🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Merhaba kızlar tünaydın ❤
Gayet iyi hissediyorum ve spora geri dönüyorum sonunda malum tarti gunume 1 hafta kaldi cok verimli bir ay degildi malum korona ama olsun
Geçmiş olsun.
Başarılısın neden olmasın👍 benim hiç o konularda yeteneğim yok 😃👍

Yinede çok çok abartmamışsın, o burçak bir paket olabilirdi 😃 arada hepimiz abartıyoruz önemli olan ertesi gün sıfırdan başlamak canım,❤️🥰

Maşallah canım 🧿🧿🧿

Ooo bir şairimiz daha çok güzel, efserle kapışacaksınız bu konuda 🧿

Tebrikler çok güzel ❤️

Günaydın canım ❤️🥰

Günaydın canım ❤️ Bu günlerde geçecek 👍 sabah 12 de hala uyuyor olacaklar zorla kaldıracaksın 😃

Günaydın canım ❤️ afiyet olsun ❤️

Merhaba canım ❤️ maşallah atlattın, artık kendine bakma zamanı🥰🤩
🤩teşekkürler
3 tane wasa
5 yeşil zeytin
Biraz labne
Domates,kapya
Menemen
Afiyet olsun :) dolu dolu.
Kahvaltı 1 yumurta ile omlet 1 dilim kızarmış kepekli ekmek yarim domates aksamda ton balıklı salata planım var
Afiyet olsun:)

Ben 1.çocuğumuhep uyıtucam diye helak oldum.🥵sonradan farkettim.çocuğu hep uyutmaya çalışmış olabilirim :KK70:
Ama çok organiktim o zaman:KK70:.çocuğun yaninda tv açmıyordum falan.tek odamız ısınıyordu.kış bebesi .bakacak kimse yok.uyusun da işlerimi halledeyim derken abartmış olabilirim diye düşünüyorum şimdi.🙄aman Zaten çok ağlardı sıpa :emir_bebek:

Aijoo Aijoo

Ben 1.çocuğumuhep uyıtucam diye helak oldum.🥵sonradan farkettim.çocuğu hep uyutmaya çalışmış olabilirim :KK70:
Ama çok organiktim o zaman:KK70:.çocuğun yaninda tv açmıyordum falan.tek odamız ısınıyordu.kış bebesi .bakacak kimse yok.uyusun da işlerimi halledeyim derken abartmış olabilirim diye düşünüyorum şimdi.🙄aman Zaten çok ağlardı sıpa :emir_bebek:

Aijoo Aijoo
İki gundur aglayarak kalkiyor azcik uyuyor, uyanikken de cok huysuz hep mizir mizir. Alttan 8.diş geliyor ondan mi hafif kabizlik var ondanmi bilemedim

Sevabıyla günahıyla menüm
sabah
2 yumurta ile melemen
2 kibrit kutusu kadar köy peyniri
Yeşillik 1 buçuk avuç içi kadar bazlama ekmek
iki lokma gözleme çay

ara kahve 3 kuru Kaysı

öğlen ıspanaklı içli köfte tadına bakmak için 1 tane yedim (içinde azıcık et var dışı etsiz)

tehlikeli saatler🙈 5 badem 1 ayva 2 tane patates cipsi

akşam bol salata,1 kaşık bulgur pilavı, 1 büyük bardağın sonuna doğru ayrana 1 tatlı kaşığı zerdeçal kattım içtim günü böyle kapattım

Menüm
Benim de bugün pek iyi değil ama ....yazicam tabi...

Sabah
Kahvaltım
20 zeytin (küçük yeşil )12 kavrulmamış fındık 1 dlm ekmek 1 yumurtadan çılbır 2 çk bal

Ara 4 tırtıl kurabiye

Akşam 17.00
6 kaşık kısır 1 kaşık acı sos acı biber turşusu.
Şu 1 litre
Spor yok

Çoktandır kısır yememiştim.🙈

Sevabıyla günahıyla menüm
sabah
2 yumurta ile melemen
2 kibrit kutusu kadar köy peyniri
Yeşillik 1 buçuk avuç içi kadar bazlama ekmek
iki lokma gözleme çay

ara kahve 3 kuru Kaysı

öğlen ıspanaklı içli köfte tadına bakmak için 1 tane yedim (içinde azıcık et var dışı etsiz)

tehlikeli saatler🙈 5 badem 1 ayva 2 tane patates cipsi

akşam bol salata,1 kaşık bulgur pilavı, 1 büyük bardağın sonuna doğru ayrana 1 tatlı kaşığı zerdeçal kattım içtim günü böyle kapattım
Bence çok güzel, belki diyet değil ama koruma menüsü işte böyle olmalı afiyet olsun canım 👌 ben fazla hiç bir şey görmedim😃

Menüm
Benim de bugün pek iyi değil ama ....yazicam tabi...

Sabah
Kahvaltım
20 zeytin (küçük yeşil )12 kavrulmamış fındık 1 dlm ekmek 1 yumurtadan çılbır 2 çk bal

Ara 4 tırtıl kurabiye

Akşam 17.00
6 kaşık kısır 1 kaşık acı sos acı biber turşusu.
Şu 1 litre
Spor yok

Çoktandır kısır yememiştim.🙈
Afiyet olsun canım cok Güzel ❤️ tabi kurabiye görmedim😃🤭

13 aralik 2020 menüsü

12.00
3 dilim ekmek sandvic tost karisimi gibi biseyler oldu. Kasar ve labne 2 dilim salamda vardi.
1 kup peynir
Az tahin helvası
Cay
Domates salata

Ara 16.30
1 sb kefir
Yarim mandalina
3 gun kurusu
Az kesik incir

Aksam yemegi ektedir 18.00 :)

Eklentiler

• IMG_20201213_182805_553.jpg
    IMG_20201213_182805_553.jpg
    129,3 KB · Görüntüleme: 22
Menüm

Kahvaltı
3 wasa
Yumurta salatası
Peynir
zeytin
Biraz patates kızartması 😬

Akşam
Et kavurma
Salata
Ayran
Bulgur pilavı
(aynı hataya düştüm çocuklar yemeyince onların tabaklarını yedim, neyse artık yarından itibaren daha dikkatli olurum😃)

Su 2 lt civarı
Spor yok😬

13 aralik 2020 menüsü

12.00
3 dilim ekmek sandvic tost karisimi gibi biseyler oldu. Kasar ve labne 2 dilim salamda vardi.
1 kup peynir
Az tahin helvası
Cay
Domates salata

Ara 16.30
1 sb kefir
Yarim mandalina
3 gun kurusu
Az kesik incir

Aksam yemegi ektedir 18.00 :)
Afiyet olsun ❤️ çok güzel, bu menüler sütünü azaltmaz bence, emin adımlarla ilerliyorsun tebrikler 👌

X