sağ kasık ağrısı ve en erken gebelik belli olma zamanı

Midem acayip bulanıyor test yaptım negatif 😞hamilemiyim yoksa menopoza girdim bilemedim 😞😞😞

İnşallah hamilesindir canım. Kan tahlili ver istersen. Benimde dün adet gunumdu lekelenme tarzında oldu yoksa bugün bende test yapmayı düşünüyordum herhalde olmadı bu ay 😔20 gundurlu olan kasık ağrım bugün gitti
amin canım inşallah rabbim hepimize sağlıklı evlat nasip etsin birz daha bekleyeceğim sanırım, üstüne görme olabilir belki sen biraz daha bekle tam sökülmezsen test yap derim

Ben kanda çıkar dedikleri zamanda reglimden 8 gğn önce kan testi yaptım negatifi içime sinmedi 2 gün sonra yine kan verdim pozitif çıkmıştı Çok şükür

Benim bugün peceteye çok az pembemsi kan sürüldü. Çok üzüldüm. Sonrasında bi kaç gündür kabızım arkamda yara oldugunu farkettim oramdan geldiğini ve sevindim. Tekrar tuvalete girdigimde idrarimdan sonra sulu pembe akıntım gördüm ama dahası olmadı önceden böyle birsey olmadığı için merak ediyorum batımada 5gun vardı anlamadım gitti😔
Yerleşme kanamasi olabilir

20ocak pık olmus 21ı catlamıs 1aralıkta pık oldum 2aralıktw catladı 13aralıkta ektekı sekılde hamıle oldugumu ogrendım yanı pıkten 13gun (adetıme 3gun vardı)sende cok merak edıyorsan 4 5subatta yapabılırsın
Pik günü mü çatlama günü mü birlikte olmak gerekir ?

X