sah inn paradise tatil köyüne gidenler buraya

Birçok otele gittim muhafazakar otellerde dahil ve sah inn gittiğim en iyi otellerden biriydi muhafazakar oteller arasında ama ben temmuz ayında gitmiştim ve orda temmuz ayında ortaya çıkan çok acayip bir böcek türü var bütün tatilinizi mahfedicek kadar çok ses çıkarıyolar sanki stadyuma maça gitmişssinizde kulağınızın içinde son ses düdük çalıyolar gibi, inanılmaz sinirimi bozdular açıkçası bu ayda gidipte bilenler vardır belki böcekleri. Bu bakımdan tatilim rezil oldu ama temmuz ayı dışında giderseniz eğer otele 10 üzerinden 10 verebilirim gerçekten güzel biryer, gidiceklere ufakta olsa fikir verdiysem ne mutlu kızlar.

Merhba;
Ben de bu Mayıs ayında annemle beraber gittim. Hizmet kalitesi açısından dört dörtlük bir otel bence.Çalışanlar falan çok saygılı ve hiçbir konuda sıkıntı çıkartmıyorlar.Bana özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiklerinde hiç pişman olmayacakları bir otel geldi.Otelde bütün müşteriler muhafazakar.O yüzden mayoyla falan denize girilmiyor.Ben hiç giremedim mesela :) Hatta kısa bir şeyler bile giyemedim.Herkes bön bön bakıyor.Yani ayıplar gibi.Bu tavır hoşuma gitmedi ama tabi bu tavır da müşterilerden kaynaklanıyor.Denizi de pek güzel değil bence çok taşlı bir deniz.Hizmetleri çok güzel fiyatı da uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…