Salat-ı Tefriciyeme destek olur musunuz?

Burada diyorum canım şuan kaç sayın kaldıysa yaz girenler sayıdan düşerek okusun sen bilirsin ama öyle daha alan oluyor
Hııı anladım canım haklısın aslında.
şöyle yapayım , sayı veren arkadaşlardan Allah razı olsun ben geri kalanını kendim tamamlayacağım. Gece bakamam foruma sayı karışmasın☺️🤲🏻 hepinizden Allah razı olsun❤️🌸❤️

Hııı anladım canım haklısın aslında.
şöyle yapayım , sayı veren arkadaşlardan Allah razı olsun ben geri kalanını kendim tamamlayacağım. Gece bakamam foruma sayı karışmasın☺️🤲🏻 hepinizden Allah razı olsun❤️🌸❤️
Ayhh dediğime pişman ettirme kız 3-5 okuyup yardım ederdik 🙈şaka bi yana senin vereceğin karar canım Allahım kabul etsin

Ayhh dediğime pişman ettirme kız 3-5 okuyup yardım ederdik 🙈şaka bi yana senin vereceğin karar canım Allahım kabul etsin
Yok canımm kötü bir şey demedin kii🥰 Okuyan herkesten Allah razı olsun. Kalanı ben tamamlayayım sayılarım karışmadan 🤲🏻💕 Allaha emanetsiniz

Herkese merhaba:) Ben 4444 Salati Tefriciye duasını okuyorum da. 9 Mayıs'ta başladım ve tek okuyamayacagim için herkese dagittiyorum ve şimdilik 671 oldu. Sizden ricam bana yardım edebilir misiniz☺️

Herkese merhaba:) Ben 4444 Salati Tefriciye duasını okuyorum da. 9 Mayıs'ta başladım ve tek okuyamayacagim için herkese dagitiyorum ve şimdilik 698 oldu. Sizden ricam bana yardım edebilir misiniz☺️

X