Sakaryaya gelin giden veya sakaryalı olan varmı?

Kusura bakmayın ama bu nasıl uslup böyle.sizinle hemşehri olmaktan utandım. Zengin ve ileri gelen aile olduğunuzun altını çizdiğinize göre kesin abazasınız diyeceğim ama abazalarda çok naif ve kibar insanlardır

Manav mi derken? Herkes manav mi ?

Benimde sizinle hemşeri olduğumdan utandığım kısımlar var. Mesela genelleme yapmanız gibi, mesela yok şu şöyledir bu böyledir demeniz gibi. İroni yaptım. Herkesin, her milletin iyisi kötüsü vardır bu insanın karakterine, anne babasının yetiştirme tarzına bağlıdır. Şu naiftir, bu görgüsüzdür geçin efendim bunları. Siz iyi deseniz kız buradaki yorumlara bakıp hmmss iyiymiş diyip devam etse ama adam kötü çıksa ya da tam tersi sorumluluk alacak mısınız? Konu sahibinin açtığı konu saçma sizin yorumunuz saçmalardan seçmeler. Bana bile genelleme yapmışsınız, pes valla.

Ben Sakarya'liyim. Her insanın iyisi kötüsü vardır nasıl bir genelleme yapalım ki ,insallah senin karşındaki iyi biridir

Ben sakaryalıyım ama birbirinin aynı iki insanı Sakarya da görmedim. Sorunuz alabildiğine saçma.

Eşim AKyazılı. Oldu mu şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…