Salat-ı Tefriciyeme destek olur musunuz?

Sumeyra14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2019
101
69
27
Herkese iyi bayramlar diliyorum. Bir niyetim için Salat-ı Tefriciyeye başladım. Sizler de gönlünüzden
“Allahım Sümeyra kulunun kalbindeki niyeti tez zamanda gerçekleşsin, o mutluluğu ona yaşat,amin” niyetiyle benim için okuyup okuduğunuz sayıyı yazar mısınız? Allah razı olsun şimdiden . Okunuşu:
“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

Canım 10 tane de ben alırım Allah kabul etsin insallah

20 tane okudum.Allahım niyetine oldu sevinci yaşatsın ve hakkında hayırlı kılsın canım

50 tane daha okudum...Kaç tanen kaldı canım .Kaç günün var. Yine fırsat buldukça okurum

50 tane daha okudum...Kaç tanen kaldı canım .Kaç günün var. Yine fırsat buldukça okurum
Allah senden razı olsun canım benim önümüzdeki 2 gün içinde bitirmeye niyetlendim inşallah. İki binlerdeyim kendim de bol bol okuyorum , sen fırsat bulursan yine yazarsın buraya. Çok teşekkür ederim

10 tane okudum canım Rabbim hayırlısı ile niyetini kabul etsin inşallah ⚘⚘

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…