Sakaryaya gelin giden veya sakaryalı olan varmı?

Sakaryalilari bilmem ama eski es takintinizdan vazgecip onunuze bakmaniza cok sevindim. Her insanin iyisi de vardir kotusu de vardir. Ankara, izmir, sakarya olarak degil de karakter olarak bakin derim.

Bu memlekete bakmaz..
Ancak seni tanidikca uzaklasacagini düşünüyorum ben.
Sanki araba alıyor,eksisiyle artısiyla bir anlatın demek ne derece mantıklı ?
Yani bir adamin Sakaryalı olması nasıl bir belirleyici olabilir ki ?
Sakarya'ya yerleşmeyi düşünüyorum desen anlarımda sakarya'li nasıl olur deyince çok mantıksız olmuş.
Pipisi büyük olur,iyi sevişir, sadakatlidir vs gibi bir cevap bekliyorsan boşa bence

Siz biraz bekar kalsanız ya? Psikiyatri desteği bile almadınız, ben kesinlikle eski koca takıntısını attığınızı da düşünmüyorum.
İki kardeş bile birbirinden siyah ve beyaz kadar farklıyken sakaryalı erkekler diye bir genelleme nasıl yapılsın?

Buradan Sakaryalıların zenci oldugu cıkar mı?? adşskfşwjgkf

Bir erkekle varlığınız sürdürmek zorunda mısınız? Sizin ilk önce psikolojik destek almanız lazım. Ruh haliniz hiç iyi değil. Bu adamı da takıntı yapacak potansiyel var sizde

27 yaşındaymışsınız doğruysa da ben de 26 yaşındayım ama hiç bir gençle konuşuyorum demedim hayatımda, arkadaşlarım da demedi ben de buna taktım yaşlılar böyle konuşmuyor mu ya Sakaryalı gençler nasıl olur bilmiyorum da memleketinden ziyade karakterine bakmanızı öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…