Sağ yumurtalık 17 sol 15

sevgiiinur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
1.602
707
28
Selam kızlar dün itibariyle ovülasyona girmiş bulunmaktayım . (Doğru lense etmişimdir inşallah) Yarın kontrolüm var çarşamba gittim sonuçlar yukardaki gibiydi . Ben normalde geç yumurtluyorum 18 de başlıyor 20 sinde büyüyor 21 22 arası çatlıyor . Bu ay ilaçla böyle oldu ben daha fazla büyür demiştim ama normal yumurtlamamla aynı gibi hissediyorum sizce 2 günde istenilen büyüklüğe ulaşır mı ?

Konu düzeltme ; Sağ 15 sol 17
Bir tanesi yeterli büyüklüğe gelmiş zaten. 17 bucukla aşılama günümü almistim ben, doktorunuz niye 2 gün sonraya çağırdı ki Belki bir gün sonraya buyuyecekti ikisi de. Benim yumurtalarım büyümeye başladıktan sonra nerdeyse her gün 2 mm büyür

Aşko şimdi çıktık kontrolden bizim hedefimiz sağ yumurtalıktı sol benim biraz tıkalı usg de oldum ama aynıydı . Şimdi ikiside yeterli büyüklükte oldu dedi ovittella verdi vurdurduk ikiz olabilir dedi olursa bakalım

benim doktorum sağda biri 18, biri 16 mm yumurta varken çatlatma iğnesi yaptırdı. ama ben çatlamada sorun yaşıyordum zaten. ben de iğneyi erken yaptırdığından şüpheliyim ama iğneden sonra çok yoğun yumurtlama akıntıları yasadım 2 gün. bugün iğnenin 4.günü ve yumurtlama testlerim hala pozitif yani yumurta çatlamamış sanırım. ama toplam 5 yumurtam vardı acaba bazıları çatladı bazıları çatlamadı mı? yumurtalar iyi beslenirseniz hızlı büyüyor zaten. ama 17 üzeri çatlama için uygun görülüyor genelde

Çatlamistir bence bundan sonra ovulasyon yapmasaydin disardan müdahale var sonuçta belki testler doğru gozukmez :) gün aşırı ilişkiye devam edin 10 gün boyunca. İnşallah seninki de tutar

Canım benim ikiside büyümüş yeterlice dedi , klomeni kesti rahım duvarı kalınlaşması için astrofem vermişti ona devam et dedi 2 gün bide glifor vermişti yemeklerden sonra onu kullanıcam. İğnemi vuruldum beklemedeyim sonuç alır mıyım acaba ya içim içimi yiyor . Pkosluyum geçen ay kendi kendine çatlamam oldu bu ay ilk ilaçlı deneyimim oldu insaAllah en sağlıklısı hangisiyse o tutunur sana . Şimdi ben test yapsam pızitif mi çıkacak ? Ne zaman etkisi geçiyor iğnenin peki

Ay bide ikiside çatlarsa ikiz olur dedi , bende ikizim erkek kardeşim var yani çift yumurtayız . Benim 2. Gebeliğimde olma ihtimali varmış bakalım hayırlısı olsun

en fazla 12 gün sürüyor iğnenin etkisi. ben test ettim hemen gebelik testi yaptım pozitif çıktı ruh hastasıyım ben valla iğne etkisi de olsa bir kez pozitifi görmek istedim benim doktorum iğneden 14-15 gün sonra kan testi ver direkt dedi. ama ben regl gecikmemi bekleyeceğim

Bende sendenim ilaç alırken dedim test alayım sonra dedim hayır bekle doktorumda gecikmeyi bekle dedi özleyeceğim doktorumu 2 hafta

Bende sendenim ilaç alırken dedim test alayım sonra dedim hayır bekle doktorumda gecikmeyi bekle dedi özleyeceğim doktorumu 2 hafta
ay inşallah güzel sonuclar alırız doktorum bana havuç suyu iç bol bol dedi. tutunmaya yardımcı oluyormus sen de iç bari elimizden geleni yapalım

ay inşallah güzel sonuclar alırız doktorum bana havuç suyu iç bol bol dedi. tutunmaya yardımcı oluyormus sen de iç bari elimizden geleni yapalım
3 kilo havuç aldım ben normalde de çok severim çatlamaya da havuç ve normal su çok işe yarıyormuş hakkımızda hayırlısı olsun bakalım Paylaşalım burda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…