Sakn ha bodrum da bu otellere gitmeyin

biz 8 ağustosta litera altınel hotel'e gittik bodrumda.kızlar ben bodrumu oteli otelin biçimini şeklini şemasını yani kısacası manzarayı ve denizi çok beğendim ama hijyen sıfırdı.benden hijyen konusunda sıfırı aldı.yemek yemekte çok zorlandık.hangi tabağı alacağımızı şaşırdık o kadar özensizdi yani.çalışanlar kafalarına göre serbest istediklerini yapıyorlardı.fakat otel çok güzeldi birde çalışanlar hakkını vermiş olsa oraya bir giden birdaha gitmek ister.bir tek garsonlar çok güler yüzlü ve samimiydiler.yani aynı aileden gibi.bir iki kere ne istediğini soruyorlardı ikincisinde biz oturmadan servis tamamdı.bu kadar güzel bir yerin iyi yönetilmemesine doğrusu üzüldüm.bak benim elime verseler gelen gitmek istemez.yazık ne diyeyim.5 yıldızlı otel ama benim için hijyen ve temizlik önemli olduğu için benden sıfırı aldı bu otel.öbür t,ürlü ben bodrumu çok beğendim.gittik gezdik bodrumu süper bir yer.tatilim süper geçti bu olumsuzluğa rağmen.kısacası eşim ve ben bütün olumsuzluklardan uzak durmayı tercih ettik.tatilimizi niye mahf edelimki.ama bu bana ders olsun bir daha bir günlüğüne gideceğim beğenirsem tatilimi uzatacağım.aslında oteli
yapılışı yeri çok güzeldi yine tekrarlıyorum hijyen sıfırdı.belkide ben çok titiz olduğum için bana öyle geldi diyeceğim ama eşim ve bir kaç kişide yemek bölümünde temizlikten memnun değildi.neyse çok uzattım.

gümbet e gitmeyin.ille de gidecekseniz palm garden hotel de kalmayın.mira luna hotel de de kalmayın.ben gittim gördüm hanyayı konyayı.3 gece 3 ayrı otelde kaldım pislikten ve servisin kötülüğünden.birine fiyatından dolayı hoşgörülü yaklaşıyorum ama özellikle palm garden ve mira luna adım atılacak yerler değil.zaten gümbet gidilecek yer değilmiş.daha önce zeytinlikahve de kervansaray otel de kalmıştım,muhteşemdi.haftasonu için o kadar paraya değmez dedik, daha fazlasını harcadık bir de perişan olduk üstüne üstlük.mide bulandırmamak için detaya girmiyorum ama şöyle söyliyeyim,yemeklerini yemeyip,havuzlarına girmeyince mikrop kapmamayı başardık.allahtan oğlumu götürmemişim,çocuklarıyla gelenler vardı yazık onlara kendimden çok üzüldüm.

Arkadaşlar bütün sitedeki arkadaşlar okur inşallah Ankara'da alışveriş merkz bedava tatil kazandınız diye reklam yapıyorlar bir sürü insan dolandırıldı aman kanmayın anlatılmaz sıcakkanlı yaklaşıp iyi niyetli gibi ağına düşürüyorlar insanları biride biziz neler neler yapmışlar insanlara bizimde paramızın üzerine yattılar yasal işlemler devam ediyor

bu bahsettiğiniz otel dalyan'da mı? club sisa sanırım ismi bizide aradılar çünkü ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…