Sağlıklı Zayıflamaya Dair Sorular ve Cevaplar

teşekküer ederim.rica etsem benim diğer sorumada cevap yazar mısınız

Sizi tebrik ediyorum, darısı bana İnşaAllah. :)

Merhabalar Tuğçe hanim ben 4 ayda iki defa tüp bebek yaptirdim ve top lamda 7 kilo aldim üstelik zaten kiloluydumda.sindi negatifi goreli 2.5 ay oldu sağlıklı beslenmeye dikkatte ediyorum sindiyece 3 kilo vermisim bu aldigim hormon ilaçları mi engelliliyor acaba kilo vermemi.boyum 1.51 kilom 84 dum en az 20 kilo vermek istiyorum tekrar tup bebek denicegim.suyumu bol icerim ekmegim çavdar sadece sabahlari ttüketiyor aksamlar nadir.Birde kabizlik problemim var tupten sonra daha cok olmaya basladim kaysi incir onlarla care ariyorum ((

Merhaba Tuğçe hanim,
62 kiloyla hamile kaldim 71 ile doğuma girdim ancak sonrasında 67 olup tekrar geri aldim su an 72 yim bir türlü kilo veremiyorum. Emziriyirum bebegim 10 aylik napmaliyim?? 3 litre su iciyorum tuz kullanimini azalttim ama sekeri birakamiyorum bir turlu ekmeği de azalttim ama bi aydir hiçbir değişim olmadi neyi yanlis yapıyorum acaba cevabiniz için çok teşekkürler.

Merhaba ben su icemiyorum yaz kış farketmiuor su hiç aklıma gelmiyor su anda 62 kiloyum boyun 162 bu durumdan çok rahatsizim göbek bölgesi berbataslinda çok yiyen biri degilim çok azda yesem karnim hemen çok yemisim gibi sisiyo ne yapcagimi bilmiyorum şişkinlik sorunu yasiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…