Aile Planlaması saglık ocakları prezervatıf verıyormu arkadaşlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kondom ve prezervatif demek yerine kılıf diyebilirsin canım
Ayrıca kullanmadan önce mi patlak çıkıyo yoksa ilişki esnasında mı sağlam olmadığından yırtılıyo anlayamadım dediğinizi. Eğer önceden yırtık çıkıyosa ağza temas etmeden balon gibi biraz şişirip kontrol etmek işe yarar belki de kullananlar için söylüyorum

ayy kondom demeyin bna onlara gıcığım:) sebebine gelirsek biz kondomla korunuyorduk.ve ben 2 seneden önce asla çocuk istemiordum ama sonuç ben şu an on gün sonra doğum yapacak b hamileyim hem de evlilğmn 3. ayında hamile kaldım

nasıl oldu oyle ya. hayırlısı olsun :)

ilişki esnasında canım ya markası şey di. bayagı dandikmiş.

nası yaa bnde 2 yıldır prezervatifle korunuyorum ve gayet memnunum..en ince olanından alıyor eşim herkesin bildiği bi marka..delikte çıkmıyor hem...hissetmiyorum bile bişey taktığını...
ama korktum bak şimdi...

evet bnde yaklasık 1 yıldır prezervatıfle korunuyorum valla bı problem yok nasıl kondomla hamıle kaldın anlamadım cnm sennde mı patladı ben bebegımı kontrole aşıya götürdüğüm zamanlar ebe kendı verıyo dıger zamanlar kendım de alıyorum marketten bı fark yok ıkısıda aynı gercı kondom çok kötü yaaa bn sevmıyorum ama baska nasıl korunurum onu da bılemıyorum haplar da kılo yapıo dıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…