sağ göğsümde acı ve ağrı

askiminaskiyim

Penceresiz kaldım anne
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2012
4.730
3.833
Merhaba hanımlar, bir aya yakın sağ göğsümde bir ağrı vardı bende içi çamaşırımdan veye gece sağ tarafıma yatıyorum ondan ağrıyordur diye düşünüyordum. kendim göğüslerime pek dokunamıyorum :KK43: bu gece yine ağrı oldu uyku sersemliğiyle dokundum dibe doğru böyle pütürlü birşey hissettim hemen bıraktım dokunmayı , kafama çok takıldı :KK43: sizde nedir bu şey.. :KK43: teyzem meme ca , bebekde istiyorum kafama taktım da taktım :KK43:

Merhaba hanımlar, bir aya yakın sağ göğsümde bir ağrı vardı bende içi çamaşırımdan veye gece sağ tarafıma yatıyorum ondan ağrıyordur diye düşünüyordum. kendim göğüslerime pek dokunamıyorum :KK43: bu gece yine ağrı oldu uyku sersemliğiyle dokundum dibe doğru böyle pütürlü birşey hissettim hemen bıraktım dokunmayı , kafama çok takıldı :KK43: sizde nedir bu şey.. :KK43: teyzem meme ca , bebekde istiyorum kafama taktım da taktım :KK43:
Eski konu sayılır ama doktora gittiniz mi acaba ne çıktı merak ettim? Çok geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için. evet gittim dr a meme usg çekildi. fibrokistlerim varmış. adet dönemlerinde kendilerini belli ediyormuş. ilaç kullanmamı söylediler fakat ben gebelik istediğim için ilaç kullanmayacağım. destekli sütyen kullanıyorum o dönemlerde ağrısını azaltıyor.

çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için. evet gittim dr a meme usg çekildi. fibrokistlerim varmış. adet dönemlerinde kendilerini belli ediyormuş. ilaç kullanmamı söylediler fakat ben gebelik istediğim için ilaç kullanmayacağım. destekli sütyen kullanıyorum o dönemlerde ağrısını azaltıyor.

Çok sevindim öyle olmasına. :) Aslında ilaç kullanmanız şart değil, çünkü o durum fizyolojik bir olay, hastalık değil. Çok aşırı rahatsızlık vermediği sürece tedavi gerektirmiyor...

Çok sevindim öyle olmasına. :) Aslında ilaç kullanmanız şart değil, çünkü o durum fizyolojik bir olay, hastalık değil. Çok aşırı rahatsızlık vermediği sürece tedavi gerektirmiyor...

çok teşekkür ederim :)) dr bana ilaç yazayım dediği için bende kabul etmedim... hııı.. dün adet gördüm mesela o zaman ki gibi bir şikayet olmadı. destekli iç çamaşırı kullandım onun da farkı oldu sanırım.
:KK72:

Kızlar merhaba, benimde 2 göğsümde de boyutları küçük sayılabilecek lezyonlar mevcutmuş adet dönemlerinde çok şiddetli ağrılarını çekiyorum. Bunun için bir öneriniz varmı

O ağrılar adet zamanında da bende çok ağrı yapıyor bazen ama şimdi bende de mi kist var ay bide onlamı uğraşmayım dr gitmem lazım mı siz neler yaptırdınız ?sonuç ne oldu gitti ni kistleriniz ?

Hayır malesef 6 ayda bir kontrolle büyümeleri takip ediliyor. Bende büyüme yok çok şükür.. Ama belli bir boyuta gelindiğin operasyon gerekiyormuş

Yaklaşık 1 haftadır bende sol göğsümde hissediyorum bilgiler taze ancak böyle giderse bende doktora görünmek gerektiği kanısındayım.

Sizede geçmiş olsun arkadaşım.

O ağrılar adet zamanında da bende çok ağrı yapıyor bazen ama şimdi bende de mi kist var ay bide onlamı uğraşmayım dr gitmem lazım mı siz neler yaptırdınız ?sonuç ne oldu gitti ni kistleriniz ?

Ben hamileyim su anda çok sukur bir sıkıntım yok, umarım emzirme döneminde bir sorun cikmaz

Geçmiş olsun canım. Bence ihmal etme, bir uzmana gozuk. Adet dönemine yakın misin
Hayır takip ediyorum regl dönemindeki ağrıları bilirim rutin ağrılar fakat bu başka türlü bir ağrı 10 gün oldu regl biteli ve ben iyice korkmaya başladım çünkü bir de sertlik eşlik ediyor ağrıya .

Hayır takip ediyorum regl dönemindeki ağrıları bilirim rutin ağrılar fakat bu başka türlü bir ağrı 10 gün oldu regl biteli ve ben iyice korkmaya başladım çünkü bir de sertlik eşlik ediyor ağrıya .
korkma canım, ama lütfen bir uzmana gözük ihmale gelmiyor, dayımın kızı da rahatsız değişik birşey göğüslerinde iltihap oluşmuş, geçenlerde göğüs ucunun kenarından iltihap dışarıya akmıştı, korkutmak istemem seni, sen ihmal etme kendini

X