🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sevabıyla günahıyla menümü yazayım
bugün eşim git telefonlara bak sana bir tane alalım dedi gittim ona baktım
sabah o yediklerimden sonra
1 kahve içtim
öğlen karışık ızgara (et tavuk köfte)yedim biraz közlenmiş patlıcan salata ayran
1 tane lokma tatlısı kızımın çikolatasından bir parça
Sarayca Sarayca senin dokuzlu çayından aldım şimdi onu içip bugünü böyle kapatçağım çok istediğim düzeyde olmadı 😔yarın daha toplamaya çalışacağım.

BBEEDFB6-4C5E-4015-B1ED-6D67433944FE.jpeg
herşeyi yeniden başlatmak gerekir ❤️❤️❤️❤️❤️Unuttuk herşeyi ☕

Sevabıyla günahıyla menümü yazayım
bugün eşim git telefonlara bak sana bir tane alalım dedi gittim ona baktım
sabah o yediklerimden sonra
1 kahve içtim
öğlen karışık ızgara (et tavuk köfte)yedim biraz közlenmiş patlıcan salata ayran
1 tane lokma tatlısı kızımın çikolatasından bir parça
Sarayca Sarayca senin dokuzlu çayından aldım şimdi onu içip bugünü böyle kapatçağım çok istediğim düzeyde olmadı 😔yarın daha toplamaya çalışacağım.
Gayet güzel 👍 afiyet olsun ❤️ ben çok beğendim menünü,👌
bu gün çay içemedim ben yarın içerim

Öğleden sonra biraz pestil çekirdek dut yedim

Akşam
Tavuk Kekikli , dün kalan göğüs kısmını bu gün nihayet yaptım herkes beğendi👍
Salata
Ayran

Afiyet olsun canım sil baştan başlamak gerek bazen, bu söz hoşuma gidiyor 😊👍
planlı da bozsan bu diyeti sanır geride kalan onca kiloya dönüp tekrar bakmış oluyorsun ve korkuyorsun şimdi ne olcak pskolijisine girip çöküntü oluyor
9 lu çayı içmedim kahveden sonra onu deneyeceğim 😏çorapların lastiği hiç abartısız bir barmak baçaklarımı içe çöktürmüş 😱

planlı da bozsan bu diyeti sanır geride kalan onca kiloya dönüp tekrar bakmış oluyorsun ve korkuyorsun şimdi ne olcak pskolijisine girip çöküntü oluyor
9 lu çayı içmedim kahveden sonra onu deneyeceğim 😏çorapların lastiği hiç abartısız bir barmak baçaklarımı içe çöktürmüş 😱
Regl dendir ödem, fazla yemiyorsun kararınca yiyorsun, hiç canını sıkma, bende akşama 9 lu içeyim, zaten bu ay hedefimiz 2 kg. Kasmadan sıkmadan veririz biz👍😃

Kızlar bu kk deli etti beni
Engel desen atmamış
Cerezleri kabul et yoksa yazamazsin diyor
Sizde de oluyor mu
Begeni ypiyorum ama yazamıyorum
Birde emojiler yok

X