sağ kasık ağrısı ve en erken gebelik belli olma zamanı

Zzeehhrraaaa

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
435
480
31
herkese merhaba bu ay ilk denememiz ayın 20sinde ovülasyon gözüküyor değerlendirdik o zamandan beri kasıklarımda sadece sağ tarafta regl ağrısı yaşıyorum. Psikolojik mi diye de düşünyorum ama ara ara ağrı geliyor ve geçmiyor hep aynı bölgede sağ tarafta. Kanda en erken ne zaman belli olur acaba?

herkese merhaba bu ay ilk denememiz ayın 20sinde ovülasyon gözüküyor değerlendirdik o zamandan beri kasıklarımda sadece sağ tarafta regl ağrısı yaşıyorum. Psikolojik mi diye de düşünyorum ama ara ara ağrı geliyor ve geçmiyor hep aynı bölgede sağ tarafta. Kanda en erken ne zaman belli olur acaba?
benım de 19 da catladı ^^ devam ettı dune kadar . bugun olmadı nedense:) hatta sağ bacagımın budundan kasıga kadar halter kaldırmısım sankı gıbı kas agrısı cektım:110: ılk hafta hıc kımse belırtı olmaz dıyo. dollenme anında bı hıssıyat olusturmuyomus ama kesın klınık bı bulgu olmayınca bısey de denmıyo. tutunması en azzz 3 gun dıye okudum ama normalı 5 . 10 gune kadar uzayabılıyo. ınsallah bızım erken tutunanlardandır :KK71:30 unda erken gebelık testı yapıcam :)) 28ınde de denemelık ovulasyon testı ılk sozde o gosterıyomus :KK70: en temızı kan ıcın bıle dollenmeden sonra 10 gun gecmelı yoksa dusuk degerde cıkcak negatıf dıycekler hıc hos degıl :S

benım de 19 da catladı ^^ devam ettı dune kadar . bugun olmadı nedense:) hatta sağ bacagımın budundan kasıga kadar halter kaldırmısım sankı gıbı kas agrısı cektım:110: ılk hafta hıc kımse belırtı olmaz dıyo. dollenme anında bı hıssıyat olusturmuyomus ama kesın klınık bı bulgu olmayınca bısey de denmıyo. tutunması en azzz 3 gun dıye okudum ama normalı 5 . 10 gune kadar uzayabılıyo. ınsallah bızım erken tutunanlardandır :KK71:30 unda erken gebelık testı yapıcam :)) 28ınde de denemelık ovulasyon testı ılk sozde o gosterıyomus :KK70: en temızı kan ıcın bıle dollenmeden sonra 10 gun gecmelı yoksa dusuk degerde cıkcak negatıf dıycekler hıc hos degıl :S

benim böyleydi 20 sinde pik yaptı ondan sora çatladı mı tam anladımm sizce??

WhatsApp Image 2020-01-24 at 09.05.12.jpeg

benim böyleydi 20 sinde pik yaptı ondan sora çatladı mı tam anladımm sizce??

Eki Görüntüle 2580547
20ocak pık olmus 21ı catlamıs 1aralıkta pık oldum 2aralıktw catladı 13aralıkta ektekı sekılde hamıle oldugumu ogrendım yanı pıkten 13gun (adetıme 3gun vardı)sende cok merak edıyorsan 4 5subatta yapabılırsın

Eklentiler

• C218D942-94B0-40F0-A325-78CBC5FE53E2.jpeg
    C218D942-94B0-40F0-A325-78CBC5FE53E2.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 522
20ocak pık olmus 21ı catlamıs 1aralıkta pık oldum 2aralıktw catladı 13aralıkta ektekı sekılde hamıle oldugumu ogrendım yanı pıkten 13gun (adetıme 3gun vardı)sende cok merak edıyorsan 4 5subatta yapabılırsın
çok teşekkür ederim hayırlı olsun size de Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. :)

Iyi akşamlar kizlar, 3 gundur net bir kasik agrim var. Sag tarafta sadece , batma hissi oluyor ve dun yogun beyaz bir akintim oldu. Adetimin 17.gunu bugun .Dilerim hayii haberi alirim, sizler icinde dua edecegim. Bunun disinda bi belirtiniz var miydi ?

Canım sen sağ kaşık ağrısı yaşadığın ay mi hamile kaldın

Sadece sağ kaşık ağrısı mi çektin onun dışında başka bişey varmıydı
Sağ tarafımda ağrı vardı ultrasonda doktor bebeği görmek için ağrının olduğu yere bakıyor mesela oraya yerleşme ağrısıymış sanırım şu an orada bebiş. Onun dışında göğüs hassasiyetim vardı reglime 12 gün varken regl öncesi belirtileri yaşamaya başladım

Sağ tarafımda ağrı vardı ultrasonda doktor bebeği görmek için ağrının olduğu yere bakıyor mesela oraya yerleşme ağrısıymış sanırım şu an orada bebiş. Onun dışında göğüs hassasiyetim vardı reglime 12 gün varken regl öncesi belirtileri yaşamaya başladım
Benim sadece sağ kaşık agrım var ara ara oluyor yumurtlama dönemimde başladı umarım hamileyimdir teşekkür ederim cevapladığınız için sağ salim doğurursunuz inşallah

Şuan aynı durumdayım ve umutla okuyorum yazılarınızı😌😌

Şuan aynı durumdayım ve umutla okuyorum yazılarınızı😌😌
Bende bende 🤭 benim kaldı iki gün. 😁Yumurtlamadan sonra sağ kasık ağrısı beyaz akıntı göğüs ağrısı mide kazinmasi yanması yaşıyorum inşallah hamileyimdir öyle de hissediyorum ama ya psikolojik ya da gerçek 🤷 benden önce test yaparsanız haberin verin kızlar 😁

X