sakaryanın suikaste uğrayan ama görmezsek olmaz dedirten buluşma resimleri=))

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
bi çoğunuzun bildiği gibi bir hafta önce bir buluşma tertipledik ve bir kaç resmimizide koyduk, ancak bende olan ve yayınlanmasını özellikle istendiğini bildiğim ancak fotoğraf makinemin azizliğine uğrayan resimlerimiz oldu, biraz geçikmelide olsa bir arkası yarın tadında sizlere resimlerimizin geri kalan kısmını sunuyorum=)))
"resimler tamamlanmadan yorum yapmamanızı rica ediyorum"

kısmetsizim pisizim,nilly.bilgecim,bendenizim.myhopem ve güzeller güzelim roşum

nillymiz köftelerin tadını öyle beyenmiş olcakki bulaşıkçıların onun tabağını yıkaması gerekmedi sanırsam o günkaydirigubbakcemile3ve onun bu halinden oldukça keyiflenen kısmetsiz kedim ve bendeniz:jeyyar
gümüş boncuk köfteleri büyük bir keyifle ağzına götüren roşum karınlarının doymasının verdiği mutlulukla tebessüm eden nilly ve kısmetsiz kedişakkıdı
"resimlerin üstüne tıklarsanız büyük boyutta görebilirsiniz"

Son düzenleme:
yüzünüzdeki gülümseme hiç eksik olmasın...
dostluğunuz daim olsun arkadaşlar...
harikasınız ..
sevgiler...

şeker kızımız kendimiz bilge o biziz fotolarken ben onu fotoladım:jeyyar:

nilly,4 çay istemekle meşgul kısmetsiz kedi,ve bendeniz

myhope,roşum,hiç ayrılamadığı etüsü kısmetsiz kedi,bendeniz,bilge ve onlara bişeyler anlatmaya çalışan nilly(çok üşüdük çoook)-tatlicadiarzu
ve ders başladı tabiii rüzgar müsade ederse:roflol::
en sonunda nilly tahtayı kurmaktan vazgeçip diğer topiçte gördüğünüz üzre yere oturarak ders anlatmaya karar verdi devir tasarruf devrişakkıdı

Son düzenleme:
önden arkaya doğru sıralıyorum
bilge,bendeniz kısmetsiz kedi, bensiz bu resim olmaz diyen roşum=)))
bu iki çıtır pek kaynaştı valla bendeniz ve bilge

tabii onları kıskanaraktan kendimi onların üzerine atan çakma bekar ben beyaz toprak,bendeniz,bilge hepimizin b ile başlamısıda dikkatinizi çekmiştir herhal ee nede olsa biz 3 B grubuyuzkaydirigubbakcemile5:lepi:sositososito

tabii siz çekilirsinizde biz çekilemezmiyiz deyüüü kendilerini ortaya akan iki kanka eltü roşum ve kısmetsiz kedi

Son düzenleme:
güzel topicimizin tek hamişi iki canlısı myhope ve azucuk kenardan kıyadan gözüken canom

kent parktan sonra çark mesireye geçtik ama burada bilgeciğimiz yanımızdan ayrıldı ama manen yanımızdaydı şu görülen boş koltukat bizle oturuyordu:bbo:
canom roşum(görülmeyen bilge)ve kısmetsiz kedi

ve son toplu resim bensiz ama:çok üzgünüm:
roşum,myhope,gümüş boncuk,bendeniz,nilly,cano,kısmetsiz kedi

ve finalll kısmetsizimde ne marifetler varmış meğer bendenizim gibi nillyminde kahve falına bakarak ortalığı ayrı bi şenlendirdi doğrusu:smiley-cool:
en yakın zamanda yeni buluşmalarla aranızda olucaz arkadaşlar selam sevgi ve dua ilesengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
way süper ya bidaki bulaşmanızda bende mi gelsem ne yapsam atlarım trene alırsınız beni belliki baya eğlenilmiş süpersiniz

Beyazım canım benim emeğine sağlık grup 3B nede güzel poz vermişiz kııı
pisiciğimde ne kaa güzell fal bakarmış yaa keşke bende sizle kalabilseydim biraz daha :çok üzgünüm:
sizlerle geçirdiğim her dakika çok kıymetli sizi çok seviyoruma.s.

bu arada pisim senin şal olmasa hepten boynum tutulurdu ne bereketli şaldı walla hepisciğimizi sarıp sarmaladıkaydirigubbakcemile3

Bu adara şu boş koltukta oturan görünmeyen bilgeye koptum:roflol::roflol::roflol:

kız ben size ölürüm yaaaŞeniz

çok güzeller valla. ne güzel dostluk yaa...
sakaryalı olmama rağmen katılamıyorum o kadar ters geliyor ki anlatamam çok üzülüyorum. 1 sene olcak hala birine bile gelemedim.
çok üzgünüm senağlama

sakarya'yı çok özlemişim yaa....

ıslama köfteyi de....anılarımı tazaledim sayenizde....teşekkürler..

kızlar ya gerçekten süpersiniz.beyazım çok teşekkürler emeğine.Şeniz..
bige tatlım şalın işe yaradığına sevindm.tabii benim gibi yüzölçümü geniş insanın şalıda büyük oliii.kaydirigubbakcemile3.onun üçün herkesi sarabilme kapasitesi var.:roflol::roflol:.
valla kızlar arayı fazla uzatmamak lazım.yerimseniben.

resimleri beyendiğinize sevindim canlarım çok uğraştırdılar beni ama deydi sanırım:lepi:

dostluğunuz daım olsun resım bende buyumedı nedensem tam secemedım ama oncekı rsımlerınızede bakmıştım

sakarya muzurlukta ve muhabbette adanayı solladı diyor sizleri takdir ediyorum güneşin aydınlığı bereketi hep üzerinizde var olsun kucuk dolusu sevgilerrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…