🌟Salavat Günlüğü / 🌟

Merhaba hergun kim ne kadar okuduysa yazicak öyle mi
Bide kendi niyetimiz için öyle çekiyoruz değil mj

Evet canim günlük olarak tutuyoruz hergün cekebildiğimiz kadar yaziyoruz..
Elbette kendine niyet edebilirsin
Yaaa gerçekten Rabb'im insanın kalbindekini nasip ediyor bir yol açıyor kuluna...bende inanır mısınız dedim ki içimden keşke salavat çekmeye başlasam bunun için bir yol bulsam diye....Rabbim sizleri karşıma gönderdi
Allah razı olsun inşallah bende istiyorumm.

Amin ecmain canim. Salavat cekmenin cok faydalari var.
Ben şu kadar sayi diye yazmak istemedim her buraya girişimizde biraz daha olumlu degerlendirip azar ve cok çekip yazabilir aliskanlik edinebiliriz insallah faydalaniriz canim.

Amin ecmain canim. Salavat cekmenin cok faydalari var.
Ben şu kadar sayi diye yazmak istemedim her buraya girişimizde biraz daha olumlu degerlendirip azar ve cok çekip yazabilir aliskanlik edinebiliriz insallah faydalaniriz canim.
İnşallah canım çok haklısın.
Bu arada Salati Mecule yi de kesinlikle şiddetle öneririm kısa ama o kadar etkili ki anlamı bile insanin tüylerini ürpertiyor.
Başka insanlara da ulassin istiyorum çünkü çok geç öğrendim Salati Mecule yi...keşke çok daha erkenden ogrenseydim diyorum

Canim ayri bi konu olursa daha iyi olur. Herkes okumayabilir uzun diye. :) mutlaks faydasi vardir

Canim ayri bi konu olursa daha iyi olur. Herkes okumayabilir uzun diye. :) mutlaks faydasi vardir
Yok canım ben öyle genel olarak söyledim zaten yani şimdi okusunlar diye değil bu Salavati tanısinlar istedim
Yoksa normal salavat burası farkettim canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…