Sağlıklı ve Hareketli bir yaşam için..

Bugün reglimin ilk günü hafif bir karın ağrısı çekiyorum. Bu sabah yine tartılmadım artı çıkacağımı biliyorum.

Kahvaltı 10:00
2 dl kepek ekmeği arasına kaşarlı sucuklu tost
3 dl peynir, 3 zeytin, domates ve 1 tk bal

Evdeyim yatıyorum genellikle. Karın ağrısı şiddetini arttırınca ağzıma 1 adet kakaolu mozaik bisküvi attım 63 kcal bir tanesi zaten. İlacımı içtim yatıyorum . Su içmeye özen gösteriyorum. Akşam 6 olmadan yemeğimi yiyip günü sonlandıracağım inşallah :)

Yine kendime kızmaktan başka birşey yapamıyorum. Dün akşam/ gece felaket geçti 2 bd kola içtim 3 adet tutku 3 tane küçük popkek cips ve birazda akşam yediğim yemekten yedim. Ve pişmanım çünkü hepsinin tadını biliyorum hepsi zaten yediğim şeyler neden birden saldırdım ki ????

Yarın regl sancım olmazsa ceza kesicem kendime.. hakettim bunu .

Günlük hedefim 10.000 adım atıldı + 30 day shred level 1 5. Gün bitti
Pulbiberli + limonlu yoğurt kürü yapıldı (1.gün)

Sevgili günlükcüğüm,
Nişanım olmadan önce bi kaç kilo vermek istiyorum. İstikrar sağlamak için de buraya tekrardan yazmaya kadar verdim. AKŞAM 17:00’dan sonra yemek yemiyorum. Ve şeker tüketimini sonlandırdım

Kurallar şöyle (alıntı)

•TAZE VE KURU MEYVELER SERBEST

•PAKETLİ GIDA:CİPS, BUSKİVİ, ÇİKOLATA YASAK

•GAZLI İÇECEK YASAK:MEYVE SUYU, KOLA,GAZOZ (MADEN SUYU ICILEBILIR)

•SERBETLİ VE SÜTLÜ TATLI YASAK

•KEK ,KURABIYE,PASTA,REÇEL,BAL YASAK

GÜNCEL 75,0

Tekrar ben günlükcüğüm,
Bir türlü azimli olamıyorum. Gerçekten inansaydım kendime şimdiye 55 kilo olmuştum.
En azından kendime küçük hesefler koyup bi yerden başlayayım. Aldığım kiloları hala veremedim ya hepten stres yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…