sağ kalçam diğerinden zayıf ne yapmalıyım?

oberynlover

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2016
6
3
merhabalar
yıllar önce sağ kalçadan ameliyat oldum ve şu anda o kalçam diğerinden zayıf ve güçsüz..dikkat edince belli oluyor ve ben her an hissediyorum..sinirlerim alt üst anlayacağınız..sporla bunu düzeltmem, eşitlemem mümkün mü? ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

Squat challenge var ya, o tabloyu dene bir. 50S den başlıyor. İyi gelecektir diye düşünüyorum.

donkey kick yapabilirsin mesela solu 20 yapsan sağı 30-40 yaparsın. Güzel çalıştırıp, kaldırıyor kalçayı, hatta biraz araştırıp farklı kalça egzersizleride bulabilirsiniz değişik bölgelere etki eden farklı hareketler mevcut

:) cok sevinirimm..ya cokk teşekkür ederimm
Selam :) Sordum bugün. Hocam dedi ki doktoruyla konuşsun söz konusu bir ameliyat var çünkü, spor yapabilir mi sorsun dedi. Ve bir spor salonuna yazılsın dedi. Eğer vücutta herhangi 2yer farklı olursa da eşit çalışmalıymışız yine de. Biri diğerine yetişir, eşitlenirmiş.

sizin gibi iyi yürekli insanlar hala var ha?:) çok teşekkür ederimmmm..doktorum spor yapabileceğimi söylemişti zaten..spor salonuna en yakın zamanda gidicem:)

sizin gibi iyi yürekli insanlar hala var ha?:) çok teşekkür ederimmmm..doktorum spor yapabileceğimi söylemişti zaten..spor salonuna en yakın zamanda gidicem:)
Ay güldürdün beni kız, nolcak ağzıma mı yapışacak, sordum işte. Ben teşekkür ederim. Hadi bakalım kolay gelsin o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…