🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ben eski kilo verme sürecimde çok sıkı plates yaptım b -fite gitmiştim 3 ayda 32 kilo civarında verdim çok hızlı ama şimdi malum pandemi:KK43:
ama soyle yapıyorum işyerime en uzak durak 40 dakka mesafede hergün akşam oraya yürüyüp oradan biniyorum otobüse birde akşamları kendi çapımda yarım saat plates yapmaya çalışıyorum:)daha 4. günüm gerçi ama azimliyim:)
E süper ya hem yürüyüş hem pilates🧿 canım çok gençsin varsın 6 ayda ver kilolarını, 3 ayda 30 kilo çok fazla, sağlığından olma sakın,🥰

Tabak doluydu beni ikindiye kadar yol alır :rolleyes:
yarın diyetisyen randevu aldım :rolleyes:bakalım yarın diyetisyen şaşıracakmı merak ediyorum uzun zamandır görüşmüyoruz 😀
Şaşırır tabi sasirmaz mi🤩
Eve geldim zeytin yaptım yemek yemeye vakit olmadı 😃
Oyyy ellerine sağlık kuzum
Afiyetle yemek nasib olsun ins😘
Ya sıkma tabi benim 1.1 kg artım ve ne ka mutluyum😂
🥴 cumaya tarti bize surpriz yapacak ins
Ondan boyle yapiyor

İyi günler canım ❤️vakit bulamadım kahvaltıya, bu gün tek öğün olsun madem🙈

Olsun hem artılarda gider boylece
Sifa olsun

Şaşırır tabi sasirmaz mi🤩

Oyyy ellerine sağlık kuzum
Afiyetle yemek nasib olsun ins😘

🥴 cumaya tarti bize surpriz yapacak ins
Ondan boyle yapiyor

İyi günler canım ❤️vakit bulamadım kahvaltıya, bu gün tek öğün olsun madem🙈

Olsun hem artılarda gider boylece
Sifa olsun
Ben alıştım artık pazartesi artılarına🙈 cumaya dikkat edersem güzel bi eksi olur zannımca 😬 😃

aynen öyle yapıcam bu sefer şok diyet şeklinde değil kesinlikle:)ozaman dahada küçüktüm 17 yaşındaydın onun bilinçsizliği:)
Sağlıklı beslenirsen hem kilo gider, hem yüzün vücudun sarkmaz. İnan o şok diyetleri yapsan ayda 6-7 verirsin belki ama aylar veremezsin, vücut korumaya alıyor kendini😔, ama sağlıklı beslenip spor yapsan zaten ayda 4-5 verirsin düzenli olarak👍 tercihin ne olur😊

No no no
Bİzde linc yok
Bildiğimiz dogrulari birbirimize yardımcı olmak, daha sağlıklı kilolar vermek
En onemlisi hooop geri almamak icin yardimlasmak,destek olmak adına paylaşıyoruz
Yoksa no linc:KK68:

Çok iyi canım, biraz tanıyalım mı seni 😊
Ben tanıtayım önce 40 yaşında 2 çocuk annesiyim, çalışıyorum, hayatım hep diyetle geçti, kilo verip geri alıyorum, bu sefer verdikten sonra korumak istiyorum ama
Memnun oldum , ortak yanımız olarak kilo verip geri almak diyebilriim😂 Ben 26 yaşındayım , Polikistik over 'im var ciddi şekilde insülin direnci var şeker ilacı kullanıyorum. Doktorum bunu kullan gayet iyi kilo verirsin demesine rağmen gram veremedim. Oysaki insanlar yemesine dikkat etmeden bile verebiliyorlarmış😃 Evliyim çocuğum yok. Bir dış gebelikten ameliyat geçirdim mayıs ayında. diyet ve spora baslamısken ameliyat girince işin içine tekrar aldım kiloları. Bebiş denemeleri olmayışı psikolojimin bozulmasına neden oldu. üstünden 6 ay geçince dedim artık kilo vermeliyim. 68 kiloyum boyum 1.55
Gardolaptakilerin hepsi bana küs :)
Diyetimin 6.günündeyim 65.80 olmuşum bu sabah. Yavaş vericem sanırım ama pes etmek istemiyorum artık :KK43:

Memnun oldum , ortak yanımız olarak kilo verip geri almak diyebilriim😂 Ben 26 yaşındayım , Polikistik over 'im var ciddi şekilde insülin direnci var şeker ilacı kullanıyorum. Doktorum bunu kullan gayet iyi kilo verirsin demesine rağmen gram veremedim. Oysaki insanlar yemesine dikkat etmeden bile verebiliyorlarmış😃 Evliyim çocuğum yok. Bir dış gebelikten ameliyat geçirdim mayıs ayında. diyet ve spora baslamısken ameliyat girince işin içine tekrar aldım kiloları. Bebiş denemeleri olmayışı psikolojimin bozulmasına neden oldu. üstünden 6 ay geçince dedim artık kilo vermeliyim. 68 kiloyum boyum 1.55
Gardolaptakilerin hepsi bana küs :)
Diyetimin 6.günündeyim 65.80 olmuşum bu sabah. Yavaş vericem sanırım ama pes etmek istemiyorum artık :KK43:
Sende çok gençsin canım, bebiş için erken belki kendiliğinden olur kilo verirsen😃 ben kızımda tedavi görmüştüm doğduktan sonra diyet yaptım kilo verdim ve bir baktım oğluma hamileyim😃🧿

Akşam menüm
1 kase mercimek çorba
1 porsiyon sarma
2 ceviz
2-3 çatal kabak tatlısı🙈

Su 1 lt kadar
Spor 30 dk bisiklet 🚴

X