Sakn ha bodrum da bu otellere gitmeyin

xsxulem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
687
23
52
ben bu hataya düştüm mavi tatil köyü ya da inter regale gitmeyin. bir sürü para saydık ama rezaletten de öteydi mavi tatil köyü denen yer pis kokular altında eski bir kamp yeri tatil köyü ile alakası yok deniz berbat havuzdan birçok kişi mikrop kapmış. servis berbat görevlilerin üzerinde yırtık kıyafet bile vardı. bizi turizm acentamız daha sonra inter regal otele gönderdi ve inanılmazdı otele girebilmek için beklediğimiz 1 1.5 saat içinde herkes bağırıyor şikayet ediyordu ana bina haricinde ev düzeninde olan otel bir dağ yamacına yerleştirilmiş ve otel dolu olduğundan en tepedeki evlere yeni gelenleri yerleştiriyorlardı ve herkez tırmanmaktan ve odaların pisliğinden şikayet ediyordu. odalar 100 - 200 sıralaması içinde 800 numaralara kadar gidiyor yani her 100 lü numarayı bir kat kabul ederseniz 800 numaralar için 8 kat tırmanmanız gerekiyordu biz 500 lü numaralarda oda bulduğumuz için şanslı hissettik ama gece ya da yüzdükten sonra odaya tırmanmak epeyce anamızı ağlattı doğrusu. odalar lüks, hizmet diğer otele göre gayet düzgün olmasına rağmen otelin denize uzaklığından otelde bulunan iki havuza girdik ve maalesef ki ailecek mikrop kaptık. otelde karşılaştığımız iki aile dostumuz da hastane ye uğrayarak izmire döndüler. bu kötü deneyimin sonucunda hiçbir zaman otellerin resimlerine inanmayın, kesinlikle iyi bir turizm acentası ile gidin. ve iyi bilgi alın. bizim ağzımız bu sefer çok kötü yandı.

Öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.
Bende Litera Hotels la luna Bodrumda yer ayırttım.
Burası hakkında bilgin varmı?

Kızlar 2,5 yıl kadar Bodrum'da yaşamış biri olarak size şunu söyleyeyim: Bodrum ailece tatil yapmaya gidilecek bir yer değildir. Oradaki oteller parasız İngilizleri ağırlar. Turizmi bilmeyen bir sürü insan bu sektörde çalışıyor maalesef. Pek çok turist de oraya sex için geliyor zaten. Sabaha kadar içip, önüne kim çıkarsa onunla yatarlar.Yaşlı neneler plajda üstsüz gezer, bitirim Türk delikanlılarıyla olurlar.-Gümbet'te-

Gidecekseniz, Flipper, MNG gibi temiz ve kaliteli yerlere gitmenizi öneririm. Tabii İstanbullu görgüsüzlere tahammülünüz varsa.

Bir de şunu eklemeliyim. Bodrum'da çeşmelerden su haftada 1-2 gün akar. Bu yüzden her evde su depoları vardır. Tabii otel ve işletmelerde de durum aynı. Ve bu depoları görseniz tiksinirsiniz. Sık temizlemezler, içinde hamamböcekleri ve yosun vardır. Oteller bu suyu kullanıyorlar. Dikkat eden iyi, kaliteli yerler de var tabii. Paranız bolsa gidin derim.
Bodrum'u sevmez miyim? Severim yine de.:dance:

aman arkadaşlar ben bodrumda yaşıyorum.insanlar tutturmuş bodrum bodrum ne varsa burda allah beni kurtarsın bu bodrumdan bir an önce

geçmiş olsun arkadaşım.. zaten bu turlara hiç güvenmeyeceksin.. hepsi gözboyama bunların.. kafana göre git bir yere , gir bir otele , önce bir gez heryeri valla öyle daha karlı çıkarsın.. zaten turlar da az para değil.. çok fazla reklam yapamayan güzel nezih oteller var.. ya gideceğin yerde tanıdık birileri olup sana tavsiye vercek, ya da bazıları tavsiye vermek istemez(yani o sorumluluğa girmez) , o zaman da gidip gözlerinle göreceksin...

mesela bodrum, didim, fethiye, alanya gibi yerlerde her bütçeye göre her isteğe hitap edecek oteller var.. bence yerinde incelenmesi daha uygun....

esım bodrum da bodrum dıye tutturunca gıtmek zorunda kaldım gecen sene
aman allahım trafık ıstanbulu aratmıyordu
ya o ınsan kalabalıgı
yer ayarlamadan gıttık ve bıraz gezdıkten sonra ben burda kalmam dıye cıgırmaya basladım
bodrumdan cıktık bıteze gectık
sahıbı yaslı bır cıft olan cennet gıbı bır apartta mandalına agaclarının arasında bır hafta tatıl yaptık
bodrum berbat ama bıtez ve turkbuku cok sakın ve guzel

saydığınız otelleri duymadım ama biz balayına bodrum yasmin otele gitmiştik turgutreiste.herşey harikaydı.yemekler servis ilgi alaka servis falan süperdi tavsiye ederim
bir de baia oteli çok duydum bodrumda iyi diye, oaraya da gitmek isterim..sevgiler..

ets vede tatil sepeti.com a güvenin ben 3 kez gittim gayet memnun kaldım.......

