SALAT-I TEFRICIYYE MUCIZELERI YASAYAN VAR MI ?

Zeynahatunn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2021
401
137
24
Selam Aşkolar. Salat-ı tefriciiye ile dua edip ,kisa sürede kavuşan var mı? Illa 4444 kere mi okumak lazım? Arefe+Bayram derken mübarek gün de bitireyim diyorum. Şimdiden hayırlı bayramlarr.

TECRÜBELERİNİZ NELER ?

Canım ben 2 defa hatım yaptım birincisini tek basıma 4 gunde okudum..
2.sinide grup halinde okuduk nıyetlendığim şey somut olrak henuz gercekleşmedi fakat ılkınde kendım okudugum ıcın mi neyse maneviyat olarak cok guçlendim ve huzur buldum yanı hayatımda ılk defa kendımı o kadar huzurlu ve Allaha yakın hıssettım diyebilirim..
Sonradan araştırdığımda ıse tefriciyenin manen ınsanı cok yukseltiğini, rahatlattıgını öğrendim. Nıyet ıcın olmasa bıle bu hazzı tekrar yasamak ıcın bir daha tek basıma okumaya nıyetleneceğim ınsallah
Allah ağız tadı versın huzur versın insanın ruhsal ve bedensel sağlığı iyi olduktan sonra her sey olur duan halis olsun yeterki..

Aminn inşallah . Allah izzet-i dergahında tüm dualarımızı kabul etsin inşallah. Ben okurum hic sorun değil gerçkten. Ama galiba biraz sabirsizim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…