Sağ alt kısmında saniyelik iğne batması gibi ağrı

Okyanus73168685

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
356
49
43
iyi geceler kızlar
Sağ alt kısmında saniyelik iğne batması gibi ağrı çok acılı oluyor 4 saattir sürüyor bekarım
Bu ay adetim leke şeklinde geldi geçen ayda öyle oldu
Aranızda böyle yasayan var mı bu saat oldu uyuyamadım bir de o bölgede dolaşan bir şişlik var bir şey hareket ediyor gibi
Lütfen bana yazın

iyi geceler kızlar
Sağ alt kısmında saniyelik iğne batması gibi ağrı çok acılı oluyor 4 saattir sürüyor bekarım
Aranızda böyle yasayan var mı bu saat oldu uyuyamadım bir de o bölgede dolaşan bir şişlik var bir şey hareket ediyor gibi
Lütfen bana yazın
iyi geceler kızlar
Lütfen bana yazın
Karnımın sağ alt kısmı demek istedim

Sürekli buna benzer bir ağrım vardı. Çikolata kistim olduğu ortaya çıktı. 10 ay visanne diye bir hormon ilacı kullandım. Aman diyeyim bu ilaca bulaşmayın resmen insanın hayatını karartıyor. Kemik erimesi, kas kaybı, kilo alımı, aşırı iştah, sinir ve ağlama krizleri saymakla bitmez. Aldırın kurtulun. Zaten ilaç çözüm olmadı. Tekrar büyüdü kistler bir kaç yıla.

Kendi derdime dalmışım kusura bakmayın. Umarım sizin böyle bir rahatsızlığınız yoktur. Doktora gidin mutlaka geciktirmeyin.

Kendi derdime dalmışım kusura bakmayın. Umarım sizin böyle bir rahatsızlığınız yoktur. Doktora gidin mutlaka geciktirmeyin.
Ay kusura bakmayın Ben yeni gördüm Sizin verdiğiniz cevabı Keşke daha önce Görseydim çok geçmiş olsun bu arada Kaç yaşındasınız aldırın derken yumurtalıkları mı aldırın demek istediniz Çok anlayamadım Şimdi Nasılsınız Benim gene benzer Ağrılarım var bu arada

X