Öncelikle verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.
Bende Litera Hotels la luna Bodrumda yer ayırttım.
Burası hakkında bilgin varmı?

Biz de balayi icin bu otel de kalacagiz nasildir bilmiyorum umarim memnun kaliriz

dondugumde izlenimlerimi yazarim

aman arkadaşlar ben bodrumda yaşıyorum.insanlar tutturmuş bodrum bodrum ne varsa burda allah beni kurtarsın bu bodrumdan bir an önce

SORMAYIN YAAA. ZATEN Bİ ARAŞTIRINCA HERŞEY ORTAYA ÇIKIYOR.
BEN BU SENE MARMARİSE GİTTİM SÜPER GEÇTİ:teytey:

Biz de balayi icin bu otel de kalacagiz nasildir bilmiyorum umarim memnun kaliriz

dondugumde izlenimlerimi yazarim

ben 4 ağustosta ordayımm
Birde bazı sitelerde bu otel için kapalı yazıyor.Kafam çok karıştı
Siz ne zaman gidiyorsunuz

arkadaşlar bodruma gidecekseniz we para da sayacaksaniz
torba club voyage
tartisilmaz
...

geçen hafta bodrumda tatildeydik. ben şahsen beğendim. daha doğrusu gittiğimiz tatil köyü güzeldi. hatta geçen sene didimde çok sıkılmlştık. gittiğimiz tatil köyünün adı marverde plus. güvercinlikte bi koy. yani el değmemiş bir doğa. denize otel müşterileri dışında giren yok. etrafta otelde yok. 3 havuz var. yemekleri iyi. güzeldi yani. tavsiye ederim.şakkıdı

Biz 4 gece Litera La Luna da kaldik bordum gumbetteydi. Yabanci agirlikliydi ve genelde dusuk gelir seviyeli yabancilar oldugundan yemeklere saldirma durumu soz konusuydu ve iki kere banyomuz su akitti. ust kattan sip sip su sesiyle irkildik. ilkinde gelip yaptilar ancak ikincisinde zaten son gunumuz oldugundan cagirmadik
havuz da yer bulabilmeniz icin 8 de fln havlu birakmaniz gerekiyordu. Kisacasi ben tavsiye etmiyorum bu otel i. Bence gumbet zaten tatil yapilacak bir yer degil. Gece 12 den sonra barlar bir hayli seviyesiz oluyormus. Ortakent e gittik biz iki gun son gun ise tekne ile tur a katildik. Ortakent in deniz i inanilmaz temiz ve kumdu.Gecen sene de oraya gitmistim zaten.

Son yorumum Litera La Luna ya gitmeyin arkadaslar 4 yildiz i haketmeyen bir otel

biz de balayında bodrum club vera tatil köyünde kaldık, süpperdi herşey.. keşke gene gidebilsem..

Yemeklere saldırma nasıl oluyodu merak ettim.:uhm:5 gün bende bu otelde kaldım hiç böyle bişeyle karşılaşmadım
Otel küçük ve şirin..
Odalar temiz.Hergün temizleniyo
Yemekler gyet güzeldi ve çeşit boldu.
Tek kusuru havuzun küçük olmasıdı.Saat 5e saatlerini kurup şezlong kapanlar mevcut.Ben şezlong bulmakta zorlanmadım.Uykuyu sevmediğim için.
Animasyonlarda güzeldi.
Türk gecesi,su balesi,ateş şov......
Otel çalışanlarıda ilgiliydi.Elektriklerimiz çalışmıyor diye aradık bir-iki dakka içinde geldiler ve yaptılar.
Litera grubu normalde yabancılara çalışan bir otelmiş.Yeni yeni türk misafir almaya başlamışlar.
Yeteri kadar türk arkadaşımız vardı otelde.Pek sıkıntı yaşamadık.
Litera La Lunayı tavsiye ederim arkadaşlar.

Sabah kahvaltiya 9 gibi gidildiginde pogacalardan eser yoktu. gereginden fazla yemek alip o kadar israf eden gorduk ki. Gumbet in deniz i de cok bulanikti ve nerede ne kadar derinlesecegi tahmin edilemiyor.

Biz havuz a yakin olan bir odada birinci kattaydik havlularimizi kurutacak sandalye bulamadik cunku havuz u kullananlar sandalyelerimizi almislardi. Sezlong kapmak icin evet gercekten o saate uyaniyor olabilirler biz ne zaman uyansak ki bazen 07.45 de uyandim havlular vardi sezlonglarda.

Ben 4 yildizli bir otelden daha iyisini beklerdim cunku Dugun gecemde de 4 yildizli bir otelde kalmistim temizlik olarak ikisi arasinda daglar kadar fark var Allahtan ben kendi yastik ve carsafimi goturmustum ve havlumu da almistim cunku havlular artik grilesmis ve kenarlari yirtilmisti.

Bence 4 yildizli diye dusunulup gidilesi bir otel degil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…