolarlamı mesela....

(gümüşlük ve içlerindeki süslemeleri paylaşalım resimli...)kaydirigubbakcemile2

oldum olası saçma gelmiştir bana o eşyalar boşuna yer kaplıyor,birde bardak çanak koymanın mantığı ne? baakk benmm bardaklarımaaaa der gibiakannehir

oldum olası saçma gelmiştir bana o eşyalar boşuna yer kaplıyor,birde bardak çanak koymanın mantığı ne? baakk benmm bardaklarımaaaa der gibiakannehir

evet işte bende o bardak olaylarını falan sevmiyorum hiççç geleneksel yeni gelin evi gibi hoşuma gitmiyo :)) nasıl dekore edebilirim????düşünüyorum

Eğer odanın dekorunada uygunsa gümüşlükte sarı varak ağırlıklı şeffaf ve renkli camlardan oluşan aksesuar kullanabilirsiniz.Resim paylaşamıyorum annemin evinde yok gümüşlük bu yıl evlenicem kısmetse,bende evime almayı düşünmüyorum,yardımcı olamıyorum ama umarım sonunda zevkine hitap eden,içine sinen bi dizayn olur.

benim gümüşlüğüm yok.evlenirken aldık eve geldi eşyalar bisürü yer kapladı geri yolladık.insanı kullanan gereksiz bir eşya.hiç bişeye yaramadığı gibi hem koca yer kaplıyor hem de devamlı toz al temizle.adam kullanıyo işte.bence hiç almayın sade ev daha güzel canım.konsol al sadece yemek takımlarını falan ortadan toplar üzerine de sade şık bişeyler koyarsın şık çerçeveler olabilir mesela 2 de güzel şamdan.yeter.

ben gümüş rengi vitrin takımı koydum koyacak bişey bulamadığım için :)) odada diğer aksesuarlardan fazlasıyla var çünkü - şimdi siz söyleyince düşündüm değiştirsem mi ki bende yeni evliyim (ama öyle kötü görünmüyo kızlar ya çay bardagı filan saçma da kadehler baya şık duruyo rengi de güzel se olabilir bence )

canım benimde gümşlüklerimin içinde ne yazıkki bardaklarım var bende sevmiyorum arkadaşıma katılıyorum buyrun benim bardaklarım der gibi 5 yıllık evliyim büyükleri kırmamak için dokunmadım ama bu kadar gönül almak yeter birazda benim gönlüm olsun evde değiştiricem zaten kullanmamaya kıyamadığım için içini çerçevelerle doldurucam belki gözüme güzel gelen başka biblolar ama kesinlikle bardak değil

benimde gümüşlüğüm yok hiç bir zamanda olmadı
ben olsam ne kadar taş varsa içine koyabilirim şu değerli taşlardan ama burçlara ait taşlar olabilir

cok gereksız yer kaplayan bir eşya arkadaşın dediği gibi aynen insan kullanıyor

Son düzenleme:
Bende 3 aylık evliyim.Ama evime gümüşlük aldım ve içinede kristal takımıımı yerleştirdim.Bence gayet de şık duruyor.

Ben gümüşlük denen eşyanın içini bardak,fincan,tabak gibi züccaciyelerle yerleştirmeyi görgüsüzlük gibi görüyorum.Mantıksız geliyor bana.Mutfak eşyasının ne işi var salonda anlamıyorum.Bir de,gümüşlüğü bu şekilde kullananlar,salonun bir yarısında minimal stilde TV ünitesi koymuyor mu...Hepten komik geliyor bana.Eskinin modasından vazgeçemeyip,günümüzün trendini de kullanmayı ihmal etmiyorlar:)) Bak bak TV ünitesi yok demesinler diye...
Benim ince uzun camlı bir dolabım var yemek bölümünde.ıçinde de çiniler,benim için manevi değeri olan objeler,biblolar var.Kısacası züccaciyeye hayır.

emo türkçesi kaydirigubbakcemile3

bence de gümüşlük çok gereksiz. bir de temizliğiyle uğraş, incik cincik o bardakları çıkart tozunu al sil... fenalık gelir bana.

şimdilerde salonlarda kullanılan değişik konsollar var, büyük ve önü cam değil. vitrin değil de dolap gibi. bardağını çanağını sığdıramayanlar ve gümüşlük sevmeyenler için kullanışlı.

benim evimdede yok iyiki almamisim tabi bu birazde zevk meselesi ben rahat ve midern evi sevdigim icin almadim

bana da çok mantıksız gelmiştir gümüşlüğün içini bardak çanak doldurmak. ama büyüklerin yüzünden yapmadım da değil, baktım işlevi olmayan bir şey beni çok rahatsız ediyor yeni evime geçtiğimde gümüşlüğümü çok değerli kitaplarım için kitaplığa çevirdim iyi ki yapmışım. aklımı seveyim.opuyorumnanaktan

evlenirken bende almıştım konsol takımı 2 yıl sonra sattım :)

gümüşlükden ziyade o koskoca konsol tabut gibi geliyor bana

bir tek ince olan gümüşlüğümü vermedim onu holüme koydum içinede bardak değil de

hoşuma giden küçük süsleri etraflarına şu tüllerin ucuna işlenen boncuklardan ve nazar boncukları

serpiştirdim

bana da çok mantıksız gelmiştir gümüşlüğün içini bardak çanak doldurmak. ama büyüklerin yüzünden yapmadım da değil, baktım işlevi olmayan bir şey beni çok rahatsız ediyor yeni evime geçtiğimde gümüşlüğümü çok değerli kitaplarım için kitaplığa çevirdim iyi ki yapmışım. aklımı seveyim.opuyorumnanaktan

bende öyle yapacağım gümüşlüğü.örnek resim var mı gönderseniz

X