🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ara ara hepimizde iştah patlamasi oluyor, yeterki bunu ertesi güne tasimayalim. Dün biraz abarttım, ama bu gün kaldığım yerden devam edeceğim, detoks suyumu içtim çay içiyorum 😀

Ara ara hepimizde iştah patlamasi oluyor, yeterki bunu ertesi güne tasimayalim. Dün biraz abarttım, ama bu gün kaldığım yerden devam edeceğim, detoks suyumu içtim çay içiyorum 😀
Bunların hepsi korumaya için bir öğreti olsun hepimiz için 🥰
sevdiğimiz yiyeceklere elbet Bir tadına bakacağız elbet yiyeceğiz ertesi gün toparlamamız lazım buna hem psikolojik olarak hem tecrübe olarak Deneyimlememiz bizim faydamıza 🥰

Bunların hepsi korumaya için bir öğreti olsun hepimiz için 🥰
sevdiğimiz yiyeceklere elbet Bir tadına bakacağız elbet yiyeceğiz ertesi gün toparlamamız lazım buna hem psikolojik olarak hem tecrübe olarak Deneyimlememiz bizim faydamıza 🥰
Aynen canım, arada oluyor öyle, eğer ertesi gün de kendimizi salarsak yerimizde sayarız. Nerede duracagimizi bilirsek gerisi gelir

G guziss35 kuzum canını hiç sıkma gecen sonbaharda aynı senin gibi başladım bunü kendimi birden diyet psikolojisine sokmamak için ilk geldiğimde de yazdım ben ilk başladığım haftada Bir gün kaçamak alıştıkça 2 haftada 3 haftada ve 4 haftada olmak üzere kademeli artırdım sakin motivasyonunu hiç düşürme kuzum.

G guziss35 kuzum canını hiç sıkma gecen sonbaharda aynı senin gibi başladım bunü kendimi birden diyet psikolojisine sokmamak için ilk geldiğimde de yazdım ben ilk başladığım haftada Bir gün kaçamak alıştıkça 2 haftada 3 haftada ve 4 haftada olmak üzere kademeli artırdım sakin motivasyonunu hiç düşürme kuzum.
yok canım motivasyonum iyi eninde sonunda başarıcam bunu biliyorum

Kahvaltı
2 yumurta ile sade omlet
2 dilim peynir
5 zeytin
1 dilim tam tahılı ekmek
ceri domate,salatalık, çay

ara 3 kaşık sütlaç 1 Türk kahve

ara 1 çay bardağı leblebi 1 maden suyu

akşam
2 tane karnı yarık ( kızartma değil )
1 kase zerdeçallı yoğurt

akşam yemeği daha yemedim ek olursa yazarım

Kahvaltı
2 yumurta ile sade omlet
2 dilim peynir
5 zeytin
1 dilim tam tahılı ekmek

akşam
1 kase zerdeçallı yoğurt

Afiyet olsun canım çok güzel, bende et haşlama yapıyorum daha pişmesi, yoğurt ve bir parça et yerim, aslında hiç yemeyecektim ama öyle daha kötü oluyor, en iyisi biraz yemek👍😀

Afiyet olsun canım çok güzel, bende et haşlama yapıyorum daha pişmesi, yoğurt ve bir parça et yerim, aslında hiç yemeyecektim ama öyle daha kötü oluyor, en iyisi biraz yemek👍😀
Sağol canım🥰bence iyi edersin.ara ara evet detoks tarzı şeyler bizi daha motive ediyor Buda bir gerçek 😕işin Aslı bunu sık sık yapmamamız lazım adı üzerinde”Sağlıklı Beslenme“Bu vücuda öğretmemiz lazım 🥰

Sanırım yarından itibaren sıfır karbonhidrat alacağım, wasa ya 3 gün veda ediyorum 😀
Aslında ben de öyle yapmayı düşünüyorum fena artıyım yani şu gündüz bile olan artı moralimi acayip bozdu yarın kim bilir ne kadar artı olacağım :/
Kahvaltı
2 yumurta ile sade omlet
2 dilim peynir
5 zeytin
1 dilim tam tahılı ekmek

akşam
1 kase zerdeçallı yoğurt

Çok güzel canım mükemmel afiyet olsun❤️

Gelelim benim Menüme
sabah sucuklu yumurta 4-5 çatal yağlı turşu bir dilim uno ekmek domates kapya iki çatal peynir
aksam kucuk bi tabak taZe fasulye,5-6 kaşık yoğurt
Birde ayva kesmiştim cocuklara bir iki ondan ısırdım

Karnım çok şiş
Aksam yemeğini yemesem iyiydi
Yarın daha iyi besleneceğim

X