Salavat-ı Tefriciyenin 2. Turu, Yeni Kişi Alınmayacaktır.

İkinci turda hangi duayı okuyalım ?

• 4444 Salavat-ı Tefriciye

OY: 11 33,3%
  • 1001 Fatiha

OY: 1 3,0%
  • 10.000 İhlas

OY: 4 12,1%
  • 9999 İnna fetahna leke fethan mübina

OY: 3 9,1%
  • 313 Ayetel Kürsi

OY: 11 33,3%
  • Diğer ( Yorum olarak belirtin )

OY: 0 0,0%
  • Duaya katılmayacağım

OY: 3 9,1%

• Ankete Katılan
    33
Arkadaşlar okumamda sadece siz kaldınız ne durumdasınız lütfen diğer arkadaşı bekletmeyelim bize geri bildirimde bulunun.
canım ben okudum geç yazdım kusuruma bakma allah kabul etsin duanı sağlıkla kucagına al inşallah bebeğini

bitirdim canim allah kabul etsin ezan sesi baslarken denk geldi insallah kabul olur

1. perican55 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

2. özgge81 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

3. yedinoktabes -> 15 adet okunacak, OKUNDU

4. Kelebekcim - > 15 adet okunacak, OKUNDU

5. ysmn1096 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

6. İnzar -> 28+15+15 adet okunacak, OKUNDU

7. nutella -> 15 adet okunacak, OKUNDU

8. dior34 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

9. Thalix -> 15 adet okunacak, OKUNDU

10. DoLmA -> MUAF -(Okumasını kendime ekledim)

11. tanemmmmm -> MUAF - Ameliyat olduğu için kendini toplayana dek

12. berirem -> 15 adet okunacak, OKUNDU

13. privet37 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

14. melekkegemen1 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

15. eymen4545 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

16. gupse3232 -> 15 adet okunacak, OKUNDU

17. cameliee -> 15 adet okunacak, OKUNDU

18. poeticcry -> 15 adet okunacak, OKUNDU

19. segazel -> 15 adet okunacak, OKUNDU

20. pembemum -> 15 adet okunacak

21. Hilla1980 -> MUAF - regl olduğu için (Onun okuması gereken 15 taneyi de ben kendime ekledim arkadaşlar)

Bu arkadaşa nasıl ulaşırız ya 2.gün bu gün hala ses yok okuyamayacaksa ben yardım etsem okumasına.

15 adet tamam canım.
Ben eskisi gibi bakamıyorum siteye kusura bakma.

Arkadaşlar ben bakamıyorum çok fazla sayfaya ama sırayı bileyim muhakkak okurum.stok yaptım zaten.

Perican,özgem,yedinoktabeş,kelebek ve inzar için okudum.
Depomda da daha var..dönemiyor olsamda beni okudu diye sayın ihmal etmem kesinlikle sadece dönüşüm geç oluyor kusura bakmayın lütfen

15 adet tamam canım.
Ben eskisi gibi bakamıyorum siteye kusura bakma.
Bitanem, İnzardan öncekiler tamam mı peki ? Bir de özelden sana numaramı yazdım bana bir sms at seni kaydedeyim ki birbirimizi haberdar edelim

Düzeltme: canım aynı anda yazmışız seninle. Dediğim gibi telefonla haberleşirsek daha sağlıklı olur, bayan oldugumu garanti ederim teyit edebilirsin beni

Bitanem, İnzardan öncekiler tamam mı peki ? Bir de özelden sana numaramı yazdım bana bir sms at seni kaydedeyim ki birbirimizi haberdar edelim

Hepsi tamam kuzum.
10.kişiye kadar (dahil) beni okudu sayabikirsiniz.mesaj atacağım ok sana :))

CAnım birilerimize msj atsanda olur biz iletiriz buraya perican bak bana 2 kişiyi msjla bildirdi böylece seninde için rahat olur listesi olan arkadaşında.

Tamamdır canım, muafiyete göre sayılarımızda değişmeler yaşanabilir o yüzden iletişimde olmak en sağlıklısı canım
CAnım bnm listedeki o tek okuyamayn arkadaşa ulaşabilirmisin numarası var mı tek o kaldı çünkü yeni arkadaş o sanırım

kızlar nutellanın lıstesını ben yapacagım o telden gırdıgı ıcın yapamıyor yapalımmı lıstesını ınzardakı haber bekledıgımız arkadası bekleyelımmı

Kizlar benim merak ettigimm bisi var allah kabul etsin insallah dualarimizi gerceklesirsede burda paylasirmisiniz :)

Kızlar nutellaya okuyoruz ama lıstesını ben yapacagım.İsmi:Sündüs
sündüs'ün niyetine diye niyetlenmeniz yeterliymiş.Allah hepimizin dualarını kabul etsin Aminn

1. perican55 ->15 adet OKUNDU

2. özgge81 -> 19 adet okunacak

3. yedinoktabes ->MUAF

4. Kelebekcim - >
19 adet okunacak

5. ysmn1096 ->19 adet okunacak

6. İnzar ->19 adet okunacak

7. nutellanutella -> 25 adet okunacak

8. dior34 ->19 adet okunacak

9. Thalix ->19 adet okunacak

10. DoLmA -> MUAF

11. tanemmmmm -> MUAF

12. berirem ->19 adet okunacak

13. privet37 ->15 adet OKUNDU

14. melekkegemen1 ->15 adet OKUNDU

15. eymen4545 ->19 adet okunacak

16. gupse3232 ->19 adet okunacak

17. cameliee ->15 adet OKUNDU

18. poeticcry ->19 adet okunacak

19. segazel ->19 adet okunacak

20. pembemum ->19 adet okunacak

21. Hilla1980 -> MUAF

Arkadaşlar önceden bazı arkadaşlarımız 15 okudugu ıcın onların sayısını karısıklık olmasın dıye değiştirmedim kalanı bölüştürdüm bilginize

kızlar yenı sayımız 19 adet

Ayetel kürsiyi seçtim ..

ben ihlasa oy kullandım ama ayetel kurside okurum oda olur
bnm regl derdimde yok 7-24 hizmetinizde olurum ağrım sızım olmadıkça
ben doğurmadan başlayalım artık listeye kızlar

cumaya kadar bekleyeceğiz değil mi? eğer cumay akadar dönüş olmazsa mevcutlarla başlayalım bence

Günaydın Canım, okuyup geri dönüş yapacağım.. öpücükler..

Okundu cannimm Allah kabul etsin

15 adet bitti Allah kabul etsin

Arkadaşlar okudum ben de Allah hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul etsin

cnm ben yarın itibaryla okuyacağım ALLAH izin verirse,şu an okuyamıyorum,yarın bitirsem olur mu

okudum bende geç cevap verdim kusura bakma lütfen. internetle ilgiili bir problem yaşadım. giremedim .

okudum canım tazecik amin diyip hemen yazdım
))

arkadaşlar ben yenı gördum okudum kusura bakmayım allahım dualarımızı kabul ve nakbul etsın amınnn

Canım kusura bakma yeni gördüm ve hemen okudum allah kabul etsin

Yeni gordum listeyi... hemen okuyup diger arkadasa geccem... allah kabul etsin dilegi gerceklessin ins.

Arkadaşlar nolur kusura bakmayın eşim ameliyat olduğu için nolur kusura bakmayın okuyamadım teldende nete giremedim. okudum 3 arkadaşımız içinde allah kabul etsin. gönlünüzdekileri nasip etsin. normalde böyle bişey hayatta yapmam. ama mecbur kaldım. nolur kusura bakmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…