Salatı tefriciye okuyabilecek olan varmı acil Allah rızası için

sltnslm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2013
274
34
34
Bi arkadas için okutuyoz okuyabilcek olan lütfen yazsın bana sayısıyla birlikte

100 tane okudum ...kaç tane kaldı ..daha okumamı istersen mesaj yaz ...yardımcı olurum...
Canım epey daha var bende okuyorum bi yandan ama tek basına bitmez diye yüklenemeiyom sanada icinden gelirse biraz daha oku 1550var cünkü ama pkudugun kısım için bile Rabbim razı olsun

canım akşam okumaya çalışırım şuan işte olduğum için pek mümkün değil okuyunca yazarım.. rabbim yardımcısı olsun her kim ise

canım akşam okumaya çalışırım şuan işte olduğum için pek mümkün değil okuyunca yazarım.. rabbim yardımcısı olsun her kim ise
Cok saol canım Allah razı olsun yetiştirmek içn burayada yazdım bende okuyorum bi yandan ama bebegim var yetiştiremem diye korkuyorum

Amin canım...Toplamda kaç tane oldu...Daha okumamı istersen mesaj at okurum...
Emri vaki olmasınaana canım cok yorulduysan ama mahcup olurum.sayı 1020 oldu tatlım akrabalarım vardı hafızşık yapıyolar onar bile okuyamayız vakit yok dediler senden Allah bin kere razı olsun

Emri vaki olmasınaana canım cok yorulduysan ama mahcup olurum.sayı 1020 oldu tatlım akrabalarım vardı hafızşık yapıyolar onar bile okuyamayız vakit yok dediler senden Allah bin kere razı olsun
Amin canım...ben o zaman okumaya devam edeyim....okudukça yazarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…