Sallanan at yada fil arıyorum

xoxzi16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
1.177
1
merhabaalr kızım için sallanan bi oyuncak arıyorum at olur fil olur
bimde varmış uygun fyatlı ama ben yetişemedim elinde temiz kullanılmış olan arkadslar varsa eklerlerse sevinirim

canım bak yarın cuma ya , inş burda isim vermek yanlış olmas, bim marketlerde cuma günü spot ürünler satılıyor, yarınki ürünlerde sallanan at var, fiyatıda çok değildi, bi bak istersen, kalmama ihtimaline karşı da bu akşamadan git magaza sorumlusuyla konuş belki ayırır çok istediğini söyleyince, yada yarın sabah erkenden saat 9-9,30 gibi git,çünkü o spot ürünler bir kaç saatte bitiyor

canım gördüm haberim var ama her mağazadamı satılcak bilmiyom bide çok çabuk tükeniyomuş ben yetişemem ki çalışıyorum iştende izin alamam o yüzden eblkielinde olan varsa diye düşündüm

canım benım esım bılgı ıslem muduru bımın
her magzaya bellı bo stokta verıyolar arkadasın dedıgı gıbı sabah ılk acıldıgın gıdıp al bence
bende var bıtane ama plastık degıl kumastan bence bımdekını aldrerım hem uygun o fıyata asla bulmasın

arkadslar çok tesadüf eseri cumartesi günü bulduk ve aldık .çarşıya bişey için çıkmıştım köşedebi bim varmış eşim yoktur dedi gezmediğimiz yer kalmadı du bi bakalım dedik içeri girdik bir tane at kızımızda yanımızdaydı zaten o da bayıldı hemen aldık ilginiz için teşekürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